23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Служивий знову очолив обласне медичне об’єднання «Фтизіатрія» Роздрукувати

7 грудня голова обласної Ради Анатолій Олійник і заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк привітали Олександра Служивого з призначенням на посаду головного лікаря медичного об’єднання «Фтизіатрія».

Під час зустрічі з медперсоналом закладу Анатолій Дмитрович поінформував колектив про те, що під час засідання 12-ї позачергової сесії 7-го скликання, яке відбулось 2 грудня, було прийнято низку кадрових питань. Зокрема, депутати проголосували за переукладання контракту із головним лікарем Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» Олександром Служивим на термін з 2 грудня 2016 року по 30 листопада 2021 року. Він зазначив, що переукладання контракту відбулось згідно з новим «Порядком призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області», затвердженим рішенням 6 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 березня 2016 року № 101.

– Ми – єдина область в Україні, яка на конкурсній основі призначає керівників комунальних підприємств, установ та закладів. Конкурс дає можливість взяти участь всім, хто має бажання й відповідає тим вимогам, які прописані в нормативних документах, – зазначив Анатолій Олійник. – Все, що стосується третього рівня медицини – це наша відповідальність. Обласна Рада і облдержадміністрація й надалі будуть здійснювати всі заходи з покращення матеріально-технічної бази, медичного обладнання, підняття заробітної плати медперсоналу.

Анатолій Дмитрович побажав новопризначеному керівнику успіхів та нових здобутків на цій відповідальній посаді, а всьому колективу закладу – міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя в родинах, Божого захисту й благословіння.

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 17:18 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація