Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Олександр Васильчук: «Міжфракційне депутатське об’єднання «Антикорупційний рух» має бути в усіх районах області» Роздрукувати

10 серпня у Вінницькій обласній Раді під головуванням депутата обласної Ради Олександра Васильчука відбулося чергове засідання міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух». У зібранні взяли участь представники об’єднання, депутати обласної Ради Олексій Бородій, Ігор Лещенко, Григорій Зозуля та Володимир Рубанський, а також т.в.о. начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП Олександр Плем’яник і Леляцький сільський голова Жмеринського району Олександр Смущак.

Відкриваючи засідання, Олександр Васильчук зазначив, що діяльність депутатського об’єднання спрямована на виявлення фактів корупційних дій в межах Вінницької області та контроль за їхнім провадженням через співпрацю з національною поліцією й іншими правоохоронними органами.

Зокрема, до порядку денного знову було внесено питання про розгляд звернення щодо діяльності колишнього голови Тростянецької районної ради Юрія Солодкого, в справі якого зареєстровано кілька кримінальних проваджень.

На попередню вимогу членів «Антикорупційного руху» щодо  необхідності інформування керівництва поліції про розгляд відповідних звернень правоохоронними органами та присутності їхніх представників на кожному засіданні, про результати проведеної роботи доповів т.в.о. начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП Олександр Плем’яник.

Вислухавши озвучену інформацію, депутати зауважили, що робота правоохоронців щодо розгляду зазначених проваджень є недостатньою і запропонували в тижневий термін провести належні слідчі дії із розслідування фактів, викладених у зверненні, та про результати поінформувати на наступному зібранні.

Також представники міжфракційного депутатського руху вирішили розширити свою діяльність.
– Міжфракційне депутатське об’єднання «Антикорупційний рух» має бути в усіх районах області, – повідомив Олександр Васильчук.  - Щоб громадяни, які стали свідками будь-яких фактів корупційних зловживань, змогли оперативно звернутися до членів об’єднання, необхідно створити громадські приймальні та закріпити за кожним районом відповідального депутата
 

Підсумовуючи засідання, головуючий вкотре наголосив, що об’єднання «Антикорупційний рух» має працювати на результат, а депутати, які входять до його складу, зобов’язані бути дисциплінованими і не пропускати засідання без поважної причини. При цьому він відзначив діяльність депутата Ігоря Лещенка, який бере активну участь не лише у засіданнях об’єднання, а й сприяє виявленню фактів корупційних зловживань.

Варто нагадати, що раніше, через постійну відсутність на зібраннях міжфракційного об’єднання депутата обласної Ради Віталія Августа, одноголосним рішенням його було виключено із списків «Антикорупційного руху».

– Наше об’єднання створене для того, щоб згуртувати всіх депутатів обласної Ради, незалежно від їхньої партійної приналежності, в боротьбі з проявами корупції, яка є одним із найбільш руйнівних чинників у нашій державі, – підкреслив очільник міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» у Вінницькій обласній Раді Олександр Васильчук.

Повернутись Створено: 11 серпня 2016 року, 11:50 Переглядів: 980

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація