23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Васильчук: «Міжфракційне депутатське об’єднання «Антикорупційний рух» має бути в усіх районах області» Роздрукувати

10 серпня у Вінницькій обласній Раді під головуванням депутата обласної Ради Олександра Васильчука відбулося чергове засідання міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух». У зібранні взяли участь представники об’єднання, депутати обласної Ради Олексій Бородій, Ігор Лещенко, Григорій Зозуля та Володимир Рубанський, а також т.в.о. начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП Олександр Плем’яник і Леляцький сільський голова Жмеринського району Олександр Смущак.

Відкриваючи засідання, Олександр Васильчук зазначив, що діяльність депутатського об’єднання спрямована на виявлення фактів корупційних дій в межах Вінницької області та контроль за їхнім провадженням через співпрацю з національною поліцією й іншими правоохоронними органами.

Зокрема, до порядку денного знову було внесено питання про розгляд звернення щодо діяльності колишнього голови Тростянецької районної ради Юрія Солодкого, в справі якого зареєстровано кілька кримінальних проваджень.

На попередню вимогу членів «Антикорупційного руху» щодо  необхідності інформування керівництва поліції про розгляд відповідних звернень правоохоронними органами та присутності їхніх представників на кожному засіданні, про результати проведеної роботи доповів т.в.о. начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП Олександр Плем’яник.

Вислухавши озвучену інформацію, депутати зауважили, що робота правоохоронців щодо розгляду зазначених проваджень є недостатньою і запропонували в тижневий термін провести належні слідчі дії із розслідування фактів, викладених у зверненні, та про результати поінформувати на наступному зібранні.

Також представники міжфракційного депутатського руху вирішили розширити свою діяльність.
– Міжфракційне депутатське об’єднання «Антикорупційний рух» має бути в усіх районах області, – повідомив Олександр Васильчук.  - Щоб громадяни, які стали свідками будь-яких фактів корупційних зловживань, змогли оперативно звернутися до членів об’єднання, необхідно створити громадські приймальні та закріпити за кожним районом відповідального депутата
 

Підсумовуючи засідання, головуючий вкотре наголосив, що об’єднання «Антикорупційний рух» має працювати на результат, а депутати, які входять до його складу, зобов’язані бути дисциплінованими і не пропускати засідання без поважної причини. При цьому він відзначив діяльність депутата Ігоря Лещенка, який бере активну участь не лише у засіданнях об’єднання, а й сприяє виявленню фактів корупційних зловживань.

Варто нагадати, що раніше, через постійну відсутність на зібраннях міжфракційного об’єднання депутата обласної Ради Віталія Августа, одноголосним рішенням його було виключено із списків «Антикорупційного руху».

– Наше об’єднання створене для того, щоб згуртувати всіх депутатів обласної Ради, незалежно від їхньої партійної приналежності, в боротьбі з проявами корупції, яка є одним із найбільш руйнівних чинників у нашій державі, – підкреслив очільник міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» у Вінницькій обласній Раді Олександр Васильчук.

Повернутись Створено: 11 серпня 2016 року, 11:50 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація