23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Васильчук переймав досвід у датчан Роздрукувати

Відродити економіку України можна лише шляхом повернення її трудового потенціалу.

– У цьому в черговий раз переконався під час нещодавнього робочого візиту у Королівство Данія, – розповідає на своїй сторінці у Фейсбук депутат обласної Ради, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» Олександр Васильчук. – Мав зустріч з активісткою української діаспори, засновником декількох громадських організацій, етнічною українкою Аліною Процюк. Нині мешканка Копенгагену намагається підтримувати колишніх співвітчизників різними доступними шляхами – ініціює зібрання і передачу посильної матеріальної допомоги бійцям АТО, відроджує звичаї та традиції, має активну громадську позицію. Нещодавно балотувалась кандидатом у депутати муніципалітету Копенгагена.

Як зазначив депутат, завдяки підтримці Аліни Процюк організовано проведення круглого столу щодо актуальних питань іміджевого позиціонування України в Європі, залучення інвестицій в економіку держави та створення сприятливого інвестиційного клімату. На думку учасників засідання, серед яких були представники малого та середнього бізнесу Данії, Україна сьогодні є інвестиційно привабливою, однак непрозорість ринку і рівень корупції нівелюють усі переваги.

– Тому вважаю, що маємо і надалі впроваджувати різні програми щодо прозорості фінансової системи та механізмів державного управління. У Вінницькій області на рівні регіону вперше затверджено антикорупційну программу, – наголосив Олександр Васильчук. – Висловлюю щиру подяку усім колегам-датчанам за підтримку і співпрацю, результатами якої стають конкретні напрацювання.

Депутат також поділився враженням, яке отримав від позиції поляків у Данії щодо повернення своїх заробітчан додому.

– Наші сусіди їдуть на великі підприємства та агітують своїх співвітчизників повертатись додому. На рівні держави розроблені програми суттєвого підвищення зарплати таким працівникам. Тому і маємо ситуацію, коли за одну і ту ж роботу етнічний працівник та заробітчанин отримують суттєво різну платню. Зараз у Польщі, за різними даними, працює майже 3 мільйони українців. Це той потенціал, який необхідно повертати, дати йому можливість розвиватись в Україні і відроджувати економіку нашої держави. Глибоко переконаний, що варто переймати досвід поляків, аби український цвіт залишався в Україні, – підсумував Олександр Васильчук.

Повернутись Створено: 30 січня 2018 року, 11:06 Переглядів: 314

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація