Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Олександр Васильчук подарував школі світлодіодні лампи і прожектори Роздрукувати

Під час візиту на свій виборчий округ у місті Ямполі депутат обласної Ради Олександр Васильчук подарував Ямпільській школі-гімназії світлодіодні лампи та прожектори, які будуть використовуватися для освітлення спортивної зали.

– Про неякісне освітлення спортивної зали школи мені розповів міській голова Ямполя Анатолій Юрченко під час мого попереднього візиту до Ямполя, – коментує депутат. – А під час наступної поїздки на округ я взяв із собою світлодіодні лампи та прожектори. Відтепер у похмуру погоду учні матимуть змогу займатися фізкультурою та ігровими видами спорту у добре освітленій спортивній залі.

Крім того, Олександр Васильчук в ході свого візиту до Ямполя провів особистий прийом громадян, прийнявши заяви від 10 громадян, яким необхідна матеріальна допомога на лікування важких хвороб. З депутатського фонду їм буде виділено 30 тисяч гривень на лікування.

– Розумію, що це небагато, але це реальна допомога. Троє людей отримають допомогу на суму приблизно 5 тисяч гривень кожний, решта – трохи менше. Більше всього люди просять кошти на лікування,– розповів Олександр Васильчук.

Минулого року депутат обласної Ради Олександр Васильчук витратив увесь депутатський фонд, який складає 70 тис грн, на надання матеріальної допомогти жителям свого виборчого округу.

Нагадаємо, що Олександр Васильчук є членом постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.  Особистий прийом громадян  проводить  першого та третього понеділка кожного місяця з 16.00 до 17.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14.

Повернутись Створено: 21 лютого 2018 року, 16:04 Переглядів: 412

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація