Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Олександр Васильчук подарував школі світлодіодні лампи і прожектори Роздрукувати

Під час візиту на свій виборчий округ у місті Ямполі депутат обласної Ради Олександр Васильчук подарував Ямпільській школі-гімназії світлодіодні лампи та прожектори, які будуть використовуватися для освітлення спортивної зали.

– Про неякісне освітлення спортивної зали школи мені розповів міській голова Ямполя Анатолій Юрченко під час мого попереднього візиту до Ямполя, – коментує депутат. – А під час наступної поїздки на округ я взяв із собою світлодіодні лампи та прожектори. Відтепер у похмуру погоду учні матимуть змогу займатися фізкультурою та ігровими видами спорту у добре освітленій спортивній залі.

Крім того, Олександр Васильчук в ході свого візиту до Ямполя провів особистий прийом громадян, прийнявши заяви від 10 громадян, яким необхідна матеріальна допомога на лікування важких хвороб. З депутатського фонду їм буде виділено 30 тисяч гривень на лікування.

– Розумію, що це небагато, але це реальна допомога. Троє людей отримають допомогу на суму приблизно 5 тисяч гривень кожний, решта – трохи менше. Більше всього люди просять кошти на лікування,– розповів Олександр Васильчук.

Минулого року депутат обласної Ради Олександр Васильчук витратив увесь депутатський фонд, який складає 70 тис грн, на надання матеріальної допомогти жителям свого виборчого округу.

Нагадаємо, що Олександр Васильчук є членом постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.  Особистий прийом громадян  проводить  першого та третього понеділка кожного місяця з 16.00 до 17.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14.

Повернутись Створено: 21 лютого 2018 року, 16:04 Переглядів: 531

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація