Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Васильчук подарував школі світлодіодні лампи і прожектори Роздрукувати

Під час візиту на свій виборчий округ у місті Ямполі депутат обласної Ради Олександр Васильчук подарував Ямпільській школі-гімназії світлодіодні лампи та прожектори, які будуть використовуватися для освітлення спортивної зали.

– Про неякісне освітлення спортивної зали школи мені розповів міській голова Ямполя Анатолій Юрченко під час мого попереднього візиту до Ямполя, – коментує депутат. – А під час наступної поїздки на округ я взяв із собою світлодіодні лампи та прожектори. Відтепер у похмуру погоду учні матимуть змогу займатися фізкультурою та ігровими видами спорту у добре освітленій спортивній залі.

Крім того, Олександр Васильчук в ході свого візиту до Ямполя провів особистий прийом громадян, прийнявши заяви від 10 громадян, яким необхідна матеріальна допомога на лікування важких хвороб. З депутатського фонду їм буде виділено 30 тисяч гривень на лікування.

– Розумію, що це небагато, але це реальна допомога. Троє людей отримають допомогу на суму приблизно 5 тисяч гривень кожний, решта – трохи менше. Більше всього люди просять кошти на лікування,– розповів Олександр Васильчук.

Минулого року депутат обласної Ради Олександр Васильчук витратив увесь депутатський фонд, який складає 70 тис грн, на надання матеріальної допомогти жителям свого виборчого округу.

Нагадаємо, що Олександр Васильчук є членом постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.  Особистий прийом громадян  проводить  першого та третього понеділка кожного місяця з 16.00 до 17.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14.

Повернутись Створено: 21 лютого 2018 року, 16:04 Переглядів: 354

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація