Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Олександр Васильчук придбав для школи меблі Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Васильчук придбав за власний кошт шкільні меблі для 3-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів міста Калинівки. На меблі депутат виділив 5000 грн.

- До мене за допомогою звернулася мама одного з учнів цього класу, - розповів Олександр Васильчук. - Батьки зробили у класі ремонт, постелили лінолеум, а на меблі грошей вже не вистачило. Школа стара, колись там навіть була стайня. Я відгукнувся на прохання і придбав для класу меблеву стінку.

Один з батьків учнів цього класу написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук: «Відбулась тепла розмова Олександра Васильчука з учнями, які дякували йому за допомогу у придбанні шкільних меблів. У дітей  та дорослих залишились щирі емоції, адже для учнів нові меблі – це комфорт і затишок. Щиро дякуємо депутату обласної Ради, і бажаємо реалізації й інших актуальних соціальних проектів».

Раніше Олександр Васильчук у селі Троща Липовецького району відкрив для дітей гурток з радіотехніки. За інформацією Олександра Васильчука, він витратив 5000 грн з депутатського фонду для конкретної справи. У гуртку радіотехніці навчаються 10 дітей старших класів школи.

Повернутись Створено: 14 листопада 2017 року, 16:28 Переглядів: 215

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація