23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Васильчук пропонує вдосконалити систему оповіщення населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій Роздрукувати

2,5 млн гривень буде витрачено у 2017 році  на будівництво першої черги системи оповіщення населення Вінниці  у рамках проекту "Будівництво територіальної автоматизованої системи центрального оповіщення населення м. Вінниця".  Загальний кошторис цього проекту складає понад 7 млн 700 тис  грн.

Про це повідомив депутат обласної Ради  Олександр Васильчук.

Разом зі своїм помічником Володимиром Бєловим він зустрівся з  директором Департаменту цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації  Сергієм Вовченком  та працівниками цього департаменту і обговорили з ними ситуацію щодо оповіщення населення.

- Система оповіщення населення сьогодні працює лише за допомогою радіо та телебачення і морально застаріла, - каже Олександр Васильчук. - Потрібно долучати до системи оповіщення населення в надзвичайних ситуаціях  нові засоби зв’язку, шукати нові шляхи.  Ми обговорили систему  донесення сигналів оповіщення через максимальну кількість технічних засобів, зокрема, за допомогою смс-повідомлень, через інтернет шляхом показу користувачам сторінки оповіщення  за будь-яким запитом  та звукові сирени-системи цивільного оповіщення, які встановлені у Вінниці на будинках,  але яких практично не лишилося або вони не діють.

Варто зазначити, що помічник депутата обласної Ради Володимир Бєлов має технічну освіту і питання щодо удосконалення системи оповіщення населення Вінниці та Вінницького району  він озвучив 13 грудня 2016 року на громадських слуханнях щодо проекту бюджету Вінниці на 2017 рік.

Під час зустрічі сторони домовилися щодо подальшої  співпраці, яка стосується, в першу чергу, модернізації системи  оповіщення населення  у випадках надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 2 серпня 2017 року, 14:05 Переглядів: 562

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація