23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олексій Фурман посприяв збереженню могили генерала армії УНР Василя Татарського Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олексій Фурман фінансово посприяв збереженню могили видатного вінничанина, генерал-хорунжого армії УНР Василя Татарського.

Могила Василя Татарського знаходиться у німецькому місті Інгольштадт. Поховання в Німеччині потребує регулярної оплати оренди місця, де знаходиться  могила. Протягом тривалого часу цю місію виконували українські політичні емігранти, однак останній опікун генеральського поховання помер понад 10 років тому. Платити за могилу стало нікому. Відтак, ще у 2016 році благодійний фонд «Героїка» взяв на себе зобов’язання оплачувати могилу, аби вона не була ліквідована адміністрацією кладовища. Фонд також звернувся за фінансовою допомогою до лідера «свободівців» на Вінниччині Олексія Фурмана. Депутат не відмовив та допоміг у добрій справі.

- Для нас вкрай важливим є збереження національної пам’яті, - зазначив депутат. -Без героїчного чину наших попередників не було б української держави на теперішній час. Напередодні Дня Незалежності ми повинні згадати тих, хто не словом, а ділом у борні здобував свободу нашій нації. Герої визвольної боротьби ХХ століття своїм прикладом показували, що дійсно важливе у житті. Тому потрібно брати цей приклад і реалізувати його у наш час. Кожна наша дія, кожний наш крок спрямовані на побудову сильної, соціальної та національно справедливої держави.

Василь Татарський (28.11.1898 р., с. Мурафа, Шаргородський район, Вінницька обл. – 02.07.1992 р., м. Інгольштадт, Баварія, ФРН ) - генерал-хорунжий (в еміграції), громадський діяч, один з основоположників Союзу Українських Ветеранів в Німеччині та його голова від 1950 р. Уродженець Вінниччини служив в українській армії від 1918 року, командував 1-м куренем у 2-му Берестейському полку, брав участь у Першому Зимовому поході та в кампанії 1920-го. Разом із Армією УНР пішов на інтернування, а відтак, жив в еміграції. Він став співорганізатором Союзу українських ветеранів у Німеччині, видавав журнал "Український комбатант". Помер та похований в одній могилі з дружиною-німкенею Сабіною.

Повернутись Створено: 28 серпня 2017 року, 10:51 Переглядів: 559

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація