15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Оновити заклади культури Чернівеччини допоможуть спонсори Роздрукувати

10 квітня про підсумки господарської діяльності в районі звітував голова Чернівецької райдержадміністрації Валерій Яцко. Доповідав очільник району голові облдержадміністрації Іванові Мовчану та 1-му заступнику голови обласної Ради Ігорю Кревському.

Були озвучені такі пріоритетні напрями соціально-економічного життя Чернівеччини: агропромисловий розвиток, медична галузь, освіта і благоустрій.

Як повідомив Валерій Яцко, у поточному році планується відремонтувати заклади культури району за рахунок спонсорських коштів. Передбачається залучити для цього близько 400 тисяч гривень. Також заплановано провести капітальний ремонт у 5-ти сільських будинках культури, Чернівецькій дитячій бібліотеці та районному будинку культури. Окрім того, голова райдержадміністрації запевнив, що протягом року поточні ремонти будуть проведені в кожному сільському галузевому закладі.

Іван Мовчан закликав голів сільських та селищних рад змінити ситуацію у галузі культури району.

– Протягом року відпрацьовуємо кожен без винятку заклад культури, забезпечивши проведення поточних ремонтів та упорядкування прилеглої території. Це елементарні заходи, але їх необхідно здійснити у цьому році. Тим паче, що великих коштів така робота не потребує», - зазначив голова ОДА.

Ігор Кревський підтримав колег у питанні залучення позабюджетних коштів на розвиток соціально-культурної сфери населених пунктів.

– Участь громад в обласному та всеукраїнському конкурсі проектів розвитку дозволяє залучити в громаду тих кілька десятків тисяч гривень, яких ніколи не вистачає в сільському бюджеті. Саме на таку роботу сьогодні направлена увага обласної Ради на чолі з головою, – зазначив І.Кревський.

Повернутись Створено: 11 квітня 2013 року, 12:36 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація