13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Оновити заклади культури Чернівеччини допоможуть спонсори Роздрукувати

10 квітня про підсумки господарської діяльності в районі звітував голова Чернівецької райдержадміністрації Валерій Яцко. Доповідав очільник району голові облдержадміністрації Іванові Мовчану та 1-му заступнику голови обласної Ради Ігорю Кревському.

Були озвучені такі пріоритетні напрями соціально-економічного життя Чернівеччини: агропромисловий розвиток, медична галузь, освіта і благоустрій.

Як повідомив Валерій Яцко, у поточному році планується відремонтувати заклади культури району за рахунок спонсорських коштів. Передбачається залучити для цього близько 400 тисяч гривень. Також заплановано провести капітальний ремонт у 5-ти сільських будинках культури, Чернівецькій дитячій бібліотеці та районному будинку культури. Окрім того, голова райдержадміністрації запевнив, що протягом року поточні ремонти будуть проведені в кожному сільському галузевому закладі.

Іван Мовчан закликав голів сільських та селищних рад змінити ситуацію у галузі культури району.

– Протягом року відпрацьовуємо кожен без винятку заклад культури, забезпечивши проведення поточних ремонтів та упорядкування прилеглої території. Це елементарні заходи, але їх необхідно здійснити у цьому році. Тим паче, що великих коштів така робота не потребує», - зазначив голова ОДА.

Ігор Кревський підтримав колег у питанні залучення позабюджетних коштів на розвиток соціально-культурної сфери населених пунктів.

– Участь громад в обласному та всеукраїнському конкурсі проектів розвитку дозволяє залучити в громаду тих кілька десятків тисяч гривень, яких ніколи не вистачає в сільському бюджеті. Саме на таку роботу сьогодні направлена увага обласної Ради на чолі з головою, – зазначив І.Кревський.

Повернутись Створено: 11 квітня 2013 року, 12:36 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація