Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оновити заклади культури Чернівеччини допоможуть спонсори Роздрукувати

10 квітня про підсумки господарської діяльності в районі звітував голова Чернівецької райдержадміністрації Валерій Яцко. Доповідав очільник району голові облдержадміністрації Іванові Мовчану та 1-му заступнику голови обласної Ради Ігорю Кревському.

Були озвучені такі пріоритетні напрями соціально-економічного життя Чернівеччини: агропромисловий розвиток, медична галузь, освіта і благоустрій.

Як повідомив Валерій Яцко, у поточному році планується відремонтувати заклади культури району за рахунок спонсорських коштів. Передбачається залучити для цього близько 400 тисяч гривень. Також заплановано провести капітальний ремонт у 5-ти сільських будинках культури, Чернівецькій дитячій бібліотеці та районному будинку культури. Окрім того, голова райдержадміністрації запевнив, що протягом року поточні ремонти будуть проведені в кожному сільському галузевому закладі.

Іван Мовчан закликав голів сільських та селищних рад змінити ситуацію у галузі культури району.

– Протягом року відпрацьовуємо кожен без винятку заклад культури, забезпечивши проведення поточних ремонтів та упорядкування прилеглої території. Це елементарні заходи, але їх необхідно здійснити у цьому році. Тим паче, що великих коштів така робота не потребує», - зазначив голова ОДА.

Ігор Кревський підтримав колег у питанні залучення позабюджетних коштів на розвиток соціально-культурної сфери населених пунктів.

– Участь громад в обласному та всеукраїнському конкурсі проектів розвитку дозволяє залучити в громаду тих кілька десятків тисяч гривень, яких ніколи не вистачає в сільському бюджеті. Саме на таку роботу сьогодні направлена увага обласної Ради на чолі з головою, – зазначив І.Кревський.

Повернутись Створено: 11 квітня 2013 року, 12:36 Переглядів: 722

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація