Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Оновлене урологічне відділення Подільського регіонального центру онкології коштувало близько 23 млн грн Роздрукувати

Останні п’ять років рак передміхурової залози посідає друге місце серед чоловічого населення у Вінницькій області. Прогнози не втішні, адже ця патологія у всьому світі посідає перше місце. Так, аби покращився рівень надання медичних послуг, впроваджувалися нові методи діагностики та надавалося лікування згідно світових стандартів у Подільському регіональному центрі онкології, відбулося офіційне відкриття оновленого урологічного відділення.    

Участь у відкритті взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Геннадій Ткачук, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, а також депутати обласної Ради.

На реконструкцію урологічного відділення загалом було виділено майже 23 млн грн, з яких 20 млн 420,5 тис. грн із Державного фонду регіонального розвитку, 2 млн 180,1 тис. грн – з обласного бюджету та 148,9 тис. грн – власні надходження центру.

– Хочу подякувати своїм колегам-депутатам, які в сесійній залі майже всі одноголосно завжди підтримують питання, що стосуються медицини, – сказав Анатолій Дмитрович. – Всі ці позитивні зміни, що поступово відбуваються зараз, не можуть не радувати. Це відбувається завдяки підтримці нашого державного керівництва і навіть, не зважаючи на всі ті труднощі, які переживає Україна протягом останніх кількох років, ми робимо усе для утвердження незалежності.

Перед тим, як оглянути оновлене відділення, всі присутні переглянули відеоролик про те, які там зміни відбулися.

Головний лікар ПРЦО, заслужений лікар України, доктор медичних наук Володимир Шамрай ознайомив присутніх із відремонтованим приміщенням та  продемонстрував нові можливості для лікування хворих у відділенні.

– Урологічне відділення буде показовим. Тут зроблена сучасна вентиляція і система кондиціювання, встановлені спеціальні фільтри в операційній. Вперше за історію ПРЦО кошти виділені не лише на ремонтні роботи, а й на оновлення медичного устаткування та обладнання, це 8 мільйонів гривень, – зазначив Володимир Анатолійович.  – Урологічне відділення єдине в ПРЦО, яке має свою автономну операційну із двох залів. Створено дві післяопераційні палати, для того, щоб розвантажити реанімаційне відділення онкоцентру. Біля ліжка кожного пацієнта знаходяться кнопки виклику. Відділення облаштовано за новітніми технологіями, встановлено систему відеоспостереження та оповіщення, тут передбачено енергозберігаюче освітлення. Також з усіма зручностями зроблені палати для пацієнтів з інвалідністю. Подільський регіональний центр онкології крок за кроком перетворюється на медичний заклад європейського рівня із сучасними підходами до діагностики та лікування пацієнтів з онкопатологією. Лікарня робить ставку на високий рівень сервісу, до того ж, намагаємося забезпечити комфорт та належні умови перебування хворих під час лікування.

Щороку у відділенні лікується понад 900 онкохворих та проводиться понад 1000 оперативних втручань.

Повернутись Створено: 27 грудня 2018 року, 15:35
Оновлено: 27 грудня 2018 року, 15:38
Переглядів: 566

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація