Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Оновлене урологічне відділення Подільського регіонального центру онкології коштувало близько 23 млн грн Роздрукувати

Останні п’ять років рак передміхурової залози посідає друге місце серед чоловічого населення у Вінницькій області. Прогнози не втішні, адже ця патологія у всьому світі посідає перше місце. Так, аби покращився рівень надання медичних послуг, впроваджувалися нові методи діагностики та надавалося лікування згідно світових стандартів у Подільському регіональному центрі онкології, відбулося офіційне відкриття оновленого урологічного відділення.    

Участь у відкритті взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Геннадій Ткачук, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, а також депутати обласної Ради.

На реконструкцію урологічного відділення загалом було виділено майже 23 млн грн, з яких 20 млн 420,5 тис. грн із Державного фонду регіонального розвитку, 2 млн 180,1 тис. грн – з обласного бюджету та 148,9 тис. грн – власні надходження центру.

– Хочу подякувати своїм колегам-депутатам, які в сесійній залі майже всі одноголосно завжди підтримують питання, що стосуються медицини, – сказав Анатолій Дмитрович. – Всі ці позитивні зміни, що поступово відбуваються зараз, не можуть не радувати. Це відбувається завдяки підтримці нашого державного керівництва і навіть, не зважаючи на всі ті труднощі, які переживає Україна протягом останніх кількох років, ми робимо усе для утвердження незалежності.

Перед тим, як оглянути оновлене відділення, всі присутні переглянули відеоролик про те, які там зміни відбулися.

Головний лікар ПРЦО, заслужений лікар України, доктор медичних наук Володимир Шамрай ознайомив присутніх із відремонтованим приміщенням та  продемонстрував нові можливості для лікування хворих у відділенні.

– Урологічне відділення буде показовим. Тут зроблена сучасна вентиляція і система кондиціювання, встановлені спеціальні фільтри в операційній. Вперше за історію ПРЦО кошти виділені не лише на ремонтні роботи, а й на оновлення медичного устаткування та обладнання, це 8 мільйонів гривень, – зазначив Володимир Анатолійович.  – Урологічне відділення єдине в ПРЦО, яке має свою автономну операційну із двох залів. Створено дві післяопераційні палати, для того, щоб розвантажити реанімаційне відділення онкоцентру. Біля ліжка кожного пацієнта знаходяться кнопки виклику. Відділення облаштовано за новітніми технологіями, встановлено систему відеоспостереження та оповіщення, тут передбачено енергозберігаюче освітлення. Також з усіма зручностями зроблені палати для пацієнтів з інвалідністю. Подільський регіональний центр онкології крок за кроком перетворюється на медичний заклад європейського рівня із сучасними підходами до діагностики та лікування пацієнтів з онкопатологією. Лікарня робить ставку на високий рівень сервісу, до того ж, намагаємося забезпечити комфорт та належні умови перебування хворих під час лікування.

Щороку у відділенні лікується понад 900 онкохворих та проводиться понад 1000 оперативних втручань.

Повернутись Створено: 27 грудня 2018 року, 15:35
Оновлено: 27 грудня 2018 року, 15:38
Переглядів: 447

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація