Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оновлене урологічне відділення Подільського регіонального центру онкології коштувало близько 23 млн грн Роздрукувати

Останні п’ять років рак передміхурової залози посідає друге місце серед чоловічого населення у Вінницькій області. Прогнози не втішні, адже ця патологія у всьому світі посідає перше місце. Так, аби покращився рівень надання медичних послуг, впроваджувалися нові методи діагностики та надавалося лікування згідно світових стандартів у Подільському регіональному центрі онкології, відбулося офіційне відкриття оновленого урологічного відділення.    

Участь у відкритті взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Геннадій Ткачук, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, а також депутати обласної Ради.

На реконструкцію урологічного відділення загалом було виділено майже 23 млн грн, з яких 20 млн 420,5 тис. грн із Державного фонду регіонального розвитку, 2 млн 180,1 тис. грн – з обласного бюджету та 148,9 тис. грн – власні надходження центру.

– Хочу подякувати своїм колегам-депутатам, які в сесійній залі майже всі одноголосно завжди підтримують питання, що стосуються медицини, – сказав Анатолій Дмитрович. – Всі ці позитивні зміни, що поступово відбуваються зараз, не можуть не радувати. Це відбувається завдяки підтримці нашого державного керівництва і навіть, не зважаючи на всі ті труднощі, які переживає Україна протягом останніх кількох років, ми робимо усе для утвердження незалежності.

Перед тим, як оглянути оновлене відділення, всі присутні переглянули відеоролик про те, які там зміни відбулися.

Головний лікар ПРЦО, заслужений лікар України, доктор медичних наук Володимир Шамрай ознайомив присутніх із відремонтованим приміщенням та  продемонстрував нові можливості для лікування хворих у відділенні.

– Урологічне відділення буде показовим. Тут зроблена сучасна вентиляція і система кондиціювання, встановлені спеціальні фільтри в операційній. Вперше за історію ПРЦО кошти виділені не лише на ремонтні роботи, а й на оновлення медичного устаткування та обладнання, це 8 мільйонів гривень, – зазначив Володимир Анатолійович.  – Урологічне відділення єдине в ПРЦО, яке має свою автономну операційну із двох залів. Створено дві післяопераційні палати, для того, щоб розвантажити реанімаційне відділення онкоцентру. Біля ліжка кожного пацієнта знаходяться кнопки виклику. Відділення облаштовано за новітніми технологіями, встановлено систему відеоспостереження та оповіщення, тут передбачено енергозберігаюче освітлення. Також з усіма зручностями зроблені палати для пацієнтів з інвалідністю. Подільський регіональний центр онкології крок за кроком перетворюється на медичний заклад європейського рівня із сучасними підходами до діагностики та лікування пацієнтів з онкопатологією. Лікарня робить ставку на високий рівень сервісу, до того ж, намагаємося забезпечити комфорт та належні умови перебування хворих під час лікування.

Щороку у відділенні лікується понад 900 онкохворих та проводиться понад 1000 оперативних втручань.

Повернутись Створено: 27 грудня 2018 року, 15:35
Оновлено: 27 грудня 2018 року, 15:38
Переглядів: 403

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація