Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Оновлений молодіжний центр «Соняшник» відвідує близько 250 дітей з усіх околиць Вінниці Роздрукувати

Нещодавно в місті Вінниці відбулось офіційне відкриття оновленого молодіжного центру «Соняшник». Заклад відкрили за сприяння та підтримки депутата обласної Ради Дмитра Чаленка і депутата міської ради Алли Власюк. У центрі мають можливість займатися діти різного віку, він входить у мережу підліткових клубів за місцем проживання VinSmart.

Депутат обласної Ради Дмитро Чаленко на своїй сторінці у Fasebook повідомив, що на свято урочистого відкриття вихованцям закладу подарували сучасний музичний центр.

– Особисто дякую Центру підліткових клубів, депутатам міськради та керівникам профільних департаментів за підтримку і сприяння у відновленні клубу, – написав депутат обласної Ради. – Також дякуємо ПГ «Віойл» за суттєву участь у його капітальному ремонті. Діяльність подібних центрів дає можливість розвиватись та отримувати нові знання, а ще корисно проводити вільний час у дуже гарному і зручному приміщенні.

Відремонтований заклад розташований у місті Вінниці неподалік озера, на вулиці Волошковій. Окрім дитячого клубу тут ще й розташований місцевий квартальний комітет, який отримав нове комфортне приміщення. 
Це єдиний дитячий заклад для всього мікрорайону. Молодіжний центр відвідує близько 250 дітей з усіх околиць, у групах для занять – по 25-30 дітей.

Куратор закладу Дмитро Мира наголосив, що усі заняття у клубі безкоштовні.

Повернутись Створено: 13 грудня 2017 року, 12:07 Переглядів: 1112

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація