Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оновлений молодіжний центр «Соняшник» відвідує близько 250 дітей з усіх околиць Вінниці Роздрукувати

Нещодавно в місті Вінниці відбулось офіційне відкриття оновленого молодіжного центру «Соняшник». Заклад відкрили за сприяння та підтримки депутата обласної Ради Дмитра Чаленка і депутата міської ради Алли Власюк. У центрі мають можливість займатися діти різного віку, він входить у мережу підліткових клубів за місцем проживання VinSmart.

Депутат обласної Ради Дмитро Чаленко на своїй сторінці у Fasebook повідомив, що на свято урочистого відкриття вихованцям закладу подарували сучасний музичний центр.

– Особисто дякую Центру підліткових клубів, депутатам міськради та керівникам профільних департаментів за підтримку і сприяння у відновленні клубу, – написав депутат обласної Ради. – Також дякуємо ПГ «Віойл» за суттєву участь у його капітальному ремонті. Діяльність подібних центрів дає можливість розвиватись та отримувати нові знання, а ще корисно проводити вільний час у дуже гарному і зручному приміщенні.

Відремонтований заклад розташований у місті Вінниці неподалік озера, на вулиці Волошковій. Окрім дитячого клубу тут ще й розташований місцевий квартальний комітет, який отримав нове комфортне приміщення. 
Це єдиний дитячий заклад для всього мікрорайону. Молодіжний центр відвідує близько 250 дітей з усіх околиць, у групах для занять – по 25-30 дітей.

Куратор закладу Дмитро Мира наголосив, що усі заняття у клубі безкоштовні.

Повернутись Створено: 13 грудня 2017 року, 12:07 Переглядів: 804

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація