Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Оновлену амбулаторію сімейної медицини відкрили у селі Станіславчик Жмеринського району Роздрукувати

19 серпня в селі Станіславчик Жмеринського району відбулося відкриття оновленої амбулаторії сімейної медицини первинної медико-санітарної допомоги. На урочисте відкриття закладу були запрошені голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза, депутати районної ради, підприємці, меценати, місцеві мешканці.

Сільський голова Володимир Перепечай ознайомив присутніх з історією села. До 1957 року село Станіславчик було районним центром, наразі в селі є сучасна загальноосвітня школа, два дитячих садочки, Будинок культури, дитяча музична школа. В селі проживає близько трьох тисяч жителів.

Починаючи з 2014 року старе приміщення школи реконструювали та відкрили в ньому медичний заклад. Для  відновлення приміщення були використані кошти з місцевого, районного та обласного бюджетів, кошти підприємств різних форм власності, мешканців села. Загалом реконструкція амбулаторії сімейної медицини обійшлася у суму понад 1 млн. 700 тис. грн.

Керівництво області та району Анатолій Олійник, Валерій Коровій, Людмила Грабович та Олег Легеза перерізали червону стрічку та відкрили оновлений медичний заклад в селі. Сучасна будівля відповідає всім нормам енергозбереження, встановлено модульну котельню на альтернативних видах палива, утеплено стіни приміщення.

Станіславчик – найбільше село в Жмеринському районі, тому ця амбулаторія обслуговує ще й навколишні села. В ній усі необхідні приміщення, які повинні функціонувати в закладі: кабінети лікарів, денний стаціонар, процедурні кабінети, окремий вхід для обслуговування здорових дітей та проведення щеплення тощо.

Місцеві мешканці та жителі навколишніх сіл зможуть в повному обсязі користуватися послугами оновленого медичного закладу та отримувати якісну медичну допомогу.

 

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2016 року, 23:36 Переглядів: 1938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація