Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Оновлену амбулаторію сімейної медицини відкрили у селі Станіславчик Жмеринського району Роздрукувати

19 серпня в селі Станіславчик Жмеринського району відбулося відкриття оновленої амбулаторії сімейної медицини первинної медико-санітарної допомоги. На урочисте відкриття закладу були запрошені голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза, депутати районної ради, підприємці, меценати, місцеві мешканці.

Сільський голова Володимир Перепечай ознайомив присутніх з історією села. До 1957 року село Станіславчик було районним центром, наразі в селі є сучасна загальноосвітня школа, два дитячих садочки, Будинок культури, дитяча музична школа. В селі проживає близько трьох тисяч жителів.

Починаючи з 2014 року старе приміщення школи реконструювали та відкрили в ньому медичний заклад. Для  відновлення приміщення були використані кошти з місцевого, районного та обласного бюджетів, кошти підприємств різних форм власності, мешканців села. Загалом реконструкція амбулаторії сімейної медицини обійшлася у суму понад 1 млн. 700 тис. грн.

Керівництво області та району Анатолій Олійник, Валерій Коровій, Людмила Грабович та Олег Легеза перерізали червону стрічку та відкрили оновлений медичний заклад в селі. Сучасна будівля відповідає всім нормам енергозбереження, встановлено модульну котельню на альтернативних видах палива, утеплено стіни приміщення.

Станіславчик – найбільше село в Жмеринському районі, тому ця амбулаторія обслуговує ще й навколишні села. В ній усі необхідні приміщення, які повинні функціонувати в закладі: кабінети лікарів, денний стаціонар, процедурні кабінети, окремий вхід для обслуговування здорових дітей та проведення щеплення тощо.

Місцеві мешканці та жителі навколишніх сіл зможуть в повному обсязі користуватися послугами оновленого медичного закладу та отримувати якісну медичну допомогу.

 

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2016 року, 23:36 Переглядів: 1720

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація