23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оновлену амбулаторію сімейної медицини відкрили у селі Станіславчик Жмеринського району Роздрукувати

19 серпня в селі Станіславчик Жмеринського району відбулося відкриття оновленої амбулаторії сімейної медицини первинної медико-санітарної допомоги. На урочисте відкриття закладу були запрошені голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза, депутати районної ради, підприємці, меценати, місцеві мешканці.

Сільський голова Володимир Перепечай ознайомив присутніх з історією села. До 1957 року село Станіславчик було районним центром, наразі в селі є сучасна загальноосвітня школа, два дитячих садочки, Будинок культури, дитяча музична школа. В селі проживає близько трьох тисяч жителів.

Починаючи з 2014 року старе приміщення школи реконструювали та відкрили в ньому медичний заклад. Для  відновлення приміщення були використані кошти з місцевого, районного та обласного бюджетів, кошти підприємств різних форм власності, мешканців села. Загалом реконструкція амбулаторії сімейної медицини обійшлася у суму понад 1 млн. 700 тис. грн.

Керівництво області та району Анатолій Олійник, Валерій Коровій, Людмила Грабович та Олег Легеза перерізали червону стрічку та відкрили оновлений медичний заклад в селі. Сучасна будівля відповідає всім нормам енергозбереження, встановлено модульну котельню на альтернативних видах палива, утеплено стіни приміщення.

Станіславчик – найбільше село в Жмеринському районі, тому ця амбулаторія обслуговує ще й навколишні села. В ній усі необхідні приміщення, які повинні функціонувати в закладі: кабінети лікарів, денний стаціонар, процедурні кабінети, окремий вхід для обслуговування здорових дітей та проведення щеплення тощо.

Місцеві мешканці та жителі навколишніх сіл зможуть в повному обсязі користуватися послугами оновленого медичного закладу та отримувати якісну медичну допомогу.

 

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2016 року, 23:36 Переглядів: 1670

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація