23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оновлену «Дошку пошани» відкрили у Вінницькому обласному центрі зайнятості Роздрукувати

Сьогодні, 2 листопада, в рамках святкування Дня працівника соціальної сфери України, відбулося урочисте відкриття оновленої «Дошки пошани» обласної служби зайнятості.

На урочисту церемонію відкриття було запрошено голову обласної Ради Анатолія Олійника.

- Служба зайнятості, як складова системи, завжди знаходиться на передовій в будь-якій державі, - зазначив, звертаючись до присутніх Анатолій Олійник. – Соціальне забезпечення – це критерій, за яким оцінюють суспільство в цілому. Високо професійна служба проявила себе, утвердилась і продовжує існувати в державі.

Він побажав працівникам Божого благословіння, сімейного благополуччя, достатку та успіхів у діяльності.

Перед присутніми також виступила виконувач обов’язків директора обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва, яка у своєму виступі проаналізувала роботу центрів зайнятості Вінницької області.

- За 10 місяців поточного року центрами зайнятості працевлаштовано 30,4 тис. осіб, що на 1222 особи, або на 4,2% більше, ніж у минулому році. Серед них – 23,8 тис. безробітних осіб, що становить 40,6% від усіх, хто мав статус безробітного у звітному періоді. В 2,2 рази збільшилась кількість  працевлаштованих осіб до набуття ними статусу безробітного, що на 3057 осіб більше, ніж у 2015 році, – підкреслила Світлана Аляб’єва.

Як поінформувала виконувач обов’язків директора, за кількістю працевлаштованих безробітних за 9 місяців Вінницька обласна служба зайнятості традиційно – третя в державі.

Протягом січня-жовтня поточного року на 2,8% виросла кількість зареєстрованих вакансій до укомплектування службою зайнятості, майже на 3% зросла кількість роботодавців, які надали ці вакансії центрам зайнятості, на 5% виросло число укомплектованих вакансій, зріс на 2,0% рівень укомплектування вакансій.

Кращих працівників Вінницької обласної служби зайнятості нагородили грамотами і вручили їм посвідчення про занесення на «Дошку пошани» обласної служби зайнятості.

Важливим моментом стало урочисте відкриття «Дошки пошани». Цю почесну місію доручили виконати керівникам кращих районних центрів зайнятості. 

Повернутись Створено: 2 листопада 2016 року, 18:07 Переглядів: 755

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація