Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Оновлену «Дошку пошани» відкрили у Вінницькому обласному центрі зайнятості Роздрукувати

Сьогодні, 2 листопада, в рамках святкування Дня працівника соціальної сфери України, відбулося урочисте відкриття оновленої «Дошки пошани» обласної служби зайнятості.

На урочисту церемонію відкриття було запрошено голову обласної Ради Анатолія Олійника.

- Служба зайнятості, як складова системи, завжди знаходиться на передовій в будь-якій державі, - зазначив, звертаючись до присутніх Анатолій Олійник. – Соціальне забезпечення – це критерій, за яким оцінюють суспільство в цілому. Високо професійна служба проявила себе, утвердилась і продовжує існувати в державі.

Він побажав працівникам Божого благословіння, сімейного благополуччя, достатку та успіхів у діяльності.

Перед присутніми також виступила виконувач обов’язків директора обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва, яка у своєму виступі проаналізувала роботу центрів зайнятості Вінницької області.

- За 10 місяців поточного року центрами зайнятості працевлаштовано 30,4 тис. осіб, що на 1222 особи, або на 4,2% більше, ніж у минулому році. Серед них – 23,8 тис. безробітних осіб, що становить 40,6% від усіх, хто мав статус безробітного у звітному періоді. В 2,2 рази збільшилась кількість  працевлаштованих осіб до набуття ними статусу безробітного, що на 3057 осіб більше, ніж у 2015 році, – підкреслила Світлана Аляб’єва.

Як поінформувала виконувач обов’язків директора, за кількістю працевлаштованих безробітних за 9 місяців Вінницька обласна служба зайнятості традиційно – третя в державі.

Протягом січня-жовтня поточного року на 2,8% виросла кількість зареєстрованих вакансій до укомплектування службою зайнятості, майже на 3% зросла кількість роботодавців, які надали ці вакансії центрам зайнятості, на 5% виросло число укомплектованих вакансій, зріс на 2,0% рівень укомплектування вакансій.

Кращих працівників Вінницької обласної служби зайнятості нагородили грамотами і вручили їм посвідчення про занесення на «Дошку пошани» обласної служби зайнятості.

Важливим моментом стало урочисте відкриття «Дошки пошани». Цю почесну місію доручили виконати керівникам кращих районних центрів зайнятості. 

Повернутись Створено: 2 листопада 2016 року, 18:07 Переглядів: 909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація