23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оновлену площу ім.Тараса Шевченка відкрили у день святкування 654-річчя села Уланів Хмільницького району Роздрукувати

Вже традиційно 16 вересня громада села Уланів Хмільницького району відзначає річницю утворення села. Цього року селу виповнюється 654 роки. Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, депутати обласної Ради Владислав Рой, Олександр Крученюк та Євгеній Звєрков, заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Горбатюк, народний депутат України попередніх скликань Микола Катеринчук, голова ГО «Агенція розвитку територіальної громади «Уланів» Клавдія Цоколенко привітали мешканців села з подвійним святом. Адже в цей день в селі також відкрили оновлену центральну площу, яка носитиме ім’я Тараса Шевченка, та сільську Дошку пошани.

Присутні на урочистому заході вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів АТО. Людмила Щербаківська та Андрій Гижко привітали сільського голову Сергія Голубенка та мешканців села зі святом і вручили Почесні грамоти найкращим меценатам, що допомогли у відновленні центральної площі.

– Для кожної людини важливе і незабутнє те місце, де вона народилася і живе, - зазначила у своєму вітальному слові Людмила Михайлівна. - Тож нехай ваше рідне село процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку під мирним небом України. А свято принесе вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду.

Після привітань та вручення нагород кращим трудівникам, які зробили вагомий внесок у розвиток села, перед присутніми мешканцями виступили творчі колективи сільської ради, місцеві аматори та співаки. Депутат обласної Ради Олександр Крученюк подарував сільській громаді великий торт з гербом Уланова. Після завершення святкового концерту, гості та місцеві жителі вийшли до сільської адмінбудівлі для урочистого відкриття центральної площі. Право перерізати стрічку надали керівництву області та району. Сільську дошку пошани відкрили почесні громадяни Уланівської територіальної громади Володимир Вільчинський та Микола Дорош. Урочистості з нагоди 654-річчя села звершилися увечері святковим феєрверком.

У селі Уланів проживає понад 3000 жителів, працюють школа, дитячий садок, школа естетичного виховання, дитячо-юнацька спортивна школа, станція юннатів, центр дитячої та юнацької творчості, бібліотека, сільський Будинок культури, відділення швидкої допомоги і амбулаторія, два комунальних підприємства та пожежна частина. Село газифіковане, має централізоване водопостачання, освітлені центральні вулиці та центральний парк відпочинку ім. В. Тарногродського.

Повернутись Створено: 17 вересня 2016 року, 12:53 Переглядів: 1994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація