23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оперативний диспетчерський центр координує роботу 224 перевізників за допомогою системи GPS Роздрукувати

11 травня в Департаменті житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації відбулось відкриття оперативного диспетчерського центру. Участь у презентації діяльності центру взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, депутати обласної Ради Сергій Кривешко, Дмитро Чаленко, Андрій Мельник, перевізники, директори, начальники комунальних і приватних установ, організацій та підприємств.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, депутат обласної Ради Сергій Волков продемонстрував особливості функціонування диспетчерського центру та відзначив основні завдання його діяльності. Серед них – збір та систематизація аналізу інформації про рух пасажирського і технологічного транспорту, здійснення моніторингу у режимі реального часу за переміщенням транспортних засобів, контроль дотримання маршрутів, графіків руху, швидкісних режимів. Також центр виявлятиме нецільове використання автотранспорту, формуватиме і визначатиме маршрути, місця та час стоянок, швидкість руху, геозони маршрутів і зупинок.

Злагоджена робота диспетчерської служби забезпечить особисту безпеку водіїв пасажирського транспорту та пасажирів шляхом надання можливості термінового виклику відповідних служб та автоматичного надсилання сигналу на центральний пульт у випадку аварії в режимі «тривожна кнопка». Окрім того, працівниками департаменту було зазначено про відкриття та оперативне наповнення сайту оперативного центру. Інформація, яка буде висвітлюватись на сайті, надасть можливість пасажирам, водіям і перевізникам в онлайн-режимі відслідковувати оперативні новини щодо діяльності транспортної галузі в Україні.

Після завершення презентації керівники області Анатолій Олійник та Валерій Коровій ознайомились з роботою оперативного диспетчерського пункту та прослідкували за рухом маршрутних автобусів в межах області. Використовуючи GPS для визначення місця розташування об’єкта і різні канали зв’язку для доставки інформації користувачу, системи моніторингу транспорту дозволяють детально простежити весь маршрут прямування пасажирського та технологічного транспорту. Така інформаційна система відстежує в режимі реального часу процес пересування автотранспорту не тільки диспетчерськими службами, а й перевізником, навіть через мобільні пристрої, такі як iPhone, iPad чи Android.

Повернутись Створено: 11 травня 2018 року, 14:48 Переглядів: 722

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація