Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Оприлюднено звіт про реальний стан справ у роботі Подільського регіонального центру онкології Роздрукувати

З метою виключення поширення неправдивої інформації, керівництво закладу  надало для оприлюднення  звіт про реальний стан справ у  роботі «Подільського регіонального центру онкології  Вінницької обласної Ради.

Так, станом на 2 квітня в лікувальному закладі в умовах епідемії та непростої епідеміологічної ситуації, завдяки Обласному лабораторному центру вірусологічної лабораторії, обстежено 109 контактних осіб, в тому числі 84 співробітники та 13 пацієнтів з можливої первинної зони контакту.

Результати обстеження співробітників закладу підтвердили позитивний тест на коронавірус у  7 осіб із них: відділення урології – 3 лікарі, 2 медсестри і 1 санітарка; торакальне відділення – 1 лікар; також позитивний тест в одного пацієнта урологічного відділення. Особи, яким підтверджено COVID-19 перебувають під наглядом сімейних лікарів на амбулаторному спостереженні та віднесені до легкого ступеня захворювання. З метою локалізації епідемічного процесу, хірургічний корпус закрито на карантин, госпіталізація хворих не проводиться з 28 березня.

Медперсонал 6 відділень хірургічного корпусу: урологія, гінекологія, відділення «голова-шия», хірургія, мамологія, торакальне відділення (також операційний блок) знаходяться на самоізоляції, всі рекомендації лікарів-інфекціоністів та епідеміологів дотримуються і виконуються. 

Проведено заключну дезінфекцію бригадою ДУ Вінницького обласного лабораторного центру хірургічного корпусу (6000 м2), поліклінічного відділення (1000м2). Заклад забезпечений дезрозчинами, рукавичками, дезінфікуючими ковриками. Після проведення всіх епідеміологічних та карантинних заходів роботу відділень буде відновлено для надання медичної онкологічної допомоги пацієнтам.

Наразі в КНП «Подільського регіонального центру онкології Вінницької обласної Ради» обмежено функціонують: поліклінічне відділення хіміотерапевтичне відділення, радіологічне відділення, рентгенологічне відділення, ендоскопічне відділення, УЗД діагностики, цитологічна лабораторія, відділення радіонуклідної діагностики.

Адміністрація закладу робить все можливе для запобігання подальшого поширення захворювання та інфікування пацієнтів та медперсоналу.

У зв’язку з карантином, обумовленим коронавірусом, встановлений початок простою урологічного відділення із самоізоляцією з 28 березня. Згідно з чинним законодавством працівникам буде виплачена заробітна  плата.

Медичним працівникам відділень хірургічного корпусу, які в наразі не працюють (у зв’язку з карантином у хірургічному корпусі) за бажанням, надана щорічна відпустка, решта отримують 2/3  тарифного окладу згідно з чинним законодавством. Примусово у відпустку без збереження заробітної плати нікого не відправлено.

Колектив закладу стурбований неправдивою інформацією, яка поширюється у соціальних мережах.

Повернутись Створено: 3 квітня 2020 року, 14:18

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація