23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оратівська опорна школа отримала обладнання за рахунок міжнародних донорів Роздрукувати

В рамках робочого візиту до Оратівської територіальної громади голова обласної Ради Анатолій Олійник відвідав місцеву  загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Із закладом гостей ознайомила директор школи Лариса Гнідунець.  

- Оратівська школа є однією із опорних шкіл області, – пояснила директор школи Лариса Іванівна. – В рамках пілотного проекту опорних шкіл і за рахунок міжнародних донорів, наша школа отримала лабораторне  обладнання та меблі на суму 92,6 тис. грн., інтерактивний комплекс на суму 212,2 тис. грн., що включає ноутбук, короткофокусний проектор, інтерактивну дошку, комп'ютерний клас з 10 учнівських комп'ютерів та один вчительський.

В школі замінено 78 вікон, проведено роботи із облаштування внутрішніх вбиралень та пандуса. Зазначені роботи виконані  міжнародною організацією  «Save the Children», яка займається захистом прав дітей по всьому світу. Згідно рейтингу, оприлюдненому цією організацією у 2014 році найкращою країною для проживання матері і дитини була Фінляндія. Україна посіла 72 місце.

За кошти субвенції з обласного бюджету відділом освіти закуплено обладнання для фізичного кабінету на суму 179,5 тис. грн., 12 ноутбуків на суму 117 720 грн., 12 телевізорів на суму 141 490 грн., один проектор на суму 11 040 грн. Також в рамках міжнародної допомоги з Китаю отримано 15 персональних комп’ютерів.

Станом на сьогодні, Оратівською селищною радою, на конкурсний відбір проектів Державного фонду регіонального розвитку, подано проект «Капітальний ремонт Оратівської опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  із запровадженням в ній новітніх стандартів навчально-виховного процесу за  стандартами Нової української школи (НУШ)».

Зазначений проект передбачає утеплення фасаду та горищне перекриття закладу, повну заміну вікон та дверей на енергозберігаючі, благоустрій території, облаштування рекреаційної зони, закупівлю сучасного обладнання для класів, спортивної зали, їдальні та комп’ютерів.

Вартість проекту становить 4779 тис. грн.. Він є важливим для громади, адже в опорній школі навчається 510 учнів, а це 28% всіх дітей району.

 

Повернутись Створено: 5 квітня 2017 року, 18:30 Переглядів: 1686

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація