Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Оратівська опорна школа отримала обладнання за рахунок міжнародних донорів Роздрукувати

В рамках робочого візиту до Оратівської територіальної громади голова обласної Ради Анатолій Олійник відвідав місцеву  загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Із закладом гостей ознайомила директор школи Лариса Гнідунець.  

- Оратівська школа є однією із опорних шкіл області, – пояснила директор школи Лариса Іванівна. – В рамках пілотного проекту опорних шкіл і за рахунок міжнародних донорів, наша школа отримала лабораторне  обладнання та меблі на суму 92,6 тис. грн., інтерактивний комплекс на суму 212,2 тис. грн., що включає ноутбук, короткофокусний проектор, інтерактивну дошку, комп'ютерний клас з 10 учнівських комп'ютерів та один вчительський.

В школі замінено 78 вікон, проведено роботи із облаштування внутрішніх вбиралень та пандуса. Зазначені роботи виконані  міжнародною організацією  «Save the Children», яка займається захистом прав дітей по всьому світу. Згідно рейтингу, оприлюдненому цією організацією у 2014 році найкращою країною для проживання матері і дитини була Фінляндія. Україна посіла 72 місце.

За кошти субвенції з обласного бюджету відділом освіти закуплено обладнання для фізичного кабінету на суму 179,5 тис. грн., 12 ноутбуків на суму 117 720 грн., 12 телевізорів на суму 141 490 грн., один проектор на суму 11 040 грн. Також в рамках міжнародної допомоги з Китаю отримано 15 персональних комп’ютерів.

Станом на сьогодні, Оратівською селищною радою, на конкурсний відбір проектів Державного фонду регіонального розвитку, подано проект «Капітальний ремонт Оратівської опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  із запровадженням в ній новітніх стандартів навчально-виховного процесу за  стандартами Нової української школи (НУШ)».

Зазначений проект передбачає утеплення фасаду та горищне перекриття закладу, повну заміну вікон та дверей на енергозберігаючі, благоустрій території, облаштування рекреаційної зони, закупівлю сучасного обладнання для класів, спортивної зали, їдальні та комп’ютерів.

Вартість проекту становить 4779 тис. грн.. Він є важливим для громади, адже в опорній школі навчається 510 учнів, а це 28% всіх дітей району.

 

Повернутись Створено: 5 квітня 2017 року, 18:30 Переглядів: 2164

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація