Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Оратівський насіннєвий завод входить в трійку кращих Роздрукувати

В рамках візиту до Оратівського району, голова обласної Ради Анатолій Олійник та депутат обласної Ради Тетяна Редько ознайомились з роботою місцевого насіннєвого заводу ТОВ «Агробуд». Директор підприємства Олександр Шевчук розповів історію підприємства, яке почало працювати у жовтні 2013 року та показав виробничі площі.

- Наш насіннєвий завод  спеціалізується на вирощуванні насіння елітних сортів зернових культур та  сої, - зазначив Олександр Петрович. – В зв’язку з цим, виникла необхідність  в будівництві заводу для забезпечення господарств якісним  насінням. Вартість введених основних засобів - 8020 тис. грн.На насіннєвому заводі встановлено обладнання  фірми  «Петкус» продуктивністю  6  тонн  за  годину.  При  роботі  в  дві  зміни  на заводі працює  шість  працівників. Проводиться  очистка,  калібрування  насіння  зернових  культур  та  сої,  його  протравлення  і  затарення.  Таке обладнання дозволяє отримувати в кінцевому підсумку насіння найвищої кондиції, першої репродукції. Безперервне виробництво насіння в дві зміни забезпечується високим рівнем автоматизації виробництва. Підготовка насіння проходить складний технологічний процес: від вирощування та збирання на власних полях, до фасування в пакувальну тару.

- Урожайність сільськогосподарських культур залежить не тільки від рівня агротехніки на полі, а й від правильно підібраних сортів посівного матеріалу, - зазначив Анатолій Олійник. – Тому діяльність в нашій області такого потужного виробника посівних матеріалів – це потенційна можливість для  істотного збільшення врожаю.

 


 

 

 

 

Повернутись Створено: 5 квітня 2017 року, 18:53 Переглядів: 1797

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація