Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Органи місцевого самоврядування області обговорили питання об’єднання територіальних громад Роздрукувати

7 квітня в приміщенні обласної Ради відбулося обговорення добровільного об’єднання територіальних громад області.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, начальник управління організаційної та кадрової роботи апарату облдержадміністрації Іннеса Ратушняк та заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Олександр Горба провели нараду «Про стан добровільного об’єднання територіальних громад районів області».

На нараду були запрошені заступники голів РДА, відповідальні особи з питань проведення консультацій щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад, заступники голів районних рад, міські та селищні голови. Інесса Ратушняк та Олександр Горба доповіли про стан добровільного об’єднання територіальних громад та результати фінансової децентралізації за 2015 рік і перший квартал 2016 року.

Перед присутніми виступили сільський голови Студенянської об’єднаної територіальної громади Піщанського району Олексій Кирнасівський та міський голова Калинівської громади Анатолій Шамалюк. Вони поділилися своїм досвідом роботи в об’єднаній громаді, наголосили на плюсах та мінусах таких об’єднань, зазначили позитивні чинники економічного  розвитку територій.

Серед плюсів: повернення 60% ПДФО на розвиток громади та надання цільової державної субвенції на розбудову інфраструктури. Зокрема, для Студенянської громади ці суми становили 1 млн 800 тис грн та 1 млн 956 тис грн відповідно. Показники Калинівської ОТГ – 26 млн грн поверненого ПДФО для м. Калинівки та 3 млн грн для с. Дружківки та 1млн 956 тис грн від Міністерства регіональної політики.

Підсумком наради стало запевнення посадовців районів області в збереженні принципу добровільності об’єднання територіальних громад.

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 11:36 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація