Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Органи місцевого самоврядування області обговорили питання об’єднання територіальних громад Роздрукувати

7 квітня в приміщенні обласної Ради відбулося обговорення добровільного об’єднання територіальних громад області.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, начальник управління організаційної та кадрової роботи апарату облдержадміністрації Іннеса Ратушняк та заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Олександр Горба провели нараду «Про стан добровільного об’єднання територіальних громад районів області».

На нараду були запрошені заступники голів РДА, відповідальні особи з питань проведення консультацій щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад, заступники голів районних рад, міські та селищні голови. Інесса Ратушняк та Олександр Горба доповіли про стан добровільного об’єднання територіальних громад та результати фінансової децентралізації за 2015 рік і перший квартал 2016 року.

Перед присутніми виступили сільський голови Студенянської об’єднаної територіальної громади Піщанського району Олексій Кирнасівський та міський голова Калинівської громади Анатолій Шамалюк. Вони поділилися своїм досвідом роботи в об’єднаній громаді, наголосили на плюсах та мінусах таких об’єднань, зазначили позитивні чинники економічного  розвитку територій.

Серед плюсів: повернення 60% ПДФО на розвиток громади та надання цільової державної субвенції на розбудову інфраструктури. Зокрема, для Студенянської громади ці суми становили 1 млн 800 тис грн та 1 млн 956 тис грн відповідно. Показники Калинівської ОТГ – 26 млн грн поверненого ПДФО для м. Калинівки та 3 млн грн для с. Дружківки та 1млн 956 тис грн від Міністерства регіональної політики.

Підсумком наради стало запевнення посадовців районів області в збереженні принципу добровільності об’єднання територіальних громад.

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 11:36 Переглядів: 872

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація