Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Органи місцевого самоврядування області обговорили питання об’єднання територіальних громад Роздрукувати

7 квітня в приміщенні обласної Ради відбулося обговорення добровільного об’єднання територіальних громад області.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, начальник управління організаційної та кадрової роботи апарату облдержадміністрації Іннеса Ратушняк та заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Олександр Горба провели нараду «Про стан добровільного об’єднання територіальних громад районів області».

На нараду були запрошені заступники голів РДА, відповідальні особи з питань проведення консультацій щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад, заступники голів районних рад, міські та селищні голови. Інесса Ратушняк та Олександр Горба доповіли про стан добровільного об’єднання територіальних громад та результати фінансової децентралізації за 2015 рік і перший квартал 2016 року.

Перед присутніми виступили сільський голови Студенянської об’єднаної територіальної громади Піщанського району Олексій Кирнасівський та міський голова Калинівської громади Анатолій Шамалюк. Вони поділилися своїм досвідом роботи в об’єднаній громаді, наголосили на плюсах та мінусах таких об’єднань, зазначили позитивні чинники економічного  розвитку територій.

Серед плюсів: повернення 60% ПДФО на розвиток громади та надання цільової державної субвенції на розбудову інфраструктури. Зокрема, для Студенянської громади ці суми становили 1 млн 800 тис грн та 1 млн 956 тис грн відповідно. Показники Калинівської ОТГ – 26 млн грн поверненого ПДФО для м. Калинівки та 3 млн грн для с. Дружківки та 1млн 956 тис грн від Міністерства регіональної політики.

Підсумком наради стало запевнення посадовців районів області в збереженні принципу добровільності об’єднання територіальних громад.

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 11:36 Переглядів: 992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація