23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Органи місцевого самоврядування Тиврівського та Вінницького районів освоюють систему PROZORRO та пишуть проекти на отримання грантів Роздрукувати

8 листопада Асоціація органів місцевого самоврядування та Центр підвищення кваліфікації керівних кадрів області продовжили проведення серії семінарів для сільських та селищних голів, представників структурних підрозділів райдержадміністрацій. Наразі такі навчання відбулися у Тиврівському та Вінницькому районах.

В роботі семінару взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський, депутати обласної Ради Степан Шимко та Олександр Масленніков, директор Центру підвищення кваліфікації керівних кадрів Тетяна Пашиніна, заступник голови Вінницької райдержадміністрації Олег Бевз.

Сільські та селищні голови разом з бухгалтерами відповідних рад навчалися запобігати та протидіяти корупції в органах місцевого самоврядування, впроваджувати елекронний документообіг та електронне декларування. Перед присутніми з доповіддю виступив головний спеціаліст  з питань корупції сектору режимно-секретної роботи облдержадміністрації Андрій Сільницький.

Доцент кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики ДонНУ ім. В. Стуса, кандидат економічних наук Інга Сивицька розповіла про практичне застосування системи електронних закупівель PROZORRO.

У Вінницькій районній раді заступник директора регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марина Лукіянова додатково озвучила основні аспекти надання вторинної правової допомоги населенню області.

З методикою написання проектів в громадах відповідальних за грантову діяльність ознайомив консультант-експерт обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук. На офіційному сайті Асоціації http://sg.vn.ua, можна ознайомитися з моніторингом актуальних грантових пропозицій для Вінницької області.

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2016 року, 14:17 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація