Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Органи місцевого самоврядування Тиврівського та Вінницького районів освоюють систему PROZORRO та пишуть проекти на отримання грантів Роздрукувати

8 листопада Асоціація органів місцевого самоврядування та Центр підвищення кваліфікації керівних кадрів області продовжили проведення серії семінарів для сільських та селищних голів, представників структурних підрозділів райдержадміністрацій. Наразі такі навчання відбулися у Тиврівському та Вінницькому районах.

В роботі семінару взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський, депутати обласної Ради Степан Шимко та Олександр Масленніков, директор Центру підвищення кваліфікації керівних кадрів Тетяна Пашиніна, заступник голови Вінницької райдержадміністрації Олег Бевз.

Сільські та селищні голови разом з бухгалтерами відповідних рад навчалися запобігати та протидіяти корупції в органах місцевого самоврядування, впроваджувати елекронний документообіг та електронне декларування. Перед присутніми з доповіддю виступив головний спеціаліст  з питань корупції сектору режимно-секретної роботи облдержадміністрації Андрій Сільницький.

Доцент кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики ДонНУ ім. В. Стуса, кандидат економічних наук Інга Сивицька розповіла про практичне застосування системи електронних закупівель PROZORRO.

У Вінницькій районній раді заступник директора регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марина Лукіянова додатково озвучила основні аспекти надання вторинної правової допомоги населенню області.

З методикою написання проектів в громадах відповідальних за грантову діяльність ознайомив консультант-експерт обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук. На офіційному сайті Асоціації http://sg.vn.ua, можна ознайомитися з моніторингом актуальних грантових пропозицій для Вінницької області.

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2016 року, 14:17 Переглядів: 959

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація