Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Органи місцевого самоврядування Тиврівського та Вінницького районів освоюють систему PROZORRO та пишуть проекти на отримання грантів Роздрукувати

8 листопада Асоціація органів місцевого самоврядування та Центр підвищення кваліфікації керівних кадрів області продовжили проведення серії семінарів для сільських та селищних голів, представників структурних підрозділів райдержадміністрацій. Наразі такі навчання відбулися у Тиврівському та Вінницькому районах.

В роботі семінару взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський, депутати обласної Ради Степан Шимко та Олександр Масленніков, директор Центру підвищення кваліфікації керівних кадрів Тетяна Пашиніна, заступник голови Вінницької райдержадміністрації Олег Бевз.

Сільські та селищні голови разом з бухгалтерами відповідних рад навчалися запобігати та протидіяти корупції в органах місцевого самоврядування, впроваджувати елекронний документообіг та електронне декларування. Перед присутніми з доповіддю виступив головний спеціаліст  з питань корупції сектору режимно-секретної роботи облдержадміністрації Андрій Сільницький.

Доцент кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики ДонНУ ім. В. Стуса, кандидат економічних наук Інга Сивицька розповіла про практичне застосування системи електронних закупівель PROZORRO.

У Вінницькій районній раді заступник директора регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марина Лукіянова додатково озвучила основні аспекти надання вторинної правової допомоги населенню області.

З методикою написання проектів в громадах відповідальних за грантову діяльність ознайомив консультант-експерт обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук. На офіційному сайті Асоціації http://sg.vn.ua, можна ознайомитися з моніторингом актуальних грантових пропозицій для Вінницької області.

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2016 року, 14:17 Переглядів: 1096

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація