Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Організаційний комітет визначив основні заходи святкування хрещення Київської Русі-України Роздрукувати

На виконання Указу Президента України від 8 серпня 2017 року №214/2017 року «Про заходи з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України», враховуючи важливість прийняття християнства для розвитку українського суспільства, як невід'ємної частини європейської цивілізації, з метою збереження і розвитку національкої культурної традиції й історичної спадщини, 20 березня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Крученюка відбулось засідання Організаційного комітету з відзначення на Вінниччині 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, також були запрошені представники духовенства різних конфесій.

– Хочу запропонувати, щоб ми звернули особливу увагу на популяризацію і рекламу цього заходу, щоб ми змогли показати перед іншими країнами та їхніми громадянами, зокрема, перед нашими сусідами, де була зароджена православна віра на Русі і звідки пішла історія всієї православної віри серед слов’ян, – зазначив Михайло Володимирович. – Тому на цьому потрібно наголошувати і обов’язково святкувати такі дати. Я впевнений, що більшість депутатів обласної Ради підтримають ці заходи і сприятимуть їхньому проведенню.

Начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький поінформував присутніх про попередній план заходів з підготовки та відзначення на Вінниччині 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Свої бачення, пропозиції та зауваження також озвучили представники духовенства.

Зокрема, під час засідання було вирішено провести у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій ОДА прес-конференцію членів Ради церков і релігійних організацій (РЦіРО), заплановану на 28 березня.

Також пропонується проведення тематичних інформаційних годин для шкільної і студентської молоді, книжково-ілюстративних виставок, виїздів автомузею з пересувною виставкою «Сакральна архітектура Вінниччини», прямих ефірів членів РЦіРО на радіо і телебаченні.

Завершальним головним заходом буде проведення у драмтеатрі ім. М. Садовського ювілейної академії, присвяченої відзначенню 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Повернутись Створено: 20 березня 2018 року, 16:37 Переглядів: 646

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація