23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Організаційний комітет визначив основні заходи святкування хрещення Київської Русі-України Роздрукувати

На виконання Указу Президента України від 8 серпня 2017 року №214/2017 року «Про заходи з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України», враховуючи важливість прийняття християнства для розвитку українського суспільства, як невід'ємної частини європейської цивілізації, з метою збереження і розвитку національкої культурної традиції й історичної спадщини, 20 березня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Крученюка відбулось засідання Організаційного комітету з відзначення на Вінниччині 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, також були запрошені представники духовенства різних конфесій.

– Хочу запропонувати, щоб ми звернули особливу увагу на популяризацію і рекламу цього заходу, щоб ми змогли показати перед іншими країнами та їхніми громадянами, зокрема, перед нашими сусідами, де була зароджена православна віра на Русі і звідки пішла історія всієї православної віри серед слов’ян, – зазначив Михайло Володимирович. – Тому на цьому потрібно наголошувати і обов’язково святкувати такі дати. Я впевнений, що більшість депутатів обласної Ради підтримають ці заходи і сприятимуть їхньому проведенню.

Начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький поінформував присутніх про попередній план заходів з підготовки та відзначення на Вінниччині 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Свої бачення, пропозиції та зауваження також озвучили представники духовенства.

Зокрема, під час засідання було вирішено провести у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій ОДА прес-конференцію членів Ради церков і релігійних організацій (РЦіРО), заплановану на 28 березня.

Також пропонується проведення тематичних інформаційних годин для шкільної і студентської молоді, книжково-ілюстративних виставок, виїздів автомузею з пересувною виставкою «Сакральна архітектура Вінниччини», прямих ефірів членів РЦіРО на радіо і телебаченні.

Завершальним головним заходом буде проведення у драмтеатрі ім. М. Садовського ювілейної академії, присвяченої відзначенню 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Повернутись Створено: 20 березня 2018 року, 16:37 Переглядів: 491

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація