Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Організаційний комітет визначив основні заходи святкування хрещення Київської Русі-України Роздрукувати

На виконання Указу Президента України від 8 серпня 2017 року №214/2017 року «Про заходи з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України», враховуючи важливість прийняття християнства для розвитку українського суспільства, як невід'ємної частини європейської цивілізації, з метою збереження і розвитку національкої культурної традиції й історичної спадщини, 20 березня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Крученюка відбулось засідання Організаційного комітету з відзначення на Вінниччині 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, також були запрошені представники духовенства різних конфесій.

– Хочу запропонувати, щоб ми звернули особливу увагу на популяризацію і рекламу цього заходу, щоб ми змогли показати перед іншими країнами та їхніми громадянами, зокрема, перед нашими сусідами, де була зароджена православна віра на Русі і звідки пішла історія всієї православної віри серед слов’ян, – зазначив Михайло Володимирович. – Тому на цьому потрібно наголошувати і обов’язково святкувати такі дати. Я впевнений, що більшість депутатів обласної Ради підтримають ці заходи і сприятимуть їхньому проведенню.

Начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький поінформував присутніх про попередній план заходів з підготовки та відзначення на Вінниччині 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Свої бачення, пропозиції та зауваження також озвучили представники духовенства.

Зокрема, під час засідання було вирішено провести у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій ОДА прес-конференцію членів Ради церков і релігійних організацій (РЦіРО), заплановану на 28 березня.

Також пропонується проведення тематичних інформаційних годин для шкільної і студентської молоді, книжково-ілюстративних виставок, виїздів автомузею з пересувною виставкою «Сакральна архітектура Вінниччини», прямих ефірів членів РЦіРО на радіо і телебаченні.

Завершальним головним заходом буде проведення у драмтеатрі ім. М. Садовського ювілейної академії, присвяченої відзначенню 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Повернутись Створено: 20 березня 2018 року, 16:37 Переглядів: 515

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація