Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Організатори та учасники «OPERAFEST-TULCHYN» отримали нагороди Роздрукувати

6 липня відбулась урочиста церемонія нагородження організаторів, діячів культури та меценатів Міжнародного оперного open-air фестивалю – «OPERAFEST-TULCHYN». З привітаннями та словами подяки до присутніх звернулися голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Я хочу приєднатися до слів вдячності всім організаторам. Впевнений в тому, що «OPERAFEST-TULCHYN» вже увійшов в історію. Про цей захід  чув лише схвальні відгуки та позитивне сприйняття, в тому числі, й від депутатського корпусу обласної Ради, – зазначив Анатолій Олійник. – Планку взято високу, нам є над чим працювати. Такі фестивалі вкрай необхідні не лише задля об’єднання нас з вами, українців, а й для того, щоб утверджувати себе, як нація, як народ, як держава.

На важливості проведення фестивалю наголосив також під час виступу голова облдержадміністрації Валерій Коровій і запевнив, що «OPERAFEST-TULCHYN» на Вінниччині стане традиційним.

Під час церемонії організатори та учасники «OPERAFEST-TULCHYN», керівники профільних структурних підрозділів ОДА, представники культури та меценати були нагороджені квітами і Почесними грамотами облдержадміністрації й обласної Ради.

Нагадаємо, що «OPERAFEST-TULCHYN» тривав 4-5 червня у палаці Потоцьких в Тульчині. Виступили більше 300 артистів з України, Італії, Німеччини, Польщі, Чехії,  Німеччини, США.

Вперше в Україні була показана концертна версія всесвітньовідомого мюзиклу Джима Стеймана  «Танець вампірів», адже фестиваль «OPERAFEST-TULCHYN» отримав ексклюзивне право на єдине виконання постановки мюзиклу.

У програмі фестивалю прозвучали музичні прем’єри від українських і європейських зірок опери, а також сучасні й цікаві арт-простори та спеціальна нічна програма «Привиди старого замку» для молоді.

Повернутись Створено: 6 липня 2017 року, 17:13 Переглядів: 559

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація