23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Організатори та учасники «OPERAFEST-TULCHYN» отримали нагороди Роздрукувати

6 липня відбулась урочиста церемонія нагородження організаторів, діячів культури та меценатів Міжнародного оперного open-air фестивалю – «OPERAFEST-TULCHYN». З привітаннями та словами подяки до присутніх звернулися голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Я хочу приєднатися до слів вдячності всім організаторам. Впевнений в тому, що «OPERAFEST-TULCHYN» вже увійшов в історію. Про цей захід  чув лише схвальні відгуки та позитивне сприйняття, в тому числі, й від депутатського корпусу обласної Ради, – зазначив Анатолій Олійник. – Планку взято високу, нам є над чим працювати. Такі фестивалі вкрай необхідні не лише задля об’єднання нас з вами, українців, а й для того, щоб утверджувати себе, як нація, як народ, як держава.

На важливості проведення фестивалю наголосив також під час виступу голова облдержадміністрації Валерій Коровій і запевнив, що «OPERAFEST-TULCHYN» на Вінниччині стане традиційним.

Під час церемонії організатори та учасники «OPERAFEST-TULCHYN», керівники профільних структурних підрозділів ОДА, представники культури та меценати були нагороджені квітами і Почесними грамотами облдержадміністрації й обласної Ради.

Нагадаємо, що «OPERAFEST-TULCHYN» тривав 4-5 червня у палаці Потоцьких в Тульчині. Виступили більше 300 артистів з України, Італії, Німеччини, Польщі, Чехії,  Німеччини, США.

Вперше в Україні була показана концертна версія всесвітньовідомого мюзиклу Джима Стеймана  «Танець вампірів», адже фестиваль «OPERAFEST-TULCHYN» отримав ексклюзивне право на єдине виконання постановки мюзиклу.

У програмі фестивалю прозвучали музичні прем’єри від українських і європейських зірок опери, а також сучасні й цікаві арт-простори та спеціальна нічна програма «Привиди старого замку» для молоді.

Повернутись Створено: 6 липня 2017 року, 17:13 Переглядів: 540

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація