Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Організатори та учасники «OPERAFEST-TULCHYN» отримали нагороди Роздрукувати

6 липня відбулась урочиста церемонія нагородження організаторів, діячів культури та меценатів Міжнародного оперного open-air фестивалю – «OPERAFEST-TULCHYN». З привітаннями та словами подяки до присутніх звернулися голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Я хочу приєднатися до слів вдячності всім організаторам. Впевнений в тому, що «OPERAFEST-TULCHYN» вже увійшов в історію. Про цей захід  чув лише схвальні відгуки та позитивне сприйняття, в тому числі, й від депутатського корпусу обласної Ради, – зазначив Анатолій Олійник. – Планку взято високу, нам є над чим працювати. Такі фестивалі вкрай необхідні не лише задля об’єднання нас з вами, українців, а й для того, щоб утверджувати себе, як нація, як народ, як держава.

На важливості проведення фестивалю наголосив також під час виступу голова облдержадміністрації Валерій Коровій і запевнив, що «OPERAFEST-TULCHYN» на Вінниччині стане традиційним.

Під час церемонії організатори та учасники «OPERAFEST-TULCHYN», керівники профільних структурних підрозділів ОДА, представники культури та меценати були нагороджені квітами і Почесними грамотами облдержадміністрації й обласної Ради.

Нагадаємо, що «OPERAFEST-TULCHYN» тривав 4-5 червня у палаці Потоцьких в Тульчині. Виступили більше 300 артистів з України, Італії, Німеччини, Польщі, Чехії,  Німеччини, США.

Вперше в Україні була показана концертна версія всесвітньовідомого мюзиклу Джима Стеймана  «Танець вампірів», адже фестиваль «OPERAFEST-TULCHYN» отримав ексклюзивне право на єдине виконання постановки мюзиклу.

У програмі фестивалю прозвучали музичні прем’єри від українських і європейських зірок опери, а також сучасні й цікаві арт-простори та спеціальна нічна програма «Привиди старого замку» для молоді.

Повернутись Створено: 6 липня 2017 року, 17:13 Переглядів: 684

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація