21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Основні напрями реформування місцевого самоврядування визначали представники різних гілок влади Вінниччини Роздрукувати

24 березня у Вінниці відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради на тему: «Про ключові напрями реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні», яке провів голова обласної Ради Сергій Свитко.

У роботі засідання взяли участь народні депутати України від Вінниччини Руслан Демчак, Юрій Македон, Геннадій Ткачук; голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

Для обговорення цього актуального питання, окрім членів Координаційної ради, також були запрошені депутати обласної Ради, очільники органів місцевого самоврядування різного рівня, керівні працівники обласних департаментів, управлінь та обласних органів міністерств і відомств України, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Під час засідання більшість виступаючих висловили думку, що реформи сьогодні вкрай потрібні, але також зауважили на необхідності вдосконалення законодавчої бази щодо окремих питань, які стосуються реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні. Зокрема, одним із пріоритетів щодо реалізації зазначених завдань – має бути гарантія покращення якості життя громадян, зокрема, у наданні медичних, освітніх та адміністративних послуг населенню.

Так, у своєму виступі заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик наголосив: «У процесі реформування нам необхідно створити таку правову базу, яка має ґрунтуватись на трьох основних принципах, що передбачатимуть самостійність, чіткі повноваження та самозабезпечення територіальних громад».

Заслухавши та обговоривши питання щодо ключових напрямів реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні, Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради вирішила: схвалити звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України з пропозиціями щодо внесення змін до Конституції України, інших законодавчих та нормативних актів з метою проведення комплексної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні.

Також було рекомендовано членам Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, Виконавчій дирекції Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування проводити в територіальних громадах, місцевих радах всіх рівнів, через електронні і друковані місцеві засоби масової інформації широку інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо ефективності та доцільності запропонованих Урядом та Верховною Радою України реформ місцевого самоврядування, децентралізації влади, новацій бюджетного та податкового законодавства.

 

Повернутись Створено: 24 березня 2015 року, 18:02 Переглядів: 1219

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація