Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Основні показники обласного бюджету 2012 року Роздрукувати

Основні показники обласного бюджету 2012 року


Постійна комісія обласної Ради з питань бюджету при прийнятті проекту обласного бюджету на 2012 рік та внесенні змін до нього (погашення кредиторської заборгованості та розподілу нерозподілених коштів) здійснила ґрунтовний аналіз показників обласного бюджету, запропонованих обласною державною адміністрацією, зокрема розподіл коштів по головних розпорядниках, забезпеченість районів та міст області коштами, фінансування обласних програм.
Управлінню охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації передбачено кошти в сумі майже 700 млн. грн. В порівнянні з 2011 роком ріст становить 146,5%, проте з вирахуванням 171,675 млн. грн. – коштів на реформування галузі та субвенцій з державного бюджету, безпосередньо фінансування галузі охорони здоров’я становить 527,56 млн. грн., тобто фактичний ріст до 2011 року склав 113,1%.
Реформування галузі охорони здоров’я дасть змогу ефективно використовувати фінансові ресурси та забезпечить населенню доступ до своєчасної та кваліфікованої медичної допомоги. Першочерговими завданнями на 2012 рік є продовження роботи по модернізації системи первинної медичної допомоги та створення системи закладів з надання екстреної допомоги. Йдеться зокрема про перебудову системи інформаційно-аналітичної служби, впорядкування документообігу та формування реєстрів – пацієнтів, лікувальних закладів, кадрів.
Кошти на реформування охорони здоров’я та субвенції з державного бюджету в сумі 171,675 млн. грн. розподіляються наступним чином:
18,75 млн. грн. – медикаменти;
56,09 млн. грн. – кошти передбачені на реформування вторинного рівня медицини;
96,83 млн. грн. – капітальні видатки.
Управлінню освіти і науки облдержадміністрації передбачено 358,915 млн. грн., що становить 118% до рівня 2011 року, в тому числі 155,4 млн. грн. передбачено на фінансування профтехосвіти, в порівнянні з 2011 роком видатки на неї збільшились на 24,3 млн. грн. Найбільшу питому вагу по даній галузі займають видатки на заробітну плату – 216,5 млн. грн. Протягом 2012 року особлива увага буде приділятись підвищенню якості освіти, насамперед через покращення умов вступу до ВНЗ.
Управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації заплановано на 2012 рік 55,834 млн. грн., з них 6,64 млн. грн. додатково надані кошти при внесенні змін до обласного бюджету 2012 року.
Управлінню культури та туризму облдержадміністрації передбачено фінансування на 2012 рік в сумі 76,45 млн. грн., що в порівнянні з 2011 роком становить 121,7% (ріст в 2011 році в порівнянні з 2010 роком становив 104%).
Управлінню з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації на 2012 рік передбачено 19,4 млн. грн., що становить 104% до 2011 року.
Управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації заплановано фінансування в сумі 7,39 млн. грн. Ріст видатків в порівнянні з 2011 роком становить 119%.
Службі у справах дітей облдержадміністрації передбачені кошти в сумі 3,3 млн. грн., що складає 126% до рівня 2011 року.
Головному управлінню житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації заплановано понад 41 млн. грн., з яких 38,9 млн. грн. – кошти дорожнього фонду.
Головному управлінню економіки облдержадміністрації передбачено 8,5 млн. грн., з яких 6 млн. грн. – кошти екологічного фонду.
Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації заплановано фінансування в сумі 2,3 млн. грн., зокрема 1 млн. грн. – на книговидання.
Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації передбачені кошти в сумі 2,66 млн. грн., зокрема:
125 тис. грн. - по спеціальному фонду Регіональна програма використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб;
425 тис. грн. - по загальному фонду - Обласна програма розвитку лісового і мисливського господарства в лісах.
Управлінню капітального будівництва облдержадміністрації заплановано виділити 2164,6 тис. грн.
Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації планується виділити 1250 тис. грн.
Управлінню транспорту облдержадміністрації передбачено 1,8 млн. грн. на виконання Обласної програми розвитку авіаційних перевезень у Вінницькій області на 2010-2015 роки.
Управлінню з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації планується виділити 1 млн. грн., з яких 350 тис. грн. – на конкурс проектів громадських організацій.
Головному управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації заплановано кошти в сумі 456,9 тис. грн. на виконання Обласної Комплексної програми захисту населення і територій Вінницької області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2008-2015 роки.
Управлінню міжнародного співробітництва облдержадміністрації передбачено 372,8 тис. грн. на виконання Програми розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки.
Постійна комісія обласної Ради з питань бюджету тримає на постійному контролі виконання показників обласного бюджету на 2012 рік, систематично проводить роботу щодо аналізу потреби у коштах головних розпорядників, районів і міст області, та за необхідності буде ініціювати питання щодо внесення відповідних змін до обласного бюджету на 2012 рік.

 

Голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету                             Наталія ГЕТЦЕ
 

Створено: 13 березня 2012 року, 15:35 Переглядів: 761

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація