Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Особистий прийом Роздрукувати

Вінничанам більше болить особисте, але й дбають про громаду

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 4 травня провів черговий особистий прийом громадян. На зустріч до очільника ради прибули 10 осіб з різних районів Вінниччини. Восьмеро з них звернулися з особистими проханнями: надання і оформлення житла, працевлаштування, виділення матеріальної допомоги на лікування, поверненні боргів із зарплати та оренди землі.

Колективні звернення були зі сфери релігії та самоврядування. Мешканці с.Жежелів Козятинського району вже вкотре просили сприяння Татусяка у спірному питанні будівництва церкви у селі.
Інша група мешканців одного із сіл Гайсинщини скаржилися на бездіяльність сільського голови, мовляв, не зустрічається з громадою, не порушує на сесіях нагальних для села питань тощо.
– Відповідно до закону обласна Рада не має права впливати на місцеві ради інших рівнів. Але я не можу залишити звернення людей поза увагою, тим більше, що це скарга не однієї людини, а колективу. Думаю, наша постійна комісія, яка займається питаннями взаємодії з органами місцевого самоврядування допоможе встановити діалог між селянами та їхнім головою, – зазначив Сергій Татусяк.
Усі питання, з якими вінничани звернулися до голови, розглядатимуться депутатами у профільних комісіях облради та галузевих управліннях облдержадміністрації.

Повернутись Створено: 4 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 963

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація