Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Особистий прийом Роздрукувати

Вінничанам більше болить особисте, але й дбають про громаду

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 4 травня провів черговий особистий прийом громадян. На зустріч до очільника ради прибули 10 осіб з різних районів Вінниччини. Восьмеро з них звернулися з особистими проханнями: надання і оформлення житла, працевлаштування, виділення матеріальної допомоги на лікування, поверненні боргів із зарплати та оренди землі.

Колективні звернення були зі сфери релігії та самоврядування. Мешканці с.Жежелів Козятинського району вже вкотре просили сприяння Татусяка у спірному питанні будівництва церкви у селі.
Інша група мешканців одного із сіл Гайсинщини скаржилися на бездіяльність сільського голови, мовляв, не зустрічається з громадою, не порушує на сесіях нагальних для села питань тощо.
– Відповідно до закону обласна Рада не має права впливати на місцеві ради інших рівнів. Але я не можу залишити звернення людей поза увагою, тим більше, що це скарга не однієї людини, а колективу. Думаю, наша постійна комісія, яка займається питаннями взаємодії з органами місцевого самоврядування допоможе встановити діалог між селянами та їхнім головою, – зазначив Сергій Татусяк.
Усі питання, з якими вінничани звернулися до голови, розглядатимуться депутатами у профільних комісіях облради та галузевих управліннях облдержадміністрації.

Повернутись Створено: 4 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація