23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Особистий прийом Роздрукувати

Вінничанам більше болить особисте, але й дбають про громаду

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 4 травня провів черговий особистий прийом громадян. На зустріч до очільника ради прибули 10 осіб з різних районів Вінниччини. Восьмеро з них звернулися з особистими проханнями: надання і оформлення житла, працевлаштування, виділення матеріальної допомоги на лікування, поверненні боргів із зарплати та оренди землі.

Колективні звернення були зі сфери релігії та самоврядування. Мешканці с.Жежелів Козятинського району вже вкотре просили сприяння Татусяка у спірному питанні будівництва церкви у селі.
Інша група мешканців одного із сіл Гайсинщини скаржилися на бездіяльність сільського голови, мовляв, не зустрічається з громадою, не порушує на сесіях нагальних для села питань тощо.
– Відповідно до закону обласна Рада не має права впливати на місцеві ради інших рівнів. Але я не можу залишити звернення людей поза увагою, тим більше, що це скарга не однієї людини, а колективу. Думаю, наша постійна комісія, яка займається питаннями взаємодії з органами місцевого самоврядування допоможе встановити діалог між селянами та їхнім головою, – зазначив Сергій Татусяк.
Усі питання, з якими вінничани звернулися до голови, розглядатимуться депутатами у профільних комісіях облради та галузевих управліннях облдержадміністрації.

Повернутись Створено: 4 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 832

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація