Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Особистий прийом Роздрукувати

Звернення громадян: фермерство, права споживачів та захист інвалідів

15 лютого відбувся черговий прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Цього разу прийом відзначився колективними зверненнями та від імені громадських організацій. З-поміж приватних питань, порушених вінничанами перед головою, були традиційні земельні, житлові та отримання матеріальної допомоги.

Просити Сергія Татусяка фінансової допомоги у лікуванні та оперуванні дітей-інвалідів з діагнозом дитячий церебральний параліч прибули матері з кількох районів області. Жінки також поскаржилися, що районні органи соціального захисту не забезпечують інвалідів візками. Голова облради пообіцяв втрутитися у ситуацію і допомогти неповносправним дітям через громадські організації Вінниччини, які працюють з інвалідами.

Голова Вінницької обласної Асоціації захисту прав споживачів Микола Болтак звернувся до Сергія Татусяка з пропозицією створити Координаційну раду за участі громадських діячів та депутатів. Її створення буде спрямоване на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо посилення заходів із захисту прав споживачів. Також Асоціація має намір окремо створити Центр із захисту прав студентів. Сергій Татусяк порекомендував М.Болтаку розпочати роботу над даними проектами разом із Громадською Радою при обласній Раді.

Представники асоціації фермерів Вінницької області скаржилися голові облради на жорстке законодавство та податковий тиск. Інше питання аграріїв стосувалося впровадження цільової обласної програми підтримки фермерства.
– Облдержадміністрація ефективно працює у цьому напрямі. Виведення з тіні сільськогосподарської діяльності дало можливість вінничанам отримати додаткові кошти за свої земельні паї. З вашою допомогою ця робота може стати ще ефективнішою, – зауважив С.Татусяк фермерам.

Селяни із села Майдан Вінницького району на чолі із сільським головою Віктором Гачківським прибули на прийом до Сергія Пилиповича відстоювати землі та ліси територіальної громади. Голова облради вказав на неможливість практичного втручання у ситуацію, оскільки озвучені селянами справи мають судове провадження.

Підсумовуючи прийом, Сергій Татусяк зауважив, що відчуття від спілкування з людьми двояке:
– З одного боку, мене радує, що вінничани часто звертаються до обласної влади. Значить є довіра, є розуміння того, що влада на їхньому боці. З іншого боку – вісім із десяти питань, які озвучуються на прийомі, можна вирішити на місцевому рівні – у районі. Значить, там влада недопрацьовує, – підкреслив С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 827

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація