23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Особистий прийом Роздрукувати

Звернення громадян: фермерство, права споживачів та захист інвалідів

15 лютого відбувся черговий прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Цього разу прийом відзначився колективними зверненнями та від імені громадських організацій. З-поміж приватних питань, порушених вінничанами перед головою, були традиційні земельні, житлові та отримання матеріальної допомоги.

Просити Сергія Татусяка фінансової допомоги у лікуванні та оперуванні дітей-інвалідів з діагнозом дитячий церебральний параліч прибули матері з кількох районів області. Жінки також поскаржилися, що районні органи соціального захисту не забезпечують інвалідів візками. Голова облради пообіцяв втрутитися у ситуацію і допомогти неповносправним дітям через громадські організації Вінниччини, які працюють з інвалідами.

Голова Вінницької обласної Асоціації захисту прав споживачів Микола Болтак звернувся до Сергія Татусяка з пропозицією створити Координаційну раду за участі громадських діячів та депутатів. Її створення буде спрямоване на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо посилення заходів із захисту прав споживачів. Також Асоціація має намір окремо створити Центр із захисту прав студентів. Сергій Татусяк порекомендував М.Болтаку розпочати роботу над даними проектами разом із Громадською Радою при обласній Раді.

Представники асоціації фермерів Вінницької області скаржилися голові облради на жорстке законодавство та податковий тиск. Інше питання аграріїв стосувалося впровадження цільової обласної програми підтримки фермерства.
– Облдержадміністрація ефективно працює у цьому напрямі. Виведення з тіні сільськогосподарської діяльності дало можливість вінничанам отримати додаткові кошти за свої земельні паї. З вашою допомогою ця робота може стати ще ефективнішою, – зауважив С.Татусяк фермерам.

Селяни із села Майдан Вінницького району на чолі із сільським головою Віктором Гачківським прибули на прийом до Сергія Пилиповича відстоювати землі та ліси територіальної громади. Голова облради вказав на неможливість практичного втручання у ситуацію, оскільки озвучені селянами справи мають судове провадження.

Підсумовуючи прийом, Сергій Татусяк зауважив, що відчуття від спілкування з людьми двояке:
– З одного боку, мене радує, що вінничани часто звертаються до обласної влади. Значить є довіра, є розуміння того, що влада на їхньому боці. З іншого боку – вісім із десяти питань, які озвучуються на прийомі, можна вирішити на місцевому рівні – у районі. Значить, там влада недопрацьовує, – підкреслив С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 804

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація