Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Особистий прийом Роздрукувати

Звернення громадян: фермерство, права споживачів та захист інвалідів

15 лютого відбувся черговий прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Цього разу прийом відзначився колективними зверненнями та від імені громадських організацій. З-поміж приватних питань, порушених вінничанами перед головою, були традиційні земельні, житлові та отримання матеріальної допомоги.

Просити Сергія Татусяка фінансової допомоги у лікуванні та оперуванні дітей-інвалідів з діагнозом дитячий церебральний параліч прибули матері з кількох районів області. Жінки також поскаржилися, що районні органи соціального захисту не забезпечують інвалідів візками. Голова облради пообіцяв втрутитися у ситуацію і допомогти неповносправним дітям через громадські організації Вінниччини, які працюють з інвалідами.

Голова Вінницької обласної Асоціації захисту прав споживачів Микола Болтак звернувся до Сергія Татусяка з пропозицією створити Координаційну раду за участі громадських діячів та депутатів. Її створення буде спрямоване на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо посилення заходів із захисту прав споживачів. Також Асоціація має намір окремо створити Центр із захисту прав студентів. Сергій Татусяк порекомендував М.Болтаку розпочати роботу над даними проектами разом із Громадською Радою при обласній Раді.

Представники асоціації фермерів Вінницької області скаржилися голові облради на жорстке законодавство та податковий тиск. Інше питання аграріїв стосувалося впровадження цільової обласної програми підтримки фермерства.
– Облдержадміністрація ефективно працює у цьому напрямі. Виведення з тіні сільськогосподарської діяльності дало можливість вінничанам отримати додаткові кошти за свої земельні паї. З вашою допомогою ця робота може стати ще ефективнішою, – зауважив С.Татусяк фермерам.

Селяни із села Майдан Вінницького району на чолі із сільським головою Віктором Гачківським прибули на прийом до Сергія Пилиповича відстоювати землі та ліси територіальної громади. Голова облради вказав на неможливість практичного втручання у ситуацію, оскільки озвучені селянами справи мають судове провадження.

Підсумовуючи прийом, Сергій Татусяк зауважив, що відчуття від спілкування з людьми двояке:
– З одного боку, мене радує, що вінничани часто звертаються до обласної влади. Значить є довіра, є розуміння того, що влада на їхньому боці. З іншого боку – вісім із десяти питань, які озвучуються на прийомі, можна вирішити на місцевому рівні – у районі. Значить, там влада недопрацьовує, – підкреслив С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 960

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація