Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Особистий прийом громадян – один із пріоритетів діяльності обласної Ради Роздрукувати

19 березня голова обласної Ради Сергій Свитко провів перший особистий прийом громадян. Протягом 4-ох годинного спілкування він розглянув 25 звернень різного характеру, із них – 4 колективних.

Одним із порушених питань – було звернення представників Майдану. Їхнє клопотання стосувалося створення громадської приймальні для організації прийому особистих та письмових звернень, які надходять до майданівців. За словами заявників, є багато повідомлень щодо порушень і зловживань окремих чиновників. Зокрема, в галузі охорони здоров’я, освіти та інших сферах життєдіяльності громадян.

Також в ході особистого прийому були нарікання та скарги на дії працівників прокуратури та правоохоронних органів нашої області. Так, представники громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини” скаржились на те, що в свій час над їхніми дітьми були вчинені злочинні дії, які тривалий термін не розслідуються правоохоронними органами.

Переважна більшість звернень стосувалась вирішення земельних відносин. Зокрема, реалізації права власності на землю, виділення земельних ділянок, вирішення земельних спорів.

Прикладом, з Вінницького району с. Ільківка звернулась голова громадської організації «Асоціація захисників довкілля та пропаганди здорового способу життя «Явір» щодо проблеми надання їй у користування земельної ділянки водного фонду.

Після неодноразових звернень до всіх відповідних інстанцій, шукати правди прийшли до голови обласної Ради жителі с. Агрономічне Вінницького району, які не можуть вирішити питання виділення земельних ділянок та проведення інвентаризації земель територіальної громади.

Жителі села Якушинці приїхали до керівника обласної влади з надією вирішити своє наболіле питання у сфері земельних відносин з місцевим орендарем.

Мешканці Корделівки Калинівського району звернулися до Сергія Михайловича за дієвою допомогою щодо питання розпаювання господарства ДПДГ «Корделівське» та захистом від свавілля чиновників НААНУ, до якої належить дане господарство.

Голова обласної Ради детально розглянув звернення всіх громадян і більшість з них взяв на особистий контроль, давши доручення відповідним службам щодо їх впровадження та вирішення. 

Повернутись Створено: 20 березня 2014 року, 17:59 Переглядів: 1596

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація