Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Особистий прийом громадян – один із пріоритетів діяльності обласної Ради Роздрукувати

19 березня голова обласної Ради Сергій Свитко провів перший особистий прийом громадян. Протягом 4-ох годинного спілкування він розглянув 25 звернень різного характеру, із них – 4 колективних.

Одним із порушених питань – було звернення представників Майдану. Їхнє клопотання стосувалося створення громадської приймальні для організації прийому особистих та письмових звернень, які надходять до майданівців. За словами заявників, є багато повідомлень щодо порушень і зловживань окремих чиновників. Зокрема, в галузі охорони здоров’я, освіти та інших сферах життєдіяльності громадян.

Також в ході особистого прийому були нарікання та скарги на дії працівників прокуратури та правоохоронних органів нашої області. Так, представники громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини” скаржились на те, що в свій час над їхніми дітьми були вчинені злочинні дії, які тривалий термін не розслідуються правоохоронними органами.

Переважна більшість звернень стосувалась вирішення земельних відносин. Зокрема, реалізації права власності на землю, виділення земельних ділянок, вирішення земельних спорів.

Прикладом, з Вінницького району с. Ільківка звернулась голова громадської організації «Асоціація захисників довкілля та пропаганди здорового способу життя «Явір» щодо проблеми надання їй у користування земельної ділянки водного фонду.

Після неодноразових звернень до всіх відповідних інстанцій, шукати правди прийшли до голови обласної Ради жителі с. Агрономічне Вінницького району, які не можуть вирішити питання виділення земельних ділянок та проведення інвентаризації земель територіальної громади.

Жителі села Якушинці приїхали до керівника обласної влади з надією вирішити своє наболіле питання у сфері земельних відносин з місцевим орендарем.

Мешканці Корделівки Калинівського району звернулися до Сергія Михайловича за дієвою допомогою щодо питання розпаювання господарства ДПДГ «Корделівське» та захистом від свавілля чиновників НААНУ, до якої належить дане господарство.

Голова обласної Ради детально розглянув звернення всіх громадян і більшість з них взяв на особистий контроль, давши доручення відповідним службам щодо їх впровадження та вирішення. 

Повернутись Створено: 20 березня 2014 року, 17:59 Переглядів: 2005

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація