Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Особистий прийом громадян – один із пріоритетів діяльності обласної Ради Роздрукувати

19 березня голова обласної Ради Сергій Свитко провів перший особистий прийом громадян. Протягом 4-ох годинного спілкування він розглянув 25 звернень різного характеру, із них – 4 колективних.

Одним із порушених питань – було звернення представників Майдану. Їхнє клопотання стосувалося створення громадської приймальні для організації прийому особистих та письмових звернень, які надходять до майданівців. За словами заявників, є багато повідомлень щодо порушень і зловживань окремих чиновників. Зокрема, в галузі охорони здоров’я, освіти та інших сферах життєдіяльності громадян.

Також в ході особистого прийому були нарікання та скарги на дії працівників прокуратури та правоохоронних органів нашої області. Так, представники громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини” скаржились на те, що в свій час над їхніми дітьми були вчинені злочинні дії, які тривалий термін не розслідуються правоохоронними органами.

Переважна більшість звернень стосувалась вирішення земельних відносин. Зокрема, реалізації права власності на землю, виділення земельних ділянок, вирішення земельних спорів.

Прикладом, з Вінницького району с. Ільківка звернулась голова громадської організації «Асоціація захисників довкілля та пропаганди здорового способу життя «Явір» щодо проблеми надання їй у користування земельної ділянки водного фонду.

Після неодноразових звернень до всіх відповідних інстанцій, шукати правди прийшли до голови обласної Ради жителі с. Агрономічне Вінницького району, які не можуть вирішити питання виділення земельних ділянок та проведення інвентаризації земель територіальної громади.

Жителі села Якушинці приїхали до керівника обласної влади з надією вирішити своє наболіле питання у сфері земельних відносин з місцевим орендарем.

Мешканці Корделівки Калинівського району звернулися до Сергія Михайловича за дієвою допомогою щодо питання розпаювання господарства ДПДГ «Корделівське» та захистом від свавілля чиновників НААНУ, до якої належить дане господарство.

Голова обласної Ради детально розглянув звернення всіх громадян і більшість з них взяв на особистий контроль, давши доручення відповідним службам щодо їх впровадження та вирішення. 

Повернутись Створено: 20 березня 2014 року, 17:59 Переглядів: 1731

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація