23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Особистий прийом громадян – один із пріоритетів діяльності обласної Ради Роздрукувати

19 березня голова обласної Ради Сергій Свитко провів перший особистий прийом громадян. Протягом 4-ох годинного спілкування він розглянув 25 звернень різного характеру, із них – 4 колективних.

Одним із порушених питань – було звернення представників Майдану. Їхнє клопотання стосувалося створення громадської приймальні для організації прийому особистих та письмових звернень, які надходять до майданівців. За словами заявників, є багато повідомлень щодо порушень і зловживань окремих чиновників. Зокрема, в галузі охорони здоров’я, освіти та інших сферах життєдіяльності громадян.

Також в ході особистого прийому були нарікання та скарги на дії працівників прокуратури та правоохоронних органів нашої області. Так, представники громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини” скаржились на те, що в свій час над їхніми дітьми були вчинені злочинні дії, які тривалий термін не розслідуються правоохоронними органами.

Переважна більшість звернень стосувалась вирішення земельних відносин. Зокрема, реалізації права власності на землю, виділення земельних ділянок, вирішення земельних спорів.

Прикладом, з Вінницького району с. Ільківка звернулась голова громадської організації «Асоціація захисників довкілля та пропаганди здорового способу життя «Явір» щодо проблеми надання їй у користування земельної ділянки водного фонду.

Після неодноразових звернень до всіх відповідних інстанцій, шукати правди прийшли до голови обласної Ради жителі с. Агрономічне Вінницького району, які не можуть вирішити питання виділення земельних ділянок та проведення інвентаризації земель територіальної громади.

Жителі села Якушинці приїхали до керівника обласної влади з надією вирішити своє наболіле питання у сфері земельних відносин з місцевим орендарем.

Мешканці Корделівки Калинівського району звернулися до Сергія Михайловича за дієвою допомогою щодо питання розпаювання господарства ДПДГ «Корделівське» та захистом від свавілля чиновників НААНУ, до якої належить дане господарство.

Голова обласної Ради детально розглянув звернення всіх громадян і більшість з них взяв на особистий контроль, давши доручення відповідним службам щодо їх впровадження та вирішення. 

Повернутись Створено: 20 березня 2014 року, 17:59 Переглядів: 1659

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація