Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Особистий прийом громадян – один із пріоритетних напрямів діяльності керівництва обласної Ради Роздрукувати

17 січня проблемні питання вінничан під час особистого прийому громадян вирішував голова обласної Ради Сергій Свитко. В ході його проведення він розглянув до 30 індивідуальних та колективних заяв, скарг і пропозицій щодо різних питань, які порушують жителі нашої області. Зокрема, їх турбують питання законності дій окремих посадових осіб, земельних відносин, охорони здоров’я, забезпечення права на житло і працевлаштування та інші.

Цього разу на прийом до голови обласної Ради приїхали очільники територіальних громад Чернівецького району із колективним зверненням від імені своїх односельців. За їхніми словами, вони стурбовані ситуацією, яка склалася останнім часом у районі. Зокрема, хвилю невдоволень і занепокоєння викликають дії окремих посадових осіб районної ради, а також останні кадрові призначення в райдержадміністрації.

Вислухавши всі озвучені думки, Сергій Свитко подякував керівникам територіальних громад за їхню активну позицію і запевнив, що їхнє звернення буде опубліковане у наступному номері газети «Вінниччина». Також він пообіцяв в межах своєї компетенції сприяти вирішенню питання обрання нового керівництва районної ради, а звернення щодо призначення голови Чернівецької райдержадміністрації – скерувати на розгляд голові обласної держадміністрації.

Житель смт Томашполя Олександр Сергійович Куліш приїхав на прийом до голови обласної Ради також зі скаргою на законність дій, вчиненими відносно нього посадовими особами Томашпільської селищної ради та правоохоронними органами району.

Вінничанка Галина Василівна Давидова зі своєю сім’єю, яка проживає в гуртожитку по вул. Генерала Арабея, добивається приватизації житла і права на проживання в цьому помешканні. За словами жінки, це питання не вирішується через бездіяльність власника гуртожитку.

Інша мешканка Вінниці, пенсіонерка, дитина війни Марія Іванівна Гузенко, прийшла на прийом до голови обласної Ради з надією вирішити питання законності нарахування оплати за надання комунальних послуг і правомірності стягнення заборгованості за ці послуги з її мізерної пенсії.

Під час особистого прийому також були заяви щодо надання матеріальної допомоги, забезпечення пільговими путівками на лікування та вирішення інших соціальних питань наших громадян.

Голова обласної Ради Сергій Свитко розглянув всі письмові звернення і вислухав озвучені проблеми мешканців Вінниччини, які приїхали на прийом з усіх куточків області. Окремі питання він вирішив в ході прийому, давши доручення відповідним службам, а інші – пообіцяв вирішити в межах своєї компетенції та у відповідності до чинного законодавства.

Повернутись Створено: 17 січня 2015 року, 18:13 Переглядів: 1683

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація