23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Особистий прийом громадян – один із пріоритетних напрямів діяльності керівництва обласної Ради Роздрукувати

17 січня проблемні питання вінничан під час особистого прийому громадян вирішував голова обласної Ради Сергій Свитко. В ході його проведення він розглянув до 30 індивідуальних та колективних заяв, скарг і пропозицій щодо різних питань, які порушують жителі нашої області. Зокрема, їх турбують питання законності дій окремих посадових осіб, земельних відносин, охорони здоров’я, забезпечення права на житло і працевлаштування та інші.

Цього разу на прийом до голови обласної Ради приїхали очільники територіальних громад Чернівецького району із колективним зверненням від імені своїх односельців. За їхніми словами, вони стурбовані ситуацією, яка склалася останнім часом у районі. Зокрема, хвилю невдоволень і занепокоєння викликають дії окремих посадових осіб районної ради, а також останні кадрові призначення в райдержадміністрації.

Вислухавши всі озвучені думки, Сергій Свитко подякував керівникам територіальних громад за їхню активну позицію і запевнив, що їхнє звернення буде опубліковане у наступному номері газети «Вінниччина». Також він пообіцяв в межах своєї компетенції сприяти вирішенню питання обрання нового керівництва районної ради, а звернення щодо призначення голови Чернівецької райдержадміністрації – скерувати на розгляд голові обласної держадміністрації.

Житель смт Томашполя Олександр Сергійович Куліш приїхав на прийом до голови обласної Ради також зі скаргою на законність дій, вчиненими відносно нього посадовими особами Томашпільської селищної ради та правоохоронними органами району.

Вінничанка Галина Василівна Давидова зі своєю сім’єю, яка проживає в гуртожитку по вул. Генерала Арабея, добивається приватизації житла і права на проживання в цьому помешканні. За словами жінки, це питання не вирішується через бездіяльність власника гуртожитку.

Інша мешканка Вінниці, пенсіонерка, дитина війни Марія Іванівна Гузенко, прийшла на прийом до голови обласної Ради з надією вирішити питання законності нарахування оплати за надання комунальних послуг і правомірності стягнення заборгованості за ці послуги з її мізерної пенсії.

Під час особистого прийому також були заяви щодо надання матеріальної допомоги, забезпечення пільговими путівками на лікування та вирішення інших соціальних питань наших громадян.

Голова обласної Ради Сергій Свитко розглянув всі письмові звернення і вислухав озвучені проблеми мешканців Вінниччини, які приїхали на прийом з усіх куточків області. Окремі питання він вирішив в ході прийому, давши доручення відповідним службам, а інші – пообіцяв вирішити в межах своєї компетенції та у відповідності до чинного законодавства.

Повернутись Створено: 17 січня 2015 року, 18:13 Переглядів: 1338

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація