Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Особистий прийом громадян – один із пріоритетних напрямів діяльності керівництва обласної Ради Роздрукувати

17 січня проблемні питання вінничан під час особистого прийому громадян вирішував голова обласної Ради Сергій Свитко. В ході його проведення він розглянув до 30 індивідуальних та колективних заяв, скарг і пропозицій щодо різних питань, які порушують жителі нашої області. Зокрема, їх турбують питання законності дій окремих посадових осіб, земельних відносин, охорони здоров’я, забезпечення права на житло і працевлаштування та інші.

Цього разу на прийом до голови обласної Ради приїхали очільники територіальних громад Чернівецького району із колективним зверненням від імені своїх односельців. За їхніми словами, вони стурбовані ситуацією, яка склалася останнім часом у районі. Зокрема, хвилю невдоволень і занепокоєння викликають дії окремих посадових осіб районної ради, а також останні кадрові призначення в райдержадміністрації.

Вислухавши всі озвучені думки, Сергій Свитко подякував керівникам територіальних громад за їхню активну позицію і запевнив, що їхнє звернення буде опубліковане у наступному номері газети «Вінниччина». Також він пообіцяв в межах своєї компетенції сприяти вирішенню питання обрання нового керівництва районної ради, а звернення щодо призначення голови Чернівецької райдержадміністрації – скерувати на розгляд голові обласної держадміністрації.

Житель смт Томашполя Олександр Сергійович Куліш приїхав на прийом до голови обласної Ради також зі скаргою на законність дій, вчиненими відносно нього посадовими особами Томашпільської селищної ради та правоохоронними органами району.

Вінничанка Галина Василівна Давидова зі своєю сім’єю, яка проживає в гуртожитку по вул. Генерала Арабея, добивається приватизації житла і права на проживання в цьому помешканні. За словами жінки, це питання не вирішується через бездіяльність власника гуртожитку.

Інша мешканка Вінниці, пенсіонерка, дитина війни Марія Іванівна Гузенко, прийшла на прийом до голови обласної Ради з надією вирішити питання законності нарахування оплати за надання комунальних послуг і правомірності стягнення заборгованості за ці послуги з її мізерної пенсії.

Під час особистого прийому також були заяви щодо надання матеріальної допомоги, забезпечення пільговими путівками на лікування та вирішення інших соціальних питань наших громадян.

Голова обласної Ради Сергій Свитко розглянув всі письмові звернення і вислухав озвучені проблеми мешканців Вінниччини, які приїхали на прийом з усіх куточків області. Окремі питання він вирішив в ході прийому, давши доручення відповідним службам, а інші – пообіцяв вирішити в межах своєї компетенції та у відповідності до чинного законодавства.

Повернутись Створено: 17 січня 2015 року, 18:13 Переглядів: 1394

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація