Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Особистий прийом громадян провів голова обласної Ради Анатолій Олійник Роздрукувати

8 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. Для вирішення особистих та колективних питань записалося 13 жителів Вінницької області.  

Зокрема, звернулися голова та представники громадської організації «Батьки вбитих дітей», аби Анатолій Дмитрович посприяв у вирішенні питання стосовно скасування, так званого «Закону Савченко». Цей закон вступив у дію 24 грудня 2015 року та запропонований Надією Савченко, яка тоді перебувала під вартою російського правосуддя. Зазначений закон передбачає зарахування терміну попереднього ув’язнення в строк відбування покарання за схемою, згідно з якою один день в слідчому ізоляторі прирівнюється до двох днів у в’язниці.   

Анатолій Дмитрович зауважив, що їхнє звернення буде розглянуто в термін, передбачений законодавством.     

З питанням щодо фінансування ліків ліквідаторам аварії на ЧАЕС  звернувся голова громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи м. Жмеринка Віталій Дремух. За словами Віталія Васильовича, заступник міського голови повідомив йому, що в місцевому бюджеті є 30 тис. грн для вирішення фінансових проблем чорнобильців, але для того, аби ці гроші виділити, необхідне погодження обласної Ради.

Анатолій Дмитрович зазначив, що впливу на виділення коштів з місцевого бюджету не має і дозволів з обласної Ради у вирішені подібних питань не потрібно.

Колективне звернення надійшло від жителів с. Зозулинці Козятинського району стосовно фінансової допомоги для завершення будівництва водогону. Анатолій Олійник порадив звернутися за допомогою до обласного Фонду підтримки індивідуального будівництва на селі та взяти гривневий кредит на 5 років під 3% річних, а суму кредиту розбити на кількість дворів і виплати включити до тарифу за воду.   

Звернулася і жителька с. Новосілки Мурованокуриловецького району з проханням посприяти залучити інвесторів для розвитку нещодавно створеного сільськогосподарського кооперативу в с. Новосілки. Анатолій Дмитрович зауважив, що для початку необхідно визначитись в якому напрямку кооператив має рухатися та розвиватися і тоді легше буде знайти кошти для його розбудови.

Троє громадян звернулися з проханням щодо надання їм матеріальної допомоги на лікування.

По кожному питанню, яке було порушено під час прийому, заявникам було надано відповідні роз’яснення та рекомендації.

 

Повернутись Створено: 8 липня 2016 року, 16:49 Переглядів: 909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація