Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Особистий прийом Роздрукувати

Звернення громадян: питання матеріальної допомоги, працевлаштування і землі

14 березня відбувся прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Зі своїми зверненнями до очільника депутатського корпусу звернулися 19 жителів Вінниччини – з Бершадського, Погребищенського, Тростянецького, Ямпільського, Вінницького районів та міста Вінниці.
Найбільше прохань стосувалися соціальних питань інвалідів та ветеранів, матеріальної та фінансової допомоги на лікування, забезпечення житлом, виділення земельної ділянки та працевлаштування.
Усі заяви вінничан прийнято сектором організації роботи зі зверненнями громадян виконавчого апарату обласної Ради, та ведеться відповідна робота щодо реагування на них.
Сергій Татусяк вкотре зауважив, що вирішення більшості проблем, з якими люди звертаються до обласної Ради, не належать до компетенції представницького органу влади. Здебільшого це питання виконавчої влади, правоохоронних органів або судової системи.
– Але ми не маємо права відмовляти людям у допомозі. Навіть якщо ця допомога буде полягати у пораді, як діяти людині далі, або юридичній консультації, – зазначив С.Татусяк.


Повернутись Створено: 14 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація