Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Особистий прийом Роздрукувати

Звернення громадян: питання матеріальної допомоги, працевлаштування і землі

14 березня відбувся прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Зі своїми зверненнями до очільника депутатського корпусу звернулися 19 жителів Вінниччини – з Бершадського, Погребищенського, Тростянецького, Ямпільського, Вінницького районів та міста Вінниці.
Найбільше прохань стосувалися соціальних питань інвалідів та ветеранів, матеріальної та фінансової допомоги на лікування, забезпечення житлом, виділення земельної ділянки та працевлаштування.
Усі заяви вінничан прийнято сектором організації роботи зі зверненнями громадян виконавчого апарату обласної Ради, та ведеться відповідна робота щодо реагування на них.
Сергій Татусяк вкотре зауважив, що вирішення більшості проблем, з якими люди звертаються до обласної Ради, не належать до компетенції представницького органу влади. Здебільшого це питання виконавчої влади, правоохоронних органів або судової системи.
– Але ми не маємо права відмовляти людям у допомозі. Навіть якщо ця допомога буде полягати у пораді, як діяти людині далі, або юридичній консультації, – зазначив С.Татусяк.


Повернутись Створено: 14 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 759

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація