Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Особистий прийом Роздрукувати

Звернення громадян: питання матеріальної допомоги, працевлаштування і землі

14 березня відбувся прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Зі своїми зверненнями до очільника депутатського корпусу звернулися 19 жителів Вінниччини – з Бершадського, Погребищенського, Тростянецького, Ямпільського, Вінницького районів та міста Вінниці.
Найбільше прохань стосувалися соціальних питань інвалідів та ветеранів, матеріальної та фінансової допомоги на лікування, забезпечення житлом, виділення земельної ділянки та працевлаштування.
Усі заяви вінничан прийнято сектором організації роботи зі зверненнями громадян виконавчого апарату обласної Ради, та ведеться відповідна робота щодо реагування на них.
Сергій Татусяк вкотре зауважив, що вирішення більшості проблем, з якими люди звертаються до обласної Ради, не належать до компетенції представницького органу влади. Здебільшого це питання виконавчої влади, правоохоронних органів або судової системи.
– Але ми не маємо права відмовляти людям у допомозі. Навіть якщо ця допомога буде полягати у пораді, як діяти людині далі, або юридичній консультації, – зазначив С.Татусяк.


Повернутись Створено: 14 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 807

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація