23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Особистий прийом Роздрукувати

Звернення громадян: питання матеріальної допомоги, працевлаштування і землі

14 березня відбувся прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Зі своїми зверненнями до очільника депутатського корпусу звернулися 19 жителів Вінниччини – з Бершадського, Погребищенського, Тростянецького, Ямпільського, Вінницького районів та міста Вінниці.
Найбільше прохань стосувалися соціальних питань інвалідів та ветеранів, матеріальної та фінансової допомоги на лікування, забезпечення житлом, виділення земельної ділянки та працевлаштування.
Усі заяви вінничан прийнято сектором організації роботи зі зверненнями громадян виконавчого апарату обласної Ради, та ведеться відповідна робота щодо реагування на них.
Сергій Татусяк вкотре зауважив, що вирішення більшості проблем, з якими люди звертаються до обласної Ради, не належать до компетенції представницького органу влади. Здебільшого це питання виконавчої влади, правоохоронних органів або судової системи.
– Але ми не маємо права відмовляти людям у допомозі. Навіть якщо ця допомога буде полягати у пораді, як діяти людині далі, або юридичній консультації, – зазначив С.Татусяк.


Повернутись Створено: 14 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація