13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вчителі протестували у Вінниці і поїдуть до Києва

21 березня близько 200 представників профспілок працівників освіти Вінницької області мітингували під приміщенням облдержадміністрації та обласної Ради. Основна вимога протестуючих – підвищити рівень зарплати молодим спеціалістам, які, влаштувавшись на роботу після вишу, мають ставку 550 грн.

Того ж дня цю вимогу освітяни озвучили голові облдержадміністрації Миколі Джизі та голові облради Сергію Татусяку під час особистої зустрічі. Представники профспілки висловили прохання до керівників області, аби ті звернулися до Президента та Кабінету Міністрів щодо питання зарплати працівників освіти.
Інші прохання спілчан були регіонального плану, їх вирішення в компетенції місцевої влади. З-поміж іншого це: збільшити у 2-му кварталі видатки на освітню галузь; здійснювати оптимізацію мережі навчальних закладів з врахуванням потреб учнів та вчителів; підвищити статус директорів шкіл тощо.
Усі пропозиції освітян було внесено до протоколу зібрання та до резолюції, з якою вінничани 22 березня поїдуть до Києва пікетувати Кабінет міністрів України з аналогічними вимогами.
Голова обласної Ради Серій Татусяк підтримав дану ініціативу вінницького вчительства, зазначивши, що тільки так центральні органи влади будуть сприймати проблеми освітян.
– Це ненормально, коли у Києві диктують, що нам робити в області. Вони там часто не знають наших реалій, тому ми самі маємо вирішувати як буде краще для області, – підкреслив С.Татусяк.
Голова обласної профспілки освітян Сергій Пугачов подякував керівництву області за те, що «запросили на розмову з владою» і висловив сподівання та конструктивну співпрацю профспілки працівників освіти й науки та обласної Ради й адміністрації.
Насамкінець голова ОДА Микола Джига запевнив співрозмовників, що їхні вимоги облдержадміністрація «буде відстоювати нагорі жорстко». Також він назвав зустріч з освітянами корисною та запропонував зустрічатися частіше у будь-якому форматі.

Повернутись Створено: 21 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація