23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вчителі протестували у Вінниці і поїдуть до Києва

21 березня близько 200 представників профспілок працівників освіти Вінницької області мітингували під приміщенням облдержадміністрації та обласної Ради. Основна вимога протестуючих – підвищити рівень зарплати молодим спеціалістам, які, влаштувавшись на роботу після вишу, мають ставку 550 грн.

Того ж дня цю вимогу освітяни озвучили голові облдержадміністрації Миколі Джизі та голові облради Сергію Татусяку під час особистої зустрічі. Представники профспілки висловили прохання до керівників області, аби ті звернулися до Президента та Кабінету Міністрів щодо питання зарплати працівників освіти.
Інші прохання спілчан були регіонального плану, їх вирішення в компетенції місцевої влади. З-поміж іншого це: збільшити у 2-му кварталі видатки на освітню галузь; здійснювати оптимізацію мережі навчальних закладів з врахуванням потреб учнів та вчителів; підвищити статус директорів шкіл тощо.
Усі пропозиції освітян було внесено до протоколу зібрання та до резолюції, з якою вінничани 22 березня поїдуть до Києва пікетувати Кабінет міністрів України з аналогічними вимогами.
Голова обласної Ради Серій Татусяк підтримав дану ініціативу вінницького вчительства, зазначивши, що тільки так центральні органи влади будуть сприймати проблеми освітян.
– Це ненормально, коли у Києві диктують, що нам робити в області. Вони там часто не знають наших реалій, тому ми самі маємо вирішувати як буде краще для області, – підкреслив С.Татусяк.
Голова обласної профспілки освітян Сергій Пугачов подякував керівництву області за те, що «запросили на розмову з владою» і висловив сподівання та конструктивну співпрацю профспілки працівників освіти й науки та обласної Ради й адміністрації.
Насамкінець голова ОДА Микола Джига запевнив співрозмовників, що їхні вимоги облдержадміністрація «буде відстоювати нагорі жорстко». Також він назвав зустріч з освітянами корисною та запропонував зустрічатися частіше у будь-якому форматі.

Повернутись Створено: 21 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація