Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Вчителі протестували у Вінниці і поїдуть до Києва

21 березня близько 200 представників профспілок працівників освіти Вінницької області мітингували під приміщенням облдержадміністрації та обласної Ради. Основна вимога протестуючих – підвищити рівень зарплати молодим спеціалістам, які, влаштувавшись на роботу після вишу, мають ставку 550 грн.

Того ж дня цю вимогу освітяни озвучили голові облдержадміністрації Миколі Джизі та голові облради Сергію Татусяку під час особистої зустрічі. Представники профспілки висловили прохання до керівників області, аби ті звернулися до Президента та Кабінету Міністрів щодо питання зарплати працівників освіти.
Інші прохання спілчан були регіонального плану, їх вирішення в компетенції місцевої влади. З-поміж іншого це: збільшити у 2-му кварталі видатки на освітню галузь; здійснювати оптимізацію мережі навчальних закладів з врахуванням потреб учнів та вчителів; підвищити статус директорів шкіл тощо.
Усі пропозиції освітян було внесено до протоколу зібрання та до резолюції, з якою вінничани 22 березня поїдуть до Києва пікетувати Кабінет міністрів України з аналогічними вимогами.
Голова обласної Ради Серій Татусяк підтримав дану ініціативу вінницького вчительства, зазначивши, що тільки так центральні органи влади будуть сприймати проблеми освітян.
– Це ненормально, коли у Києві диктують, що нам робити в області. Вони там часто не знають наших реалій, тому ми самі маємо вирішувати як буде краще для області, – підкреслив С.Татусяк.
Голова обласної профспілки освітян Сергій Пугачов подякував керівництву області за те, що «запросили на розмову з владою» і висловив сподівання та конструктивну співпрацю профспілки працівників освіти й науки та обласної Ради й адміністрації.
Насамкінець голова ОДА Микола Джига запевнив співрозмовників, що їхні вимоги облдержадміністрація «буде відстоювати нагорі жорстко». Також він назвав зустріч з освітянами корисною та запропонував зустрічатися частіше у будь-якому форматі.

Повернутись Створено: 21 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1023

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація