Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Освіта майбутнього Роздрукувати

Сергій Татусяк проведе відкритий урок для тиврівських ліцеїстів

19 грудня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк та народний депутат України Віктор Корж відвідали Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки. У день Святого Миколая посадовці ознайомилися із функціонуванням закладу, поспілкувалися із дирекцією та вихованцями ліцею.

Директор Андрій Подзігун та самі учні організували гостям екскурсію навчальними кабінетами, кімнатами гуртожитку, їдальнею, спортивно-оздоровчим комплексом та музеєм ліцею, а також продемонстрували мультимедійну презентацію закладу.
Голова обласної Ради зауважив, що змістовна частина навчально-виховного процесу на високому рівні. Така база дозволяє понад 80% випускників вступати до престижних вишів країни.
– Змістовна частина на порядок вища, ніж у багатьох європейських закладах подібного типу. Кажу це з впевненістю, бо був і знаю. На жаль, ми відстаємо у матеріально-технічному забезпеченні, – зауважив С.Татусяк.
– Тут створені умови, максимально наближені до сімейних. Діти відчувають до себе увагу і повагу. І, бачачи такий результат, влада має розуміти, що вкладати потрібно саме у дітей, у молодь, у їхній спорт, дозвілля, – підтримав народний депутат В.Корж.
Парламентар додав, що з наступного в Україні вперше запрацює закон про Програму розвитку фізичної культури і спорту з бюджетом у 30 млрд. грн.
В свою чергу Сергій Татусяк наголосив на необхідності покращення облаштування кімнат гуртожитку, обладнання спортивного залу, плавального басейну ліцею тощо. Окрім того, що влада спрямовує на це бюджетні кошти, на сьогодні інтернат ефективно використовує позабюджетні можливості, а саме: грантові кошти.
Такими джерелами фінансування заклад послуговується, зокрема, завдяки співпраці із Сільськогосподарською школою міста Грабоног Великопольського воєводства Республіки Польща. Три роки тому партнерству двох закладів посприяло Міжнародне товариство «Україна – Польща – Німеччина».


Підсумовуючи побачене в ліцеї, голова облради запропонував провести на початку наступного року відкритий урок, у якому він сам візьме участь.
– Я хотів би більше поспілкуватися із ліцеїстами. Почути від них, якою вони бачать Україну завтра, що готові робити для її становлення, – пояснив С.Татусяк.
Наостанок гості подарували інтернату комп’ютер, набір книг для бібліотеки, солодощі. Навзаєм вихованці вручили Сергію Татусяку і Віктору Коржу вишиті рушники та ікони, освячені у День Святого Миколая у місцевій церкві.

Довідка: Тиврівський ліцей-інтернат заснований 1993 року з ініціативи обласної державної адміністрації, обласної Ради, управління освіти і науки облдержадміністрації районного відділу освіти, при підтримці районної державної адміністрації та районної ради.
У ліцеї функціонують 3 факультети: гуманітарний, фізико-математичний, природничий. У 2011-2012 навчальному році у ліцеї навчається 215 учнів, з них 95% учнів сільської місцевості, 5% міських учнів.

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1213

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація