Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Освіта області Роздрукувати

Сергій Татусяк закликав сільгоспінвесторів підтримувати школи

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що інвестори, які працюють в аграрній сфері області, мають матеріально та фінансово підтримувати сільські школи. Таку думку голова висловив 29 серпня під час обласної конференції працівників освіти Вінницької області «Про підсумки розвитку освіти області у 2010-2011 навчальному році та визначення завдань на 2011-2012 навчальний рік», яка відбувалася на базі Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу.

Виступаючи перед педагогічним активом області, Сергій Татусяк зазначив, що державного фінансування на освіту завжди не вистачало. Відтак, на думку голови облради, допомогти утримувати найбільш проблемні заклади (а це переважно сільські) можуть місцеві інвестори, які працюють в аграрному секторі краю.
− У нас є такі приклади, де інвестор і ремонтує школу, і купує обладнання, спортивний інвентар, і забезпечує харчування дітей і таке інше. Наприклад, у Скаржинцях Хмільницького району учні за рахунок інвестора щоліта їздять як не в Артек, то у Болгарію на відпочинок, − зауважив С.Татусяк.
Також голова поінформував присутніх про те, що протягом цього року обласна Рада прийняла 5 освітніх програм. А саме: «Програма розвитку позашкільної освіти до 2014 р.», «Програма «Сільська школа» на 2011-2015 рр.», «Програма «Шкільний автобус» на 2011-2015 рр.», «Програма підготовки кваліфікованих робітників на 2011-2015 рр.», «Програма розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти до 2015 р.».


− Я дякую депутатам обласної Ради, постійній комісії з питань освіти й науки, управлінню, профспілці за активну позицію та професійну роботу, − сказав Сергій Пилипович.
Крім того, голова облради закликав педагогів Вінниччини долучитися до створення «Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року», яку обласна влада планує завершити до кінця поточного року.
− Нам потрібні ваші світлі голови. Нам важлива ваша думка, ваше бачення розвитку як освіти регіону в цілому, так і життя кожної територіальної громади зокрема, − акцентував Сергій Татусяк.
Також голова презентував учасникам конференції аудіо-диск з піснями про школу авторства Анатолія Толстоухова, який цьогоріч до Дня знань отримає кожна школа області.


Повернутись Створено: 29 серпня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація