Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Освіта області Роздрукувати

На Тиврівщині відкрито новий дитсадок

28 вересня за участю заступника голови обласної Ради Степана Нешика, голови Тиврівської районної Ради Віктора Вихристюка, заступника голови Тиврівської райдержадміністрації А.В.Коваля, начальника райвідділу освіти О.Ф.Помацького в с.Пирогові (Рахно-Полівська територіальна громада) було урочисто відкрито дитячий садочок, який не працював у селі вже понад 20 років.

Ця подія стала святом не лише для мешканців с.Пирогова, а й для району в цілому, адже є наочним підтвердженням поліпшення соціально-економічного розвитку Тиврівщини.
Як відзначив у своєму виступі-привітанні заступник голови обласної Ради Степан Нешик, Тиврівський район - лідер з відкриття нових дошкільних закладів та додаткових дитячих груп в області.
Мешканці територіальної громади висловили вдячність сільському голові Рахнів-Польових Віктору Шведюку за роботу з відродження цього необхідного для селян закладу, а також керівникам району, райвідділу освіти, батькам дошкільнят.
Голова територіальної громади Віктор Шведюк наголосив, що завдяки наполегливості батьків дошкільнят, допомозі спонсорів – філії Стояни ТОВ “Агроінвест Україна” (А.В.Міняйло), ПСП “Україна” (А.М.Кузь), ПСП “Пирогівське” (П.П.Нижник), СФГ “Терра” (Г.Г.Муравель), ФГ “Родючість КО” (Є.О.Кирилов), ТОВ “Гран майстер” (С.О.Шлапак), приватним підприємцям В.М.Никодиму, О.С.Сніцару та іншим вдалося зробити все необхідне для відкриття дитсадка.
Треба додати, що безперебійно, якісно трудилися на будові працівники ТОВ “Будівельник” В.О.Кравецький, О.В.Сідлецький, М.Г.Муравель, О.Є.Дубина. Активну участь в цьому взяли й завідуюча дитсадком Г.П.Вишневська, вихователька О.М.Коржан, помічник вихователя Н.В.Ковтун, кухар Н.В.Рибенчук та багато інших, хто сприяв у відбудові закладу.
Тут виховуватимуться діти не лише з с.Пирогова, а й з с.Рахнів-Польових. Всього – понад 20 малюків, і ще стільки ж – на черзі.
Настоятель Тиврівської церкви Святого Вознесіння смт Тиврова протоієрей Богдан Бицкало освятив дошкільний заклад та благословив усіх присутніх на добрі справи.


Повернутись Створено: 1 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 773

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація