23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Освіта області Роздрукувати

На Тиврівщині відкрито новий дитсадок

28 вересня за участю заступника голови обласної Ради Степана Нешика, голови Тиврівської районної Ради Віктора Вихристюка, заступника голови Тиврівської райдержадміністрації А.В.Коваля, начальника райвідділу освіти О.Ф.Помацького в с.Пирогові (Рахно-Полівська територіальна громада) було урочисто відкрито дитячий садочок, який не працював у селі вже понад 20 років.

Ця подія стала святом не лише для мешканців с.Пирогова, а й для району в цілому, адже є наочним підтвердженням поліпшення соціально-економічного розвитку Тиврівщини.
Як відзначив у своєму виступі-привітанні заступник голови обласної Ради Степан Нешик, Тиврівський район - лідер з відкриття нових дошкільних закладів та додаткових дитячих груп в області.
Мешканці територіальної громади висловили вдячність сільському голові Рахнів-Польових Віктору Шведюку за роботу з відродження цього необхідного для селян закладу, а також керівникам району, райвідділу освіти, батькам дошкільнят.
Голова територіальної громади Віктор Шведюк наголосив, що завдяки наполегливості батьків дошкільнят, допомозі спонсорів – філії Стояни ТОВ “Агроінвест Україна” (А.В.Міняйло), ПСП “Україна” (А.М.Кузь), ПСП “Пирогівське” (П.П.Нижник), СФГ “Терра” (Г.Г.Муравель), ФГ “Родючість КО” (Є.О.Кирилов), ТОВ “Гран майстер” (С.О.Шлапак), приватним підприємцям В.М.Никодиму, О.С.Сніцару та іншим вдалося зробити все необхідне для відкриття дитсадка.
Треба додати, що безперебійно, якісно трудилися на будові працівники ТОВ “Будівельник” В.О.Кравецький, О.В.Сідлецький, М.Г.Муравель, О.Є.Дубина. Активну участь в цьому взяли й завідуюча дитсадком Г.П.Вишневська, вихователька О.М.Коржан, помічник вихователя Н.В.Ковтун, кухар Н.В.Рибенчук та багато інших, хто сприяв у відбудові закладу.
Тут виховуватимуться діти не лише з с.Пирогова, а й з с.Рахнів-Польових. Всього – понад 20 малюків, і ще стільки ж – на черзі.
Настоятель Тиврівської церкви Святого Вознесіння смт Тиврова протоієрей Богдан Бицкало освятив дошкільний заклад та благословив усіх присутніх на добрі справи.


Повернутись Створено: 1 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 688

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація