Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Освіта області Роздрукувати

На Тиврівщині відкрито новий дитсадок

28 вересня за участю заступника голови обласної Ради Степана Нешика, голови Тиврівської районної Ради Віктора Вихристюка, заступника голови Тиврівської райдержадміністрації А.В.Коваля, начальника райвідділу освіти О.Ф.Помацького в с.Пирогові (Рахно-Полівська територіальна громада) було урочисто відкрито дитячий садочок, який не працював у селі вже понад 20 років.

Ця подія стала святом не лише для мешканців с.Пирогова, а й для району в цілому, адже є наочним підтвердженням поліпшення соціально-економічного розвитку Тиврівщини.
Як відзначив у своєму виступі-привітанні заступник голови обласної Ради Степан Нешик, Тиврівський район - лідер з відкриття нових дошкільних закладів та додаткових дитячих груп в області.
Мешканці територіальної громади висловили вдячність сільському голові Рахнів-Польових Віктору Шведюку за роботу з відродження цього необхідного для селян закладу, а також керівникам району, райвідділу освіти, батькам дошкільнят.
Голова територіальної громади Віктор Шведюк наголосив, що завдяки наполегливості батьків дошкільнят, допомозі спонсорів – філії Стояни ТОВ “Агроінвест Україна” (А.В.Міняйло), ПСП “Україна” (А.М.Кузь), ПСП “Пирогівське” (П.П.Нижник), СФГ “Терра” (Г.Г.Муравель), ФГ “Родючість КО” (Є.О.Кирилов), ТОВ “Гран майстер” (С.О.Шлапак), приватним підприємцям В.М.Никодиму, О.С.Сніцару та іншим вдалося зробити все необхідне для відкриття дитсадка.
Треба додати, що безперебійно, якісно трудилися на будові працівники ТОВ “Будівельник” В.О.Кравецький, О.В.Сідлецький, М.Г.Муравель, О.Є.Дубина. Активну участь в цьому взяли й завідуюча дитсадком Г.П.Вишневська, вихователька О.М.Коржан, помічник вихователя Н.В.Ковтун, кухар Н.В.Рибенчук та багато інших, хто сприяв у відбудові закладу.
Тут виховуватимуться діти не лише з с.Пирогова, а й з с.Рахнів-Польових. Всього – понад 20 малюків, і ще стільки ж – на черзі.
Настоятель Тиврівської церкви Святого Вознесіння смт Тиврова протоієрей Богдан Бицкало освятив дошкільний заклад та благословив усіх присутніх на добрі справи.


Повернутись Створено: 1 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 718

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація