Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Освіта області Роздрукувати

Сергій Татусяк чекає від освітян громадської активності і представництва у владі

9 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Ради директорів шкіл Вінницької області, яке відбулося у селищі Браїлів Жмеринського району. Це друге зібрання Ради і темою його стало впровадження у навчально-виховний процес і використання музейної справи.
У зв’язку з цим і було обрано місцем проведення засідання Браїлів. Адже тільки загальноосвітня школа представлена музеями історії самого закладу, краєзнавчим та В.Забаштанського, а на території населеного пункту розташований загальновідомий музей П.І.Чайковського та Н. Ф. фон Мекк.

Після відвідин згаданих музеїв, навчальних класів Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося власне спілкування С.Татусяка із директорами шкіл Вінниччини. На зустрічі також були присутні: голова Жмеринської районної ради Василь Малярчук, заступник начальника управління освіти облдержадміністрації Олена Чорна, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти і науки Інна Цимбал, селищний голова Валерій Резедент.
Насамперед голова обласної Ради привітав освітян із професійним святом, яке вони відзначали напередодні. Потім С.Татусяк наголосив, що обласна Рада чи не найкращі робочі стосунки має саме з педагогами Вінниччини.
– Великою мірою це дякуючи комісії з питань освіти і науки, яка під керівництвом Інни Цимбал працює ефективно та публічно. Також у нас гарні партнерські стосунки із управлінням освіти, – зазначив Сергій Пилипович.
Голова додав, що позитивно оцінює створення такої громадської організації як Рада директорів шкіл, адже громадська робота для нього близька і її розвиток у пріоритетах діяльності обласної Ради.
– Я вітаю будь-які громадські починання. І створення вашої Ради є запорукою того, що хтось в області буде відстоювати інтереси освітян, – прокоментував С.Татусяк.

Він закликав педагогів «збуджувати» спокій жителів у своїх громадах, в тому числі шляхом створення громадських організацій.
– Шукайте однодумців, очолюйте самі ці організації, бо без вашої участі Україні не бачити розвиненого громадянського суспільства, – зауважив очільник депутатів Вінниччини.
Також С.Татусяк закликав директорів докласти зусиль до того, щоб під час наступних виборів до місцевих рад потрапило якомога більше представників освітньої галузі.
– У Європі ядром місцевих рад є саме педагоги. Бо ви ті люди, які часто думають на крок вперед, і ви маєте авторитет впливати на життя громади, – сказав він.
Наостанок голова облради пообіцяв сприяти організації поїздки Ради директорів шкіл до Польщі, для ознайомлення з тамтешніми формами і методами навчально-виховного процесу та системою освіти загалом.

Довідка: Рада директорів шкіл Вінницької області створена у лютому 2011 року як неурядове громадське об’єднання. До складу Ради увійшли представники всіх районів та міст обласного значення області – всього 33 члени. Мета діяльності Ради – піднесення ролі управлінської діяльності керівника освітнього закладу, впровадження інноваційних методів управління, ширшого залучення педагогічної громадськості до вирішення проблем освіти.

 

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація