23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Освіта області Роздрукувати

Сергій Татусяк чекає від освітян громадської активності і представництва у владі

9 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Ради директорів шкіл Вінницької області, яке відбулося у селищі Браїлів Жмеринського району. Це друге зібрання Ради і темою його стало впровадження у навчально-виховний процес і використання музейної справи.
У зв’язку з цим і було обрано місцем проведення засідання Браїлів. Адже тільки загальноосвітня школа представлена музеями історії самого закладу, краєзнавчим та В.Забаштанського, а на території населеного пункту розташований загальновідомий музей П.І.Чайковського та Н. Ф. фон Мекк.

Після відвідин згаданих музеїв, навчальних класів Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося власне спілкування С.Татусяка із директорами шкіл Вінниччини. На зустрічі також були присутні: голова Жмеринської районної ради Василь Малярчук, заступник начальника управління освіти облдержадміністрації Олена Чорна, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти і науки Інна Цимбал, селищний голова Валерій Резедент.
Насамперед голова обласної Ради привітав освітян із професійним святом, яке вони відзначали напередодні. Потім С.Татусяк наголосив, що обласна Рада чи не найкращі робочі стосунки має саме з педагогами Вінниччини.
– Великою мірою це дякуючи комісії з питань освіти і науки, яка під керівництвом Інни Цимбал працює ефективно та публічно. Також у нас гарні партнерські стосунки із управлінням освіти, – зазначив Сергій Пилипович.
Голова додав, що позитивно оцінює створення такої громадської організації як Рада директорів шкіл, адже громадська робота для нього близька і її розвиток у пріоритетах діяльності обласної Ради.
– Я вітаю будь-які громадські починання. І створення вашої Ради є запорукою того, що хтось в області буде відстоювати інтереси освітян, – прокоментував С.Татусяк.

Він закликав педагогів «збуджувати» спокій жителів у своїх громадах, в тому числі шляхом створення громадських організацій.
– Шукайте однодумців, очолюйте самі ці організації, бо без вашої участі Україні не бачити розвиненого громадянського суспільства, – зауважив очільник депутатів Вінниччини.
Також С.Татусяк закликав директорів докласти зусиль до того, щоб під час наступних виборів до місцевих рад потрапило якомога більше представників освітньої галузі.
– У Європі ядром місцевих рад є саме педагоги. Бо ви ті люди, які часто думають на крок вперед, і ви маєте авторитет впливати на життя громади, – сказав він.
Наостанок голова облради пообіцяв сприяти організації поїздки Ради директорів шкіл до Польщі, для ознайомлення з тамтешніми формами і методами навчально-виховного процесу та системою освіти загалом.

Довідка: Рада директорів шкіл Вінницької області створена у лютому 2011 року як неурядове громадське об’єднання. До складу Ради увійшли представники всіх районів та міст обласного значення області – всього 33 члени. Мета діяльності Ради – піднесення ролі управлінської діяльності керівника освітнього закладу, впровадження інноваційних методів управління, ширшого залучення педагогічної громадськості до вирішення проблем освіти.

 

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 824

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація