Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Освіта області Роздрукувати

Сергій Татусяк чекає від освітян громадської активності і представництва у владі

9 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Ради директорів шкіл Вінницької області, яке відбулося у селищі Браїлів Жмеринського району. Це друге зібрання Ради і темою його стало впровадження у навчально-виховний процес і використання музейної справи.
У зв’язку з цим і було обрано місцем проведення засідання Браїлів. Адже тільки загальноосвітня школа представлена музеями історії самого закладу, краєзнавчим та В.Забаштанського, а на території населеного пункту розташований загальновідомий музей П.І.Чайковського та Н. Ф. фон Мекк.

Після відвідин згаданих музеїв, навчальних класів Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося власне спілкування С.Татусяка із директорами шкіл Вінниччини. На зустрічі також були присутні: голова Жмеринської районної ради Василь Малярчук, заступник начальника управління освіти облдержадміністрації Олена Чорна, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти і науки Інна Цимбал, селищний голова Валерій Резедент.
Насамперед голова обласної Ради привітав освітян із професійним святом, яке вони відзначали напередодні. Потім С.Татусяк наголосив, що обласна Рада чи не найкращі робочі стосунки має саме з педагогами Вінниччини.
– Великою мірою це дякуючи комісії з питань освіти і науки, яка під керівництвом Інни Цимбал працює ефективно та публічно. Також у нас гарні партнерські стосунки із управлінням освіти, – зазначив Сергій Пилипович.
Голова додав, що позитивно оцінює створення такої громадської організації як Рада директорів шкіл, адже громадська робота для нього близька і її розвиток у пріоритетах діяльності обласної Ради.
– Я вітаю будь-які громадські починання. І створення вашої Ради є запорукою того, що хтось в області буде відстоювати інтереси освітян, – прокоментував С.Татусяк.

Він закликав педагогів «збуджувати» спокій жителів у своїх громадах, в тому числі шляхом створення громадських організацій.
– Шукайте однодумців, очолюйте самі ці організації, бо без вашої участі Україні не бачити розвиненого громадянського суспільства, – зауважив очільник депутатів Вінниччини.
Також С.Татусяк закликав директорів докласти зусиль до того, щоб під час наступних виборів до місцевих рад потрапило якомога більше представників освітньої галузі.
– У Європі ядром місцевих рад є саме педагоги. Бо ви ті люди, які часто думають на крок вперед, і ви маєте авторитет впливати на життя громади, – сказав він.
Наостанок голова облради пообіцяв сприяти організації поїздки Ради директорів шкіл до Польщі, для ознайомлення з тамтешніми формами і методами навчально-виховного процесу та системою освіти загалом.

Довідка: Рада директорів шкіл Вінницької області створена у лютому 2011 року як неурядове громадське об’єднання. До складу Ради увійшли представники всіх районів та міст обласного значення області – всього 33 члени. Мета діяльності Ради – піднесення ролі управлінської діяльності керівника освітнього закладу, впровадження інноваційних методів управління, ширшого залучення педагогічної громадськості до вирішення проблем освіти.

 

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 993

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація