Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Освіта області Роздрукувати

Відбувся ІІ обласний форум «Батьки і діти»

16 жовтня у Вінниці відбувся ІІ обласний форум «Батьки і діти», організований та проведений за ініціативи управління освіти і науки облдержадміністрації та Вінницької обласної громадської організації «Об’єднання батьків школярів». У заході взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, начальник управління освіти і науки ОДА Ігор Івасюк.

Програма форуму була тристоронньою: свою позицію відстоювали лідери учнівства, педагоги області та представники батьківських комітетів Вінниччини – всього близько 150 учасників.
Присутні розглянули 3 актуальні для сучасного учнівсько-батьківсько-освітянського середовища теми: 1) «Хто ми? Ми не будемо такими, як наші батьки, чи будемо?»; 2)«Що роз’єднує батьків і дітей. Претензії один до одного. Причини і форми конфліктів»; 3) «Особистий освітній простір: в школі та поза нею. Чи потрібно його змінити і як?».
З кожного проблемного питання виступали по троє представників від батьків і дітей. Кожен представляв свою позицію, відстоював її, апелював до опонента. Педагоги ж фіксували ідеї та пропозиції, з тим, аби потім застосувати їх у навчально-виховному процесі.
Усний диспут підсилив відеофільм, підготовлений вихованцями телестудії «Фокус» Тульчинської спеціалізованої школи-інтернату-ліцею та телестудії «Промінь» Брацлавського навчально-виховного комплексу: дошкільний навчальний заклад школа-інтернат-гімназія.
У ході форуму голова облради Сергій Татусяк подякував організаторам за запрошення на форум, адже, за його словами, даний захід допоможе представникам влади визначитися з пріоритетами у роботі.
– Я бачу тут щирість, відкритість, чую правдиву, вільну думку, яка відкриває нам багато нового. Я знаю, що в освіті області є чимало проблем, але, впевнений, об’єднавши зусилля, ми можемо багато подолати. І, великою мірою, це завдяки високій духовності, відданості та ентузіазму наших педагогів, – наголосив С.Татусяк.
Він також подякував учням та вчителям за доручення до роботи над проектом «Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року».


Повернутись Створено: 16 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1015

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація