Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Освіта області Роздрукувати

Відбувся ІІ обласний форум «Батьки і діти»

16 жовтня у Вінниці відбувся ІІ обласний форум «Батьки і діти», організований та проведений за ініціативи управління освіти і науки облдержадміністрації та Вінницької обласної громадської організації «Об’єднання батьків школярів». У заході взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, начальник управління освіти і науки ОДА Ігор Івасюк.

Програма форуму була тристоронньою: свою позицію відстоювали лідери учнівства, педагоги області та представники батьківських комітетів Вінниччини – всього близько 150 учасників.
Присутні розглянули 3 актуальні для сучасного учнівсько-батьківсько-освітянського середовища теми: 1) «Хто ми? Ми не будемо такими, як наші батьки, чи будемо?»; 2)«Що роз’єднує батьків і дітей. Претензії один до одного. Причини і форми конфліктів»; 3) «Особистий освітній простір: в школі та поза нею. Чи потрібно його змінити і як?».
З кожного проблемного питання виступали по троє представників від батьків і дітей. Кожен представляв свою позицію, відстоював її, апелював до опонента. Педагоги ж фіксували ідеї та пропозиції, з тим, аби потім застосувати їх у навчально-виховному процесі.
Усний диспут підсилив відеофільм, підготовлений вихованцями телестудії «Фокус» Тульчинської спеціалізованої школи-інтернату-ліцею та телестудії «Промінь» Брацлавського навчально-виховного комплексу: дошкільний навчальний заклад школа-інтернат-гімназія.
У ході форуму голова облради Сергій Татусяк подякував організаторам за запрошення на форум, адже, за його словами, даний захід допоможе представникам влади визначитися з пріоритетами у роботі.
– Я бачу тут щирість, відкритість, чую правдиву, вільну думку, яка відкриває нам багато нового. Я знаю, що в освіті області є чимало проблем, але, впевнений, об’єднавши зусилля, ми можемо багато подолати. І, великою мірою, це завдяки високій духовності, відданості та ентузіазму наших педагогів, – наголосив С.Татусяк.
Він також подякував учням та вчителям за доручення до роботи над проектом «Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року».


Повернутись Створено: 16 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1163

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація