Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Томашполі відкрито «школу майбутнього»

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова обласної державної адміністрації Микола Джига 10 січня взяли участь у відкритті Томашпільської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів. Здійснити урочисту церемонію відкриття прибув на Вінниччину Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Урядовець високо оцінив роботу усіх причетних до будівництва школи та подарував закладу новий шкільний автобус.
– Мені приємно, що в перші дні Нового року в Різдвяні дні така споруда стає до ладу. Хочу побажати новій школі успіхів та щоб у цій школі вчились майбутні Сікорські і Корольови, майбутній Грушевський і Вернадський, митці і інженери, агрономи і вчителі, люди, які принесуть нову славу Україні, – побажав Дмитро Табачник.
Перерізаючи стрічку новітнього закладу, Микола Джига зосередив увагу на важливості позаурочної роботи у його стінах.
– Наше завдання зробити так, щоб діти не лише могли отримувати високоякісні знання, але й привчалися відповідально ставитися до себе і свого здоров‘я. Слід проводити постійну роз’яснювальну роботу про здоровий спосіб життя, а педагогічний колектив має бути першим прикладом цього, – наголосив Микола Джига.
Перший заступник голови обласної Ради згадав, що Томашпільська новобудова ще у період спорудження здобула титул «школа майбутнього».
– Ця школа не просто забезпечить навчально-виховний процес 1300 учням, вона даватиме дітям ті можливості розвитку, якого вимагає сучасна вітчизняна і європейська шкільна освіта, – зауважив Ігор Кревський.
Представники обласної та державної влади оглянули сучасну матеріально-технічну базу Томашпільської ЗОШ: просторі класні кімнати, актову залу, їдальню, дві спортивні зали з душовими, лаборантські кімнати, майстерні, лікарські кабінети (медичний та стоматологічний), процедурну. Позитивом гості назвали застосовані енергозберігаючі технології – утеплення стін, вікна з подвійними склопакетами. На черзі – здійснення благоустрою довколишньої території навчального закладу, який планується завершити навесні.

Довідково: будівництво школи розпочато у 1989 році. Із 1992 по 2007 будівельні роботи були призупинені. На сьогодні завершена перша черга спорудження закладу. А це: приміщення школи (33 класи, гімнастичний та ігровий спортивні зали, актова зала, їдальня, навчальні майстерні, стоматологічний та маніпуляційний кабінети, спальні кімнати для дітей-шестирічок). Крім того діє сучасна котельня, що передбачає опалення газом та альтернативними видами палива, а також електрична підстанція. На будівництво школи витрачено понад 22 млн. грн. коштів державного бюджету.
Із 01.09.2012 року планується організувати підвіз та навчання дітей сіл Пеньківка, Олександрівка, Горишківка та Жолоби.

 

Повернутись Створено: 10 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1107

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація