23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Томашполі відкрито «школу майбутнього»

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова обласної державної адміністрації Микола Джига 10 січня взяли участь у відкритті Томашпільської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів. Здійснити урочисту церемонію відкриття прибув на Вінниччину Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Урядовець високо оцінив роботу усіх причетних до будівництва школи та подарував закладу новий шкільний автобус.
– Мені приємно, що в перші дні Нового року в Різдвяні дні така споруда стає до ладу. Хочу побажати новій школі успіхів та щоб у цій школі вчились майбутні Сікорські і Корольови, майбутній Грушевський і Вернадський, митці і інженери, агрономи і вчителі, люди, які принесуть нову славу Україні, – побажав Дмитро Табачник.
Перерізаючи стрічку новітнього закладу, Микола Джига зосередив увагу на важливості позаурочної роботи у його стінах.
– Наше завдання зробити так, щоб діти не лише могли отримувати високоякісні знання, але й привчалися відповідально ставитися до себе і свого здоров‘я. Слід проводити постійну роз’яснювальну роботу про здоровий спосіб життя, а педагогічний колектив має бути першим прикладом цього, – наголосив Микола Джига.
Перший заступник голови обласної Ради згадав, що Томашпільська новобудова ще у період спорудження здобула титул «школа майбутнього».
– Ця школа не просто забезпечить навчально-виховний процес 1300 учням, вона даватиме дітям ті можливості розвитку, якого вимагає сучасна вітчизняна і європейська шкільна освіта, – зауважив Ігор Кревський.
Представники обласної та державної влади оглянули сучасну матеріально-технічну базу Томашпільської ЗОШ: просторі класні кімнати, актову залу, їдальню, дві спортивні зали з душовими, лаборантські кімнати, майстерні, лікарські кабінети (медичний та стоматологічний), процедурну. Позитивом гості назвали застосовані енергозберігаючі технології – утеплення стін, вікна з подвійними склопакетами. На черзі – здійснення благоустрою довколишньої території навчального закладу, який планується завершити навесні.

Довідково: будівництво школи розпочато у 1989 році. Із 1992 по 2007 будівельні роботи були призупинені. На сьогодні завершена перша черга спорудження закладу. А це: приміщення школи (33 класи, гімнастичний та ігровий спортивні зали, актова зала, їдальня, навчальні майстерні, стоматологічний та маніпуляційний кабінети, спальні кімнати для дітей-шестирічок). Крім того діє сучасна котельня, що передбачає опалення газом та альтернативними видами палива, а також електрична підстанція. На будівництво школи витрачено понад 22 млн. грн. коштів державного бюджету.
Із 01.09.2012 року планується організувати підвіз та навчання дітей сіл Пеньківка, Олександрівка, Горишківка та Жолоби.

 

Повернутись Створено: 10 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1082

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація