23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Освітня діяльність Роздрукувати

Представники галузі освіти підсумували свої досягнення за минулий рік

5 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у проведенні підсумкової колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. На засіданні були підбиті підсумки діяльності галузі за минулий рік та визначені першочергові завдання на 2013 рік.

У роботі колегії взяли участь члени колегії управління освіти і науки облдержадміністрації, директори та ректори ВНЗ І-ІV рівнів акредитації, начальники відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та міських рад, а також директори професійно-технічних навчальних закладів, шкіл- інтернатів, обласних позашкільних навчальних закладів.
– Виховання майбутньої еліти нації – пріоритет будь-якої високорозвиненої країни. Сьогодні, як ніколи, українське суспільство, потребує освічених, діяльних, високоморальних, і духовно багатих особистостей. Тому обласна влада, в міру своїх можливостей, всіляко сприяє розвитку освіти, – зазначив Ігор Кревський, виступаючи перед представниками освітянської галузі.
Відтак, на галузь освіти в 2013 році видатки загального і спеціального фонду обласного бюджету становлять 467,2 млн. грн., що на 18,3 млн. грн. (або на 4 %) більше порівняно з плановими обсягами фінансування на 2012 рік.
Вперше в бюджеті цього року передбачено 2,2 млн. грн. на організацію оздоровлення вихованців шкіл-інтернатів обласного підпорядкування.
Окрім цього, на погашення кредиторської заборгованості, яка утворилась на 1 січня поточного року, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації рішенням 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року виділено 6, 6 млн. грн.
– Проблема функціонування освітньої галузі області – серед основних завдань діяльності обласної Ради. Саме тому роботу у 6 скликанні ми розпочали проведенням громадських депутатських слухань на тему „Про стан та перспективи розвитку загальної середньої освіти Вінниччини”, –наголосив І. Кревський.

 

Він зауважив, що за результатами звернення депутатів обласної Ради до Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, були прийняті до уваги пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства в питаннях необхідності визначення юридичного статусу малокомплектних навчальних закладів у сільській місцевості з наступним удосконаленням механізму їх фінансування для належного забезпечення життєдіяльності.
Ігор Кревський відмітив, що на контролі постійної комісії обласної Ради з питань освіти і науки знаходиться 7 довгострокових програм, на фінансування яких з обласного бюджету виділяється у 2013 році понад 8 млн. грн. Зокрема, це – Обласна цільова програма роботи з обдарованою молоддю (більше 2млн. грн.), Обласна програма розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року (750 тис. грн.), Обласна комплексна програма "Сільська школа" на 2011-2015 роки (300 тис. грн.), Регіональна програма підготовки кваліфікованих робітників на 2011-2015 роки (603 тис грн.), Обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2009- 2013 роки (2млн.201 тис. грн.), Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010 - 2015 роки (2млн. 184 тис. грн.).
За підсумками діяльності галузі на засіданні колегії були визначені головні завдання на 2013 рік. Серед основних – поновити роботу 51 дошкільного навчального закладу; модернізувати мережу навчальних закладів; завершити будівництво Михайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. Гайсинського району, Гопчинецької СЗОШ І-ІІІ ст. Погребищенського району, Зведенівської СЗОШ І-ІІІ ст. Шаргородського району.

 

Повернутись Створено: 5 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація