Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Освітня галузь Роздрукувати

Обласна Рада шукатиме партнерів для гуманітарно-педагогічного коледжу

2 жовтня Сергій Татусяк провів зустріч із викладачами і студентами Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу. Мета зустрічі – обговорення напрямів співпраці навчального закладу із обласною Радою. На початку розмови С.Татусяк поінформував колектив про роботу представницького органу влади. Він детально зупинився на реформі місцевого самоврядування, Стратегії регіонального розвитку до 2020 року, співпраці з громадськими організаціями та міжнародній діяльності.

Голова зауважив, що зачасти Вінницька область своїми ініціативами випереджає ті процеси, що відбуваються у державі.
– Ми завжди перші на старті. Ми підганяємо інших до реформ, новацій. У себе в області ми напрацьовуємо ідеї, механізми і подаємо їх до Києва. Так, наприклад, було із обласною програмою розвитку громадянського суспільства, яка стала базою для державної «Стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні», розробленої Адміністрацією Президента, – зазначив Сергій Татусяк.
Далі голова поінформував, що в області добігає кінця формування стратегій розвитку сільських і селищних територіальних громад. Незабаром розпочнеться робота над стратегічними планами районів. Тому участь педагогів і студентів у цьому процесі не завершується.
– Не може бути напрацьовано досконалої стратегії розвитку громади, якщо у роботі не брали участь вчителі, інтелігенція, – прокоментував С.Татусяк.
Голова наголосив, що в усіх напрямах діяльності обласної Ради дуже важливим є досвід колег з інших регіонів України та закордону.
– Формат обміну досвідом є дуже ефективним, тому потрібно, щоб гуманітарно-педагогічний коледж також мав партнерів, які б сприяли його розвитку, – зауважив очільник депутатів області.
Він додав, що, перш за все, заклад має змогу зав’язати контакти із подібними закладами Донецької та Дніпропетровської областей, з якими Вінниччина має угоди про співпрацю. І, звичайно, потенційними партнерами є польські колеги, з якими у нас найкращі взаємини.
Впродовж зустрічі Сергій Татусяк відповів на запитання викладачів і студентів, а також привітав їх із наступаючим професійним святом - Днем працівників освіти. З цієї нагоди п’ятьом кращим працівникам коледжу голова вручив Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації.

 

 

Повернутись Створено: 2 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація