Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Освітня галузь Роздрукувати

Обласна Рада шукатиме партнерів для гуманітарно-педагогічного коледжу

2 жовтня Сергій Татусяк провів зустріч із викладачами і студентами Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу. Мета зустрічі – обговорення напрямів співпраці навчального закладу із обласною Радою. На початку розмови С.Татусяк поінформував колектив про роботу представницького органу влади. Він детально зупинився на реформі місцевого самоврядування, Стратегії регіонального розвитку до 2020 року, співпраці з громадськими організаціями та міжнародній діяльності.

Голова зауважив, що зачасти Вінницька область своїми ініціативами випереджає ті процеси, що відбуваються у державі.
– Ми завжди перші на старті. Ми підганяємо інших до реформ, новацій. У себе в області ми напрацьовуємо ідеї, механізми і подаємо їх до Києва. Так, наприклад, було із обласною програмою розвитку громадянського суспільства, яка стала базою для державної «Стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні», розробленої Адміністрацією Президента, – зазначив Сергій Татусяк.
Далі голова поінформував, що в області добігає кінця формування стратегій розвитку сільських і селищних територіальних громад. Незабаром розпочнеться робота над стратегічними планами районів. Тому участь педагогів і студентів у цьому процесі не завершується.
– Не може бути напрацьовано досконалої стратегії розвитку громади, якщо у роботі не брали участь вчителі, інтелігенція, – прокоментував С.Татусяк.
Голова наголосив, що в усіх напрямах діяльності обласної Ради дуже важливим є досвід колег з інших регіонів України та закордону.
– Формат обміну досвідом є дуже ефективним, тому потрібно, щоб гуманітарно-педагогічний коледж також мав партнерів, які б сприяли його розвитку, – зауважив очільник депутатів області.
Він додав, що, перш за все, заклад має змогу зав’язати контакти із подібними закладами Донецької та Дніпропетровської областей, з якими Вінниччина має угоди про співпрацю. І, звичайно, потенційними партнерами є польські колеги, з якими у нас найкращі взаємини.
Впродовж зустрічі Сергій Татусяк відповів на запитання викладачів і студентів, а також привітав їх із наступаючим професійним святом - Днем працівників освіти. З цієї нагоди п’ятьом кращим працівникам коледжу голова вручив Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації.

 

 

Повернутись Створено: 2 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація