Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Освітня галузь Роздрукувати

Обласна Рада шукатиме партнерів для гуманітарно-педагогічного коледжу

2 жовтня Сергій Татусяк провів зустріч із викладачами і студентами Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу. Мета зустрічі – обговорення напрямів співпраці навчального закладу із обласною Радою. На початку розмови С.Татусяк поінформував колектив про роботу представницького органу влади. Він детально зупинився на реформі місцевого самоврядування, Стратегії регіонального розвитку до 2020 року, співпраці з громадськими організаціями та міжнародній діяльності.

Голова зауважив, що зачасти Вінницька область своїми ініціативами випереджає ті процеси, що відбуваються у державі.
– Ми завжди перші на старті. Ми підганяємо інших до реформ, новацій. У себе в області ми напрацьовуємо ідеї, механізми і подаємо їх до Києва. Так, наприклад, було із обласною програмою розвитку громадянського суспільства, яка стала базою для державної «Стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні», розробленої Адміністрацією Президента, – зазначив Сергій Татусяк.
Далі голова поінформував, що в області добігає кінця формування стратегій розвитку сільських і селищних територіальних громад. Незабаром розпочнеться робота над стратегічними планами районів. Тому участь педагогів і студентів у цьому процесі не завершується.
– Не може бути напрацьовано досконалої стратегії розвитку громади, якщо у роботі не брали участь вчителі, інтелігенція, – прокоментував С.Татусяк.
Голова наголосив, що в усіх напрямах діяльності обласної Ради дуже важливим є досвід колег з інших регіонів України та закордону.
– Формат обміну досвідом є дуже ефективним, тому потрібно, щоб гуманітарно-педагогічний коледж також мав партнерів, які б сприяли його розвитку, – зауважив очільник депутатів області.
Він додав, що, перш за все, заклад має змогу зав’язати контакти із подібними закладами Донецької та Дніпропетровської областей, з якими Вінниччина має угоди про співпрацю. І, звичайно, потенційними партнерами є польські колеги, з якими у нас найкращі взаємини.
Впродовж зустрічі Сергій Татусяк відповів на запитання викладачів і студентів, а також привітав їх із наступаючим професійним святом - Днем працівників освіти. З цієї нагоди п’ятьом кращим працівникам коледжу голова вручив Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації.

 

 

Повернутись Створено: 2 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 698

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація