Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Освітня галузь Роздрукувати

 

Вчителі області хочуть об’єднуватися в громадські організації

1 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк провів зустріч із педагогами області. Розмова відбулася під час проходження навчання вчителями у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. Нагадаємо, подібні неформальні зустрічі з освітянами голова розпочав влітку, з метою обміну інформацією та залученням вчительства краю до напрацювань обласної Ради.

Цього разу С.Татусяк розпочав розмову з новини про те, що у Брюсселі відкрито офіційне представництво Вінницької області та Єврорегіону «Дністер». Він підкреслив, що відтепер вінничанам стане простіше працювати з європейськими інституціями, які надають кошти на реалізацію проектів розвитку. Але, наголосив голова облради, для цього потрібні громадські організації, оскільки тільки з неурядовими структурами працює Євросоюз.
– У 2013-2020-му бюджетному році ЄС виділяє на країни Східного партнерства, в тому числі і на Україну, 1,9 млрд. євро. Але ЄС змінив порядок надання цих коштів – вони будуть надходити не через уряд країни, а безпосередньо в регіони. Єдина умова, що учасниками проектів мають бути громадські організації, – поінформував Сергій Татусяк.
Присутні на зустрічі вчителі почали активно обговорювати пропозицію голови щодо діяльності громадських об’єднань. Однак вони зауважили, що раді б створювати такі організації і працювати в них, втім їм бракує знань та інформації щодо процедури створення неурядової структури, написання проектів і подібне.
С.Татусяк повідомив педагогам контакти відповідальних осіб, які нададуть необхідну інформацію та допоможуть організувати тренінги з написання грантів.
Крім того, голова облради зазначив, що з жовтня в області почала діяти Асоціація органів місцевого самоврядування, яка представлена в кожному районі та багатьох селах і містах Вінниччини. Сергій Татусяк закликав освітян звертатися за інформаційною та консультаційною допомогою також до Асоціації.
– Уся наша діяльність направлена на те, щоб змінити ситуацію, коли ви перестали бути господарями у рідній громаді, на протилежну. Щоб саме думка жителя громади була вирішальною у розвитку села чи міста, – підсумував розмову з аудиторією С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 1 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація