23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Освітня галузь Роздрукувати

 

Вчителі області хочуть об’єднуватися в громадські організації

1 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк провів зустріч із педагогами області. Розмова відбулася під час проходження навчання вчителями у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. Нагадаємо, подібні неформальні зустрічі з освітянами голова розпочав влітку, з метою обміну інформацією та залученням вчительства краю до напрацювань обласної Ради.

Цього разу С.Татусяк розпочав розмову з новини про те, що у Брюсселі відкрито офіційне представництво Вінницької області та Єврорегіону «Дністер». Він підкреслив, що відтепер вінничанам стане простіше працювати з європейськими інституціями, які надають кошти на реалізацію проектів розвитку. Але, наголосив голова облради, для цього потрібні громадські організації, оскільки тільки з неурядовими структурами працює Євросоюз.
– У 2013-2020-му бюджетному році ЄС виділяє на країни Східного партнерства, в тому числі і на Україну, 1,9 млрд. євро. Але ЄС змінив порядок надання цих коштів – вони будуть надходити не через уряд країни, а безпосередньо в регіони. Єдина умова, що учасниками проектів мають бути громадські організації, – поінформував Сергій Татусяк.
Присутні на зустрічі вчителі почали активно обговорювати пропозицію голови щодо діяльності громадських об’єднань. Однак вони зауважили, що раді б створювати такі організації і працювати в них, втім їм бракує знань та інформації щодо процедури створення неурядової структури, написання проектів і подібне.
С.Татусяк повідомив педагогам контакти відповідальних осіб, які нададуть необхідну інформацію та допоможуть організувати тренінги з написання грантів.
Крім того, голова облради зазначив, що з жовтня в області почала діяти Асоціація органів місцевого самоврядування, яка представлена в кожному районі та багатьох селах і містах Вінниччини. Сергій Татусяк закликав освітян звертатися за інформаційною та консультаційною допомогою також до Асоціації.
– Уся наша діяльність направлена на те, щоб змінити ситуацію, коли ви перестали бути господарями у рідній громаді, на протилежну. Щоб саме думка жителя громади була вирішальною у розвитку села чи міста, – підсумував розмову з аудиторією С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 1 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 847

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація