Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Освітня галузь Роздрукувати

 

Вчителі області хочуть об’єднуватися в громадські організації

1 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк провів зустріч із педагогами області. Розмова відбулася під час проходження навчання вчителями у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. Нагадаємо, подібні неформальні зустрічі з освітянами голова розпочав влітку, з метою обміну інформацією та залученням вчительства краю до напрацювань обласної Ради.

Цього разу С.Татусяк розпочав розмову з новини про те, що у Брюсселі відкрито офіційне представництво Вінницької області та Єврорегіону «Дністер». Він підкреслив, що відтепер вінничанам стане простіше працювати з європейськими інституціями, які надають кошти на реалізацію проектів розвитку. Але, наголосив голова облради, для цього потрібні громадські організації, оскільки тільки з неурядовими структурами працює Євросоюз.
– У 2013-2020-му бюджетному році ЄС виділяє на країни Східного партнерства, в тому числі і на Україну, 1,9 млрд. євро. Але ЄС змінив порядок надання цих коштів – вони будуть надходити не через уряд країни, а безпосередньо в регіони. Єдина умова, що учасниками проектів мають бути громадські організації, – поінформував Сергій Татусяк.
Присутні на зустрічі вчителі почали активно обговорювати пропозицію голови щодо діяльності громадських об’єднань. Однак вони зауважили, що раді б створювати такі організації і працювати в них, втім їм бракує знань та інформації щодо процедури створення неурядової структури, написання проектів і подібне.
С.Татусяк повідомив педагогам контакти відповідальних осіб, які нададуть необхідну інформацію та допоможуть організувати тренінги з написання грантів.
Крім того, голова облради зазначив, що з жовтня в області почала діяти Асоціація органів місцевого самоврядування, яка представлена в кожному районі та багатьох селах і містах Вінниччини. Сергій Татусяк закликав освітян звертатися за інформаційною та консультаційною допомогою також до Асоціації.
– Уся наша діяльність направлена на те, щоб змінити ситуацію, коли ви перестали бути господарями у рідній громаді, на протилежну. Щоб саме думка жителя громади була вирішальною у розвитку села чи міста, – підсумував розмову з аудиторією С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 1 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 986

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація