21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Освітяни області провели свою конференцію Роздрукувати

29 серпня у залі обласної філармонії «Плеяда» відбулася обласна конференція працівників освіти Вінниччини за участі керівництва області. Учасники зібрання, а це майже 400 осіб, обговорили одне питання – підсумки розвитку освіти області у минулому навчальному році та завдання на новий 2-13-2014 навчальний рік.

З доповіддю про це перед присутніми прозвітував директор Департаменту освіти та науки ОДА Ігор Івасюк. Спочатку проаналізував результати розв’язання освітянських проблем у дошкільній освіті.

Спільними зусиллями  влади, громади і освітян торік відновлено роботу  35-ти садочків. До 1 вересня дошкільнят приймуть ще 18 закладів, а до кінця нового року їх буде більше на 40.  І  1 700 додаткових місць з’явиться  в дошкільних навчальних закладах . В цьому плані найкраще спрацювали Хмільницький район,  Калинівський, Могилів-Подільський, Немирівський райони та місто Вінниця, - відзначив Ігор Івасюк.

Далі Ігор Івасюк говорив про  підготовку навчальних  закладів  до нового навчального року. Нині область має 944 загальнонавчальних, 36 професійно-технічних та  47 вищих закладів освіти.

 

На підготовку їх до нового навчального року  нам вдалося залучити майже 143 млн. грн., з яких лише 46 млн.- бюджетні кошти, а 97 млн.- кошти партнерів. Так, протягом останніх півтора року, у 544 школах обладнано внутрішні вузли, проведено поточні ремонти у всіх закладах, поліпшена матеріально-технічна база. Найліпше з такими роботами справилися у Калинівському, Крижопільському, Іллінецькому, Тульчинському, Вінницькому районах та місті Вінниця. За кошти держбюджету продовжується будівництво шкіл в Гайсинському та Шаргородському районах. У ході підготовки до навчального року великий акцент робився на ремонт харчоблоків, впровадження енергозберігаючих технологій, виведення котелень з підвалів приміщень. Заклади освіти області стовідсотково забезпечені проточною холодною та гарячою водою, приладами обліку тепло та водопостачання,  - інформував  Ігор Івасюк.

Не забув керівник освітян Вінниччини окреслити і проблеми на майбутнє. Головними серед них залишаються формування оптимальної мережі галузі та підвищення якості рівня освіти.

Після звіту Ігоря Івасюка  відбулося обговорення його доповіді, до чого долучилися голова ОДА Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова профспілки  освітян Вінниччини Сергій Пугачов, заступник голови Іллінецької РДА у питаннях освіти Анатолій Фаріон  та інші.

Зокрема, Сергій Татусяк, вітаючи освітян з новим навчальним роком,  наголосив про їх роль  у напрацюваннях  стратегії розвитку територій. Також закликав до активнішої співпраці у напрямку написання грантових проектів.

Від вас, як людей освічених, мудрих та креативних ми  очікуємо більше ініціатив. А спільні напрацювання дадуть свої результати у майбутньому, - запевнив освітян Вінниччини  Сергій Татусяк та побажав їм більше оптимізму, здоров’я, добра та розумних учнів.

Наприкінці ж конференції відбулося урочисте нагородження найкращих освітян нашого краю. 

 

 

Повернутись Створено: 29 серпня 2013 року, 20:48 Переглядів: 924

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація