Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Освітяни області провели свою конференцію Роздрукувати

29 серпня у залі обласної філармонії «Плеяда» відбулася обласна конференція працівників освіти Вінниччини за участі керівництва області. Учасники зібрання, а це майже 400 осіб, обговорили одне питання – підсумки розвитку освіти області у минулому навчальному році та завдання на новий 2-13-2014 навчальний рік.

З доповіддю про це перед присутніми прозвітував директор Департаменту освіти та науки ОДА Ігор Івасюк. Спочатку проаналізував результати розв’язання освітянських проблем у дошкільній освіті.

Спільними зусиллями  влади, громади і освітян торік відновлено роботу  35-ти садочків. До 1 вересня дошкільнят приймуть ще 18 закладів, а до кінця нового року їх буде більше на 40.  І  1 700 додаткових місць з’явиться  в дошкільних навчальних закладах . В цьому плані найкраще спрацювали Хмільницький район,  Калинівський, Могилів-Подільський, Немирівський райони та місто Вінниця, - відзначив Ігор Івасюк.

Далі Ігор Івасюк говорив про  підготовку навчальних  закладів  до нового навчального року. Нині область має 944 загальнонавчальних, 36 професійно-технічних та  47 вищих закладів освіти.

 

На підготовку їх до нового навчального року  нам вдалося залучити майже 143 млн. грн., з яких лише 46 млн.- бюджетні кошти, а 97 млн.- кошти партнерів. Так, протягом останніх півтора року, у 544 школах обладнано внутрішні вузли, проведено поточні ремонти у всіх закладах, поліпшена матеріально-технічна база. Найліпше з такими роботами справилися у Калинівському, Крижопільському, Іллінецькому, Тульчинському, Вінницькому районах та місті Вінниця. За кошти держбюджету продовжується будівництво шкіл в Гайсинському та Шаргородському районах. У ході підготовки до навчального року великий акцент робився на ремонт харчоблоків, впровадження енергозберігаючих технологій, виведення котелень з підвалів приміщень. Заклади освіти області стовідсотково забезпечені проточною холодною та гарячою водою, приладами обліку тепло та водопостачання,  - інформував  Ігор Івасюк.

Не забув керівник освітян Вінниччини окреслити і проблеми на майбутнє. Головними серед них залишаються формування оптимальної мережі галузі та підвищення якості рівня освіти.

Після звіту Ігоря Івасюка  відбулося обговорення його доповіді, до чого долучилися голова ОДА Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова профспілки  освітян Вінниччини Сергій Пугачов, заступник голови Іллінецької РДА у питаннях освіти Анатолій Фаріон  та інші.

Зокрема, Сергій Татусяк, вітаючи освітян з новим навчальним роком,  наголосив про їх роль  у напрацюваннях  стратегії розвитку територій. Також закликав до активнішої співпраці у напрямку написання грантових проектів.

Від вас, як людей освічених, мудрих та креативних ми  очікуємо більше ініціатив. А спільні напрацювання дадуть свої результати у майбутньому, - запевнив освітян Вінниччини  Сергій Татусяк та побажав їм більше оптимізму, здоров’я, добра та розумних учнів.

Наприкінці ж конференції відбулося урочисте нагородження найкращих освітян нашого краю. 

 

 

Повернутись Створено: 29 серпня 2013 року, 20:48 Переглядів: 1039

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація