23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Освітяни Вінниччини підбили підсумки своєї роботи, обговорили проблеми та визначили пріоритети в діяльності Роздрукувати

26 серпня у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського відбулось пленарне засідання обласної серпневої конференції працівників освіти Вінницької області «Про підсумки розвитку освіти області у 2014 –2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік», на якій освітяни області підбили підсумки, обговорили проблеми та визначили пріоритети на новий навчальний рік.

Участь у засіданні взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови Вінницької облдержадміністрації-директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк; ректори вищих навчальних закладів області: Вінницького Національного технічного університету – Володимир Грабко, виконувач обов’язків ректора Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського – Наталія Лазаренко, Донецького Національного університету – Роман Гринюк, ректор Вінницької академії неперервної освіти Степан Дровозюк; керівники органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад; закладів освіти обласного підпорядкування; працівники профспілки освіти і науки; представники професійно-технічних навчальних і вищих навчальних закладів області та міста. Всього 475 осіб.

На засіданні підбито підсумки діяльності освітян за 2014-2015 роки, визначено головні завдання на 2015-2016 роки, про які доповів заступник голови облдержадміністрації, директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк. Виступаючі наголошували, що сьогодні одним із найважливіших завдань вчителів є виховання молодого покоління в дусі патріотизму, формування національно-свідомого українського громадянина, всебічної розбудови української держави, зокрема, у галузі освіти і науки.

В ході конференції було заслухано і проблемні питання, які існують у галузі освіти і науки та потребують першочергового вирішення: виплата індексації заробітної плати для працівників галузі, дотримання соціальних гарантій, зокрема, підвищення мінімальної заробітної плати освітянам, організація безкоштовних медичних оглядів для працівників, дитяче харчування в навчальних закладах за рахунок коштів місцевих бюджетів, збереження у загальноосвітніх навчальних закладів кухарів, зловживання окремих посадовців у питанні оптимізації навчальних закладів.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу і органів місцевого самоврядування області звернувся до працівників галузі освіти і науки Вінницької області із вітальним словом, побажав плідної праці на освітянській ниві, добра, благополуччя, переможного миру і Божого благословіння їхнім родинам.

- Кожна така конференція, що відбувається щороку, є епілогом до попереднього навчального року і водночас прологом до нового навчального року. Користуючись нагодою, я щиро дякую вам, шановні вчителі, викладачі і вихователі, за вашу працю. Я переконаний в тому, що ваша праця, ваша професія від Бога, ваш вибір від Бога -  працювати у сфері освіти. У Біблії сказано, що Бог - є любов. Зрозуміло, що не можна бути вчителем і вихователем, якщо не любити дітей. У вашій сакральній роботі діти стають дорослими, освіченими, стають патріотами і громадянами, стають людьми з великої літери і це - ваша заслуга, це - ваша праця. Ви формуєте і виховуєте наступні покоління. Сьогодні я хотів би нагадати вислів відомого німецького державного діяча Отто фон Бісмарка: “Війну виграють не генерали, а вчителі і парафіяльні священники”. Саме ви - шановні друзі, формуєте націю і ви впоралися із тим завданням, яке на вас покладено. В умовах війни ми бачимо, як ваші вихованці зі зброєю в руках захищають українську державу і гинуть за найсвятіше – за майбутнє української нації. Це ваші вихованці вийшли на Майдани і перемогли в Революції гідності. Це ваші вихованці сьогодні будують нову державу – Україну. Тому я переконаний, що ваша праця, така важлива і потрібна, є фундаментом побудови нової держави – омріяної європейської України, яка, я переконаний, з часом буде однією із найбагатших і найквітучіших країн світу, - сказав під час виступу Сергій Свитко.     

Після офіційних виступів відбулося традиційне нагородження кращих педагогічних і науково-педагогічних працівників, керівників освітніх закладів, переможців міжнародних і всеукраїнських олімпіад державними нагородами, відзнаками, Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації. 

Повернутись Створено: 26 серпня 2015 року, 18:07 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація