Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Освітяни Вінниччини підбили підсумки своєї роботи, обговорили проблеми та визначили пріоритети в діяльності Роздрукувати

26 серпня у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського відбулось пленарне засідання обласної серпневої конференції працівників освіти Вінницької області «Про підсумки розвитку освіти області у 2014 –2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік», на якій освітяни області підбили підсумки, обговорили проблеми та визначили пріоритети на новий навчальний рік.

Участь у засіданні взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови Вінницької облдержадміністрації-директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк; ректори вищих навчальних закладів області: Вінницького Національного технічного університету – Володимир Грабко, виконувач обов’язків ректора Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського – Наталія Лазаренко, Донецького Національного університету – Роман Гринюк, ректор Вінницької академії неперервної освіти Степан Дровозюк; керівники органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад; закладів освіти обласного підпорядкування; працівники профспілки освіти і науки; представники професійно-технічних навчальних і вищих навчальних закладів області та міста. Всього 475 осіб.

На засіданні підбито підсумки діяльності освітян за 2014-2015 роки, визначено головні завдання на 2015-2016 роки, про які доповів заступник голови облдержадміністрації, директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк. Виступаючі наголошували, що сьогодні одним із найважливіших завдань вчителів є виховання молодого покоління в дусі патріотизму, формування національно-свідомого українського громадянина, всебічної розбудови української держави, зокрема, у галузі освіти і науки.

В ході конференції було заслухано і проблемні питання, які існують у галузі освіти і науки та потребують першочергового вирішення: виплата індексації заробітної плати для працівників галузі, дотримання соціальних гарантій, зокрема, підвищення мінімальної заробітної плати освітянам, організація безкоштовних медичних оглядів для працівників, дитяче харчування в навчальних закладах за рахунок коштів місцевих бюджетів, збереження у загальноосвітніх навчальних закладів кухарів, зловживання окремих посадовців у питанні оптимізації навчальних закладів.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу і органів місцевого самоврядування області звернувся до працівників галузі освіти і науки Вінницької області із вітальним словом, побажав плідної праці на освітянській ниві, добра, благополуччя, переможного миру і Божого благословіння їхнім родинам.

- Кожна така конференція, що відбувається щороку, є епілогом до попереднього навчального року і водночас прологом до нового навчального року. Користуючись нагодою, я щиро дякую вам, шановні вчителі, викладачі і вихователі, за вашу працю. Я переконаний в тому, що ваша праця, ваша професія від Бога, ваш вибір від Бога -  працювати у сфері освіти. У Біблії сказано, що Бог - є любов. Зрозуміло, що не можна бути вчителем і вихователем, якщо не любити дітей. У вашій сакральній роботі діти стають дорослими, освіченими, стають патріотами і громадянами, стають людьми з великої літери і це - ваша заслуга, це - ваша праця. Ви формуєте і виховуєте наступні покоління. Сьогодні я хотів би нагадати вислів відомого німецького державного діяча Отто фон Бісмарка: “Війну виграють не генерали, а вчителі і парафіяльні священники”. Саме ви - шановні друзі, формуєте націю і ви впоралися із тим завданням, яке на вас покладено. В умовах війни ми бачимо, як ваші вихованці зі зброєю в руках захищають українську державу і гинуть за найсвятіше – за майбутнє української нації. Це ваші вихованці вийшли на Майдани і перемогли в Революції гідності. Це ваші вихованці сьогодні будують нову державу – Україну. Тому я переконаний, що ваша праця, така важлива і потрібна, є фундаментом побудови нової держави – омріяної європейської України, яка, я переконаний, з часом буде однією із найбагатших і найквітучіших країн світу, - сказав під час виступу Сергій Свитко.     

Після офіційних виступів відбулося традиційне нагородження кращих педагогічних і науково-педагогічних працівників, керівників освітніх закладів, переможців міжнародних і всеукраїнських олімпіад державними нагородами, відзнаками, Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації. 

Повернутись Створено: 26 серпня 2015 року, 18:07 Переглядів: 981

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація