Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Освітяни Вінницької області підбили підсумки своєї діяльності Роздрукувати

27 серпня в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського пройшло пленарне засідання обласної серпневої конференції працівників освіти Вінницької області «Про підсумки розвитку освіти області у 2013 –2014 навчальному році та завдання на 2014-2015 навчальний рік», участь в якому взяли голова обласної Ради Сергій Свитко і голова Вінницької ОДА Анатолій Олійник, які виступили із вітальним словом до працівників освіти і науки Вінниччини.

На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих українців у зоні АТО. В пленарному засіданні взяли участь керівники органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад, закладів освіти обласного підпорядкування, працівники профспілки освіти і науки, представники професійно-технічних навчальних і вищих навчальних закладів області і міста. Всього 500 осіб. На засіданні підбито підсумки діяльності освітян за 2013-2014 роки, визначено головні завдання на 2014-2015 роки - про це доповів директор Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Крім того, виступили ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, голова обкому профспілки працівників освіти і науки, депутат обласної Ради Сергій Пугачов. Виступаючі наголошували, що сьогодні найголовнішим завданням вчителів і науковців є виховання молодого покоління в дусі патріотизму і національної свідомості, формування свідомого українського громадянина та підготовка освічених кадрів для розбудови української держави.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу привітав працівників галузі освіти і науки Вінницької області із прийдешнім Днем знань і побажав плідної праці на освітянській ниві, добра і миру їхнім родинам:

Нещодавно ми відзначали 23-ю річницю Незалежності України, і мені пригадалось те, що протягом цих років відбулася злочинна “прихватизація”, пограбування українського народу. Будувалась держава, в якій не було місця ні вчителі, ні лікарю, ні військовослужбовцю, ні чесному підприємцю. Будувалась держава для касти “обраних”. Але з-діда-прадіда відомо, що найповажнішими професіями є фах вчителя, лікаря, військовослужбовця – людей, які працюють на інтереси держави. Вірю, що прийде час, коли вчителі будуть тією шляхетною категорією суспільства, яка отримуватиме гідну заробітну плату, і українці матимуть гідне життя”, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради також наголосив, що пріоритетом в діяльності є фінансування галузей охорони здоров’я, та звичайно, освіти і науки, але сьогодні, на жаль, із обласного бюджету ми змушені фінансувати заходи для територіальної оборони області та силові структури, хоча кошти вони отримують із державного бюджету. Сергій Свитко подякував освітянам за їхню важливу, невтомну працю і наголосив: “Відомий педагог Костянтин Ушинський в свій час казав, що “учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який потрібно запалити”. Ви запалюєте в серцях і думках учнів та студентів не тільки факел знань, але й факел патріотизму, відданості своєму народу і державі. Я переконаний, що сьогодні з українського народу гартується, як сталь, і формується українська нація, яка є і буде непереможною.  

Після офіційних виступів відбулося традиційне нагородження кращих педагогічних і науково-педагогічних працівників, керівників освітніх закладів, переможців міжнародних і всеукраїнських олімпіад почесними грамотами обласної Ради і облдержадміністрації. Секційні засідання для учасників конференції заплановано провести у обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Повернутись Створено: 27 серпня 2014 року, 18:19 Переглядів: 1085

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація