Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комісія розглянула зміни до обласних програм Роздрукувати

6 вересня під головуванням Людмили Станіславенко відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини.

У її засіданні взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник, заступники начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області – Іван Бойко та Василь Волощук, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Стоялова, голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник.

Під час засідання розглянуто низку питань, зокрема, депутати акцентували увагу на обговоренні змін до обласних програм, а саме: Обласної цільової соціальної програми «Молодь Вінниччини» на 2016 - 2018 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №38, до 2020 року та Програми розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 27 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року №516.

Члени комісії також погодили проекти рішень обласної Ради „Про комунальний заклад «Козятинський обласний соціальний центр матері і дитини», «Про комунальний заклад «Жмеринський соціальний гуртожиток», «Про компенсаційну виплату студентам-учасникам антитерористичної операції та їхнім дітям за навчання протягом І та II семестру 2017-2018 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу», «Про конкурс на заміщення посади директора комунального вищого навчального закладу «Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича», «Про встановлення надбавки Сеник Л.Б.» та «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до державної власності».

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 6 вересня 2018 року, 18:04
Оновлено: 7 вересня 2018 року, 09:23
Переглядів: 329

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація