23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Освітянська нива Роздрукувати

Сергій Татусяк обговорив із директорами шкіл стратегію розвитку краю

8 листопада відбувся круглий стіл на тему «Стратегія збалансованого розвитку територіальної громади – запорука успішного розвитку регіону», організований Вінницьким обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників. У заході взяли участь понад 30-ть директорів загальноосвітніх шкіл області. Експертами виступили голова обласної Ради Сергій Татусяк, професор Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського Олексій Струкевич та завідувач кафедри методології та управління освітою ВОІПОПП Людмила Юрчук.

Обговорюючи з освітянами механізми напрацювання стратегії розвитку територіальних громад, С.Татусяк наголосив, що щиро покладається на найактивнішу участь у цьому процесі саме педагогів, керівників навчальних закладів.
– Наша стратегія претендує на те, щоб стати для наших громад дороговказом на шляху розвитку. А, в залежності від того, якою буде в результаті стратегія розвитку Вінницької області, вона може претендувати стати базисом для державної стратегії, – зауважив С.Татусяк.
У ході відвертої розмови директори шкіл озвучили проблеми, з якими їм доводиться стикатися у професійній діяльності та під час громадської роботи. Зокрема, вони скаржилися на відсутність конструктивного діалогу із сільськими головами, котрі у роботі уникають публічності та переслідують власні негромадські інтереси.
Голова облради нагадав, що сільського голову обирає громада. І саме вона контролює його діяльність і саме їй підзвітний голова.
– Є механізми контролю за діяльністю влади, але, на жаль, громада ними не користується, – констатував С.Татусяк.
Депутат Ямпільської районної ради, директор Качківської СЗШ І-ІІІ ст. Михайло Девдера звернув увагу голови облради, що постійні комісії районних та сільських рад не мають контакту із відповідними профільними комісіями обласної Ради.
– Можливо, їхня діяльність була б більш ефективною, якби вони співпрацювали між собою, – зауважив М.Девдера.
Сергій Татусяк доручив внести у робочий план комісій облради пункти щодо навчання депутатів з відповідних комісій районних, міських та сільських рад. Крім того, голова «взяв на олівець» інші питання, порушені директорами: облаштування в школах медичних пунктів, про виконання штатного розпису педагогічних працівників та сплати податків підприємствами за місцем їх розташування, а не реєстрації.
С.Татусяк зауважив, що на регіональному рівні врегулювати дані питання практично неможливо, оскільки вони потребують внесення змін до законодавства.
– Але як представник Національного конгресу місцевого самоврядування у Кабінеті Міністрів я готовий їх порушувати перед міністрами, – пообіцяв С.Татусяк.


Повернутись Створено: 8 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація