Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Оздоровлення дітей Роздрукувати

7 травня в області стартувала оздоровча кампанія

7 травня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, заступники голів райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення, керівники управлінь та відділів, причетних до оздоровлення; директори дитячих закладів оздоровлення взяли участь в обласній селекторній нараді з питань організації оздоровлення дітей та підлітків у 2012 році. Організатором наради стало управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.
Організація якісного літнього оздоровлення дітей та підлітків – одне із пріоритетних завдань, яке знаходиться на постійному контролі в обласних органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.
- Цього року ми маємо оздоровити 90 тисяч дітей шкільного віку. Це та кількість, яка була оздоровлена у 2011 році. І наше головне завдання сьогодні – зробити все, щоб ця цифра на жодну одиницю не зменшилась - наголосила Любов Спірідонова, відкриваючи засідання.
Особлива увага буде приділена оздоровленню дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. У планах – оздоровити всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 75% дітей із малозабезпечених багатодітних сімей. Нинішнього літа в області працюватимуть 805 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, з них 5 дитячих санаторіїв, 20 позаміських таборів, 779 пришкільних табори, 1 табір праці та відпочинку.
У 2012 році з різних джерел фінансування на оздоровлення підростаючого покоління планується залучити 63 млн. грн. (що на 2 млн. грн. більше, ніж у 2011році). Зростання фінансування відбудеться за рахунок збільшення видатків з обласного і районних бюджетів та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв закликав всіх присутніх у новій оздоровчій кампанії врахувати всі висновки минулого сезону і не повторювати помилок 2011 року.
- Найважливіше, що нинішнього року для оздоровлення сформований потужний фінансовий ресурс. І ми повинні зробити все, щоб відпочинок цього літа став казкою для всіх наших дітей – зазначив Ю. Медведєв.

 

Повернутись Створено: 8 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1383

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація