23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оздоровлення дітей Роздрукувати

7 травня в області стартувала оздоровча кампанія

7 травня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, заступники голів райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення, керівники управлінь та відділів, причетних до оздоровлення; директори дитячих закладів оздоровлення взяли участь в обласній селекторній нараді з питань організації оздоровлення дітей та підлітків у 2012 році. Організатором наради стало управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.
Організація якісного літнього оздоровлення дітей та підлітків – одне із пріоритетних завдань, яке знаходиться на постійному контролі в обласних органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.
- Цього року ми маємо оздоровити 90 тисяч дітей шкільного віку. Це та кількість, яка була оздоровлена у 2011 році. І наше головне завдання сьогодні – зробити все, щоб ця цифра на жодну одиницю не зменшилась - наголосила Любов Спірідонова, відкриваючи засідання.
Особлива увага буде приділена оздоровленню дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. У планах – оздоровити всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 75% дітей із малозабезпечених багатодітних сімей. Нинішнього літа в області працюватимуть 805 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, з них 5 дитячих санаторіїв, 20 позаміських таборів, 779 пришкільних табори, 1 табір праці та відпочинку.
У 2012 році з різних джерел фінансування на оздоровлення підростаючого покоління планується залучити 63 млн. грн. (що на 2 млн. грн. більше, ніж у 2011році). Зростання фінансування відбудеться за рахунок збільшення видатків з обласного і районних бюджетів та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв закликав всіх присутніх у новій оздоровчій кампанії врахувати всі висновки минулого сезону і не повторювати помилок 2011 року.
- Найважливіше, що нинішнього року для оздоровлення сформований потужний фінансовий ресурс. І ми повинні зробити все, щоб відпочинок цього літа став казкою для всіх наших дітей – зазначив Ю. Медведєв.

 

Повернутись Створено: 8 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1174

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація