23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ознайомились із особливостями виходу українських підприємств на іноземні ринки Роздрукувати

23 листопада заступник директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Інна Загнітко взяла участь у експортному Форумі «VinExport», що проходив у Вінниці. Організаторами заходу є Центр  підтримки бізнесу м. Вінниці, заснований на базі  ГО «Вінницький клуб ділових людей», за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Метою заходу, до участі в якому запрошені власники та керівники малих і середніх підприємств з Вінницької, Чернівецької, Хмельницької областей, є розкриття потенціалу, обговорення практичного досвіду та сприяння виходу українських компаній на міжнародні ринки. Задля досягнення мети Форуму, організовано зустріч підприємців з професійними експертами в діяльності, що стосується розробки та впровадження експортних та маркетингових стратегій, юридичного супроводу та сертифікації, а  також -  з успішними експортерами, які вже вдало пройшли цей шлях і можуть поділитися практичними навичками.

Зокрема,  17 фахових експертів під час панельних дискусій розповіли підприємцям про державні та міжнародні програми підтримки експортерів, представили  успішні кейси компаній-експортерів. Також учасників Форуму ознайомили з інформацією про доступні міжнародні ринки для українських товаровиробників. Розглядали учасники форуму і юридичні, логістичні, митні та фінансові компоненти експорту.

Заступник директора Агенції Інна Загнітко під час зустрічей В2В мала змогу безпосередньо поспілкуватись із представниками організацій, які працюють в напрямі консультування та просування експорту українських підприємців, обговоривши з ними можливі напрямки співпраці.

- Заходи є надзвичайно корисними  для представників організацій, які тісно співпрацюють із бізнесом, зокрема, таких як Агенція, - зазначила вона. - Крім того, самі підприємці мають змогу отримати знання, які допоможуть їм розробити дорожню карту виходу своїх компаній на міжнародні ринки.

Повернутись Створено: 24 листопада 2017 року, 10:27 Переглядів: 216

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація