Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ознайомились із особливостями виходу українських підприємств на іноземні ринки Роздрукувати

23 листопада заступник директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Інна Загнітко взяла участь у експортному Форумі «VinExport», що проходив у Вінниці. Організаторами заходу є Центр  підтримки бізнесу м. Вінниці, заснований на базі  ГО «Вінницький клуб ділових людей», за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Метою заходу, до участі в якому запрошені власники та керівники малих і середніх підприємств з Вінницької, Чернівецької, Хмельницької областей, є розкриття потенціалу, обговорення практичного досвіду та сприяння виходу українських компаній на міжнародні ринки. Задля досягнення мети Форуму, організовано зустріч підприємців з професійними експертами в діяльності, що стосується розробки та впровадження експортних та маркетингових стратегій, юридичного супроводу та сертифікації, а  також -  з успішними експортерами, які вже вдало пройшли цей шлях і можуть поділитися практичними навичками.

Зокрема,  17 фахових експертів під час панельних дискусій розповіли підприємцям про державні та міжнародні програми підтримки експортерів, представили  успішні кейси компаній-експортерів. Також учасників Форуму ознайомили з інформацією про доступні міжнародні ринки для українських товаровиробників. Розглядали учасники форуму і юридичні, логістичні, митні та фінансові компоненти експорту.

Заступник директора Агенції Інна Загнітко під час зустрічей В2В мала змогу безпосередньо поспілкуватись із представниками організацій, які працюють в напрямі консультування та просування експорту українських підприємців, обговоривши з ними можливі напрямки співпраці.

- Заходи є надзвичайно корисними  для представників організацій, які тісно співпрацюють із бізнесом, зокрема, таких як Агенція, - зазначила вона. - Крім того, самі підприємці мають змогу отримати знання, які допоможуть їм розробити дорожню карту виходу своїх компаній на міжнародні ринки.

Повернутись Створено: 24 листопада 2017 року, 10:27 Переглядів: 241

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація