Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Ознайомились із особливостями виходу українських підприємств на іноземні ринки Роздрукувати

23 листопада заступник директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Інна Загнітко взяла участь у експортному Форумі «VinExport», що проходив у Вінниці. Організаторами заходу є Центр  підтримки бізнесу м. Вінниці, заснований на базі  ГО «Вінницький клуб ділових людей», за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Метою заходу, до участі в якому запрошені власники та керівники малих і середніх підприємств з Вінницької, Чернівецької, Хмельницької областей, є розкриття потенціалу, обговорення практичного досвіду та сприяння виходу українських компаній на міжнародні ринки. Задля досягнення мети Форуму, організовано зустріч підприємців з професійними експертами в діяльності, що стосується розробки та впровадження експортних та маркетингових стратегій, юридичного супроводу та сертифікації, а  також -  з успішними експортерами, які вже вдало пройшли цей шлях і можуть поділитися практичними навичками.

Зокрема,  17 фахових експертів під час панельних дискусій розповіли підприємцям про державні та міжнародні програми підтримки експортерів, представили  успішні кейси компаній-експортерів. Також учасників Форуму ознайомили з інформацією про доступні міжнародні ринки для українських товаровиробників. Розглядали учасники форуму і юридичні, логістичні, митні та фінансові компоненти експорту.

Заступник директора Агенції Інна Загнітко під час зустрічей В2В мала змогу безпосередньо поспілкуватись із представниками організацій, які працюють в напрямі консультування та просування експорту українських підприємців, обговоривши з ними можливі напрямки співпраці.

- Заходи є надзвичайно корисними  для представників організацій, які тісно співпрацюють із бізнесом, зокрема, таких як Агенція, - зазначила вона. - Крім того, самі підприємці мають змогу отримати знання, які допоможуть їм розробити дорожню карту виходу своїх компаній на міжнародні ринки.

Повернутись Створено: 24 листопада 2017 року, 10:25 Переглядів: 663

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація