Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Владислав Рой озвучив звернення щодо замаху на життя депутата обласної Ради Тетяну Редько Роздрукувати

Під час 21-ої чергової сесії обласної Ради депутат обласної Ради, член постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Владислав Рой озвучив звернення, в якому йдеться, що 23 червня 2017 року був попереджений замах на життя заслуженого журналіста України, співзасновника газети “33-й канал” Тетяну Редько, депутата Вінницької облради.

Зокрема, у зверненні йдеться, що «людину, яка все життя віддала становленню свободи слова і демократії, яка 25 років тому разом із колегами заснувала першу незалежну газету Вінниччини, визнану у цьому році кращою регіональною газетою України, збирались знищити. Це сталось у  Липовці, в центрі виборчого округу, де вона вже два роки плідно працює.

Тетяна Редько разом з колегами-журналістами зранку 23 червня їхала на виклик щодо надзвичайної ситуації у Липовецькому колегіумі, через протести учителів і батьків у районі. Це питання, як й інші, не менш нагальні, мали розглядати на позачерговій сесії Липовецької райради. Але адміністрація міськради телефоном попередила, що володіє інформацією  про організацію провокацій і загрозу життю Тетяни Редько та журналістів газети. Очевидці повідомили, що в центрі Липовця і по дорозі, де мав пролягати маршрут журналістів, дійсно було помічено скупчення невідомих машин, в яких знаходились немісцеві чоловіки у камуфляжній формі. Свої обличчя вони ховали за темними окулярами та балаклавами. Номери на автівках дуже скидались на фальшиві».

– Я, як і члени нашого колективу, шокована – невже після Революції гідності, де стояли ми всі за краще життя і європейські цінності, може таке творитись, після того, як загинули кращі сини на передовій, в тому числі, й син мера Липовця? - заявила Тетяна Редько. – Кому я, як журналіст та депутат Вінницької облради, голова комісії з питань свободи слова,  інформаційного простору і реформування комунальних ЗМІ, людина, яка все своє життя виконує суспільно важливу функцію, служить правді і демократичним засадам, могла так стати поперек горла, що він захотів мого фізичного знищення? Як і газети «33-й канал», співзасновником медіа-корпорації, до якої входить це видання, я є? Пов’язую це із своєю професійною та депутатською діяльністю. Допускаю, що це спланована акція проти колективу газети «33-й канал» та мене, щоб залякати, нагнути. Ми вже не вперше споглядаємо цілеспрямовані акції чорного піару проти нас, замовні судові позови, тиск, побиття нашої вагітної колеги. Про це ми повідомили у відкритій заяві Президенту, Прем’єр-міністру, Голові Верховної Ради України, правоохоронним органам. Колектив газети «33-й канал” вимагає забезпечити журналістам безпеку! Віримо, що правоохоронні органи зроблять неупереджене і повне розслідування обставин і, як обіцяли, захистять нас і не дозволять нікому заважати незалежним журналістам і принциповим депутатам служити народу України, якому і вони давали присягу».

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 13:34 Переглядів: 1089

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація