03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Пацієнти з лабораторно підтвердженими випадками та з підозрою на Covid -19 перебувають на стаціонарному лікуванні в боксованих  палатах Роздрукувати

Під час онлайн-брифінгу голова облдержадміністрації Владислав Скальський зазначив, що серед зареєстрованих випадків у місті Вінниці -15 пацієнтів, так чи інакше, пов’язані з першим лабораторно підтвердженим випадком інфікування 42-річної жінки. Ще семеро пацієнтів з Подільського онкологічного центру: 6 - медичні працівники та 1 пацієнтка. Також троє пацієнтів, які знаходяться у відділенні, перебували за кордоном, у країнах, де зафіксовано спалах коронавірусу. У центрі перебувають ще  троє людей, які за кордоном не були і, за їх словами, не контактували з прибулими особами. Вік пацієнтів - від 17 до 73 років. 5-річний племінник першої пацієнтки залишається на лікуванні в обласній дитячій інфекційній клінічній лікарні. Стан дитини задовільний.

Владислав Скальський підкреслив, що пацієнти з лабораторно підтвердженими випадками та з підозрою на Covid -19 перебувають на стаціонарному лікуванні в боксованих  палатах під постійним медичним спостереженням. Наразі визначені особи, які з ними контактували, вони самоізольовані та знаходяться під медико-санітарним наглядом.

Щодо ситуації в цілому по країні, очільник регіону поінформував, що за даними Центру громадського здоров'я, станом на ранок 31 березня, в Україні зафіксовано 549 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 13 летальних, 8 пацієнтів одужали. Всього  за добу було зафіксовано 69 нових випадків захворювання.

Повернутись Створено: 31 березня 2020 року, 18:09 Переглядів: 149

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація