03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Пацієнтів госпіталю для інвалідів ВВв привітали з Перемогою Роздрукувати

Святковий день 9-го травня для пацієнтів Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни розпочався з привітань та подарунків від керівників області та міста Вінниці. Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк, міський голова Володимир Гройсман в актовій залі привітали визволителів із 68-ю річницею Перемоги. Вони також вручили начальнику госпіталю Валерію Бабійчуку сертифікат на 200 тис. грн. для покращення матеріальних умов діяльності закладу.

Також вітали ветеранів представники установ та організацій Вінниччини, спонсори госпіталю. Для всіх разом також були організовані тематична виставка з нагоди Дня Перемоги та концертні номери.

По завершенню відвідин госпіталю керівники області провели урочисту зустріч з ветеранами в холі Вінницької міської ради, де вручили їм грамоти та грошові винагороди.

 

Повернутись Створено: 9 травня 2013 року, 14:00 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація